fbpx
+48 22 455 38 38
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali
Bali

Bali

Indonezja

Lokalizacja

Nusa Dua – południowa część wyspy Bali otoczona Oceanem Indyjskim i Morzem Jawajskim

Transport

Denpasar, transfer ok. 25 min

Teren

14 ha

Bali „Wyspa Bogów”

Bali słynie z tarasowych pól, Świątyń i koralowych plaż. Ogromny, wspaniały i bujny ogród z najlepszą plażą na wyspie. Nowe, luksusowe bungalowy, wyrafinowana architektura Azji. Fascynujące wycieczki* – rafting, kanion, wulkan, Świątynie oraz zakupy. Akademia Golfa w klubie oraz 18-dołkowe pole na wyspie. Nowy basen, spokojne miejsca odpoczynku, wyjątkowy bar i restauracje.


trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Sztuka i rzemiosło

Poznaj kolory i faktury sztuki balijskiej w nowo wybudowanym studiu Arts & Crafts. Spotkaj lokalnych artystów i rzemieślników i dowiedz się jak tworzyć lokalne dzieła, jednocześnie wspierając balijskie stowarzyszenia. Bądź kreatywny i odkryj swoją artystyczną duszę!

Surfing

Przygotuj się na szaloną przygodę! Nasi instruktorzy wskażą Ci najlepsze miejsca do surfowania w Seminyak lub w Uluwatu oraz poprowadzą lekcje na poziomie dostosowanym do Twoich umiejętności. Niezależnie, czy jesteś profesjonalistą, czy to Twój pierwszy raz, dołącz do społeczności surferów, którzy zbierają się tu, żeby pływać na słynnych balijskich falach.

Pokaz tańca balijskiego

Poznaj muzykę i taniec balijski. W każdą środę wieczorem, możesz oglądać występ profesjonalnych, lokalnych tancerzy w klubowym teatrze. Zanurz się w kulturze i daj się zahipnotyzować balijskim rytmom i tradycyjnym strojom podczas wieczornego występu.

Nauka masażu balijskiego

Naucz się sztuki tradycyjnego, balijskiego masażu. Skup się na swoim samopoczuciu poznając techniki rozluźniające ciało. Lekcje prowadzone są trzy razy w tygodniu, pod plażową palapą, z widokiem na morze.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Wycieczki
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link