fbpx
+48 22 455 38 38
Sporty wodne

Sporty wodne

Zobacz sporty lądowe
Sporty wodne w Club Med

Wybierając miejsce na letnie wakacje, jedną z rzeczy, które przychodzą na myśl, są atrakcje, a jeszcze lepiej mieć wakacje na plaży, gdzie sporty wodne są all inclusive! W Club Med jesteśmy dumni z szerokiej gamy sportów i zajęć, którymi cała rodzina może się wspólnie cieszyć. Niezależnie od tego, czy chcesz wypróbować nową dyscyplinę, czy też masz ogromne doświadczenie, spotkasz na miejscu profesjonalnych G.O, gotowych aby pomóc i doradzić na każdym poziome zaawansowania.

Wybierz wakacje z szeroką gamą sportów wodnych. Żegluj katamaranem w Turcji, narty wodne na Mauritiusie, windsurfing na Bali lub surfuj na Malediwach.

https://youtu.be/HB1CXnzHZcw
Sailing on holiday at Club Med

Żeglarstwo

Żegluj po morzach i oceanach, podziwiając piękne widoki rozciągające się w pobliżu zatok. Nie musisz tracić czasu w ciągu dnia, jeśli czujesz, że chcesz wskoczyć na pokład, po prostu podejdź do centrum sportów wodnych, a nasi G.O.s wszystko Ci przygotują. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę i chcesz się nauczyć żeglować, mamy lekcje, w których możesz przyłączyć się do zabawy.

Water-skiing on your Club Med holiday

Narty wodne & Wakeboard

Narciarstwo wodne i wakeboard mogą być świetną zabawą, szczególnie w Club Med. Nie czekaj tylko spróbuj od razu tego ekscytującego sportu. Mamy do dyspozycji sprzęt dla początkujących i profesjonalistów, slalom do monoski oraz drążki do nauki. Narty wodne oferujemy między innymi w klubach Gregolimano, Palmiye i Cancun.

Nurkowanie

Nurkowanie jest prawdopodobnie najpiękniejszym sposobem na odkrycie danej destynacji. W Club Med możesz ćwiczyć tę aktywność bez względu na poziom umiejętności, pod okiem ekspertów z Profesjonalnego Stowarzyszenia Instruktorów Nurkowania.

*Dodatkowa opłata


Surfing

Szukasz niesamowitych fal w pięknej lokalizacji jak z pocztówki? Nie szukaj dalej niż na Malediwach, gdzie można znaleźć jedne z najlepszych miejsc do surfowania – Kani lub jeśli szukasz czegoś bardziej wyjątkowego, zajrzyj do części Finolhu Villas z naszej Exclusive Collection.

*Dodatkowa opłata

Kite-surfing in Club Med

Kitesurfing

Leć w powietrzu na desce surfingowej, wynosząc sporty wodne na zupełnie nowy poziom. Poznaj kitesurfing w naszych klubach, w naszym popularnym, sportowym raju Punta Cana na Dominikanie lub bliższej La Palmyre Atlantique we Francji.

*Dodatkowa opłata

Range of watersports at Club Med

Pozostałe sporty wodne

Ciesz się szeroką gamą innych sportów wodnych w naszych ośrodkach, w tym: windsurfing, nurkowanie z rurką (snorkeling), kajaki, paddleboard i nowy sportowy szał Jet surf, którego możesz doświadczyć w naszym nowym klubie 5Ψ Miches.

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link