fbpx
+48 22 455 38 38
Sporty i aktywności

Sporty i aktywności

Największy klub sportowy świata

Sport był dla założycieli Club Med – olimpijczyków, zawsze najważniejszym elementem. Club Med stał się Największym Klubem Sportowym Świata zarówno pod względem ilości oferowanych dyscyplin sportowych, jak też sprzętu i liczby instruktorów. Najlepsze zatoki do sportów wodnych i wielkie tereny do gry w golfa, tenisa, w piłkę. Pod okiem instruktorów udoskonalisz swoją dyscyplinę lub poznasz całkiem nową.

Czeka na Ciebie i Twoje dzieci ponad 60 dyscyplin i fantastyczni instruktorzy! W każdym klubie organizowane są turnieje, zawody, olimpiady i regaty. Wszędzie jest zapewniony profesjonalny sprzęt. Korty, katamarany, kajaki, narty wodne, łyżworolki, rakietki czekają! Tylko wybieraj.

Sporty wodne

Wskocz do świata przygody

-Ciesz się różnorodnymi aktywnościami w wodach pięknych zatok i mórz

Jeśli szukasz wyjątkowych wakacji z nurkowaniem lub chcesz odkryć nowe sporty wodne, Club Med jest dla Ciebie idealny. Zanurz się w świecie różnorodności i odkryć. Do dyspozycji masz całą gamę sportów wodnych: żeglarstwo, windsurfing, narty wodne i wiele innych.

Nieograniczone żeglowanie

Żegluj po pięknych wodach całego świata

Club Med zaprasza do żeglugi w ponad 20 różnych klubach. Przyjdź i popłyń z nami na zagłówkach lub katamaranach, niezależnie od tego, czy jesteś żeglarzem po raz pierwszy, czy doświadczonym kapitanem. Kursy dla początkujących, rejsy z instruktorem, indywidualne wyprawy dla zaawansowanych, regaty.

• Od 11 lat
• Na każdym poziomie
• W grupach lub solo, w zależności od twojego poziomu
• Lekcje w cenie

Snorkeling nieskończony błękit

Bezpośrednio z brzegu lub krótka przejażdżka łodzią

Maska do nurkowania, płetwy i rurka to wszystko, czego potrzebujesz, aby odkryć cuda koralowych ogrodów i chronionych, podwodnych rezerwatów w najbardziej wyjątkowych środowiskach naturalnych na świecie.

scuba diving vacation in club med

Nurkowanie z butlą*

Odkryj podwodny raj

Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi i wykwalifikowanym instruktorom odkryj niesamowity wodny raj, najpiękniejsze rafy koralowe i ich bogatą faunę i florę. Twoje dzieci mogą również całkowicie cieszyć się cudami podwodnego świata dzięki naszym pakietom „Pierwsze nurkowanie”.

Zaawansowani nurkowie powinni zabrać dyplom i log-book. W Club Med możesz otrzymać certyfikaty – CMAS/ PADI. Cały sprzęt: butle, pasy z ciężarkami, automaty, maski, płetwy, skafandry etc, dostępny jest w wiosce.

• Od 8 lat
• Wymagane zezwolenie lekarza, test medyczny w wiosce.
• Dla początkujących i doświadczonych nurków
• Nurkowanie z grupą lub w parach dla zaawansowanych nurków

Narty wodne & Wakeboard

Doświadcz nowych wrażeń podczas wakacji all inclusive! Oferujemy zajęcia i lekcje, dzięki czemu możesz eksperymentować, bawić i poprawiać swoje umiejętności w tych ekscytujących wodnych dyscyplinach. Czy to akrobacje i soki na wakeboard czy slalom z piuropuszem wody na monoski, nasi eksperci doradzą Ci jak poprawić swoją technikę i nauczą nowych rzeczy. Wybierz się do naszych klubów z nauką jazdy na nartach wodnych na emocjonującą przygodę!

Kitesurfing*

Szukasz nowych wrażeń?

W Club Med oferujemy prywatne lub grupowe lekcje kitesurfingu zarówno pierwsze kroki dla początkujących, jak i sprzęt dla zaawansowancyh. Kitesurfing to jedyny w swoim rodzaju sport, który sprawi, że będziesz chciał więcej. Ciesz się tą wyjątkową aktywnością podczas wakacji w Club Med!

*Dostępne tylko w niektórych klubach, za dodatkową opłatą

Jeszcze więcej sportów wodnych wliczonych w cenę all inclusive!

Skorzystaj z wakacji all-inclusive, aby wypróbować nowe sporty i zajęcia! Paddleboard , windsurfing, kajaki, surfowanie… Każdy może spróbować wszystkiego!

Sporty lądowe

Na lądzie i w powietrzu

– Tyle nowych wrażeń do odkrycia na wakacjach

Odkryj nowy sport wyłącznie dla przyjemności lub poczyń prawdziwy postęp i popraw swoje umiejętności. Club Med słucha twoich potrzeb, dzięki czemu możesz robić postępy we własnym tempie, aby spędzić wyjątkowe i niesamowite aktywne wakacje.

Latający Trapez i szkoła cyrkowa

Ucz się od najlepszych

Niesamowita frajda dla dzieci (od 6. roku życia) i dla dorosłych: wysoki latający trapez, skoki na trampolinie, nauka żonglerki, chodzenia po linie, jazdy jednokołowym rowerem. Odkryj w sobie artystę występów na wysokości!

Golf

Różnica między golfem a golfem w Club Med

Najpiękniejsze pola golfowe – np. w Portugalii, Francji, Maroku, Indonezji czy na Florydzie. Proponowane są kursy w grupach, zróżnicowane poziomem, od początkujących do zaawansowanych, sprzęt, trenerzy, lekcje teorii. Pola golfowe poza klubem – płatne green fees i transfer.

Tenis

Świetne programy dla początkujących i zaawansowanych

Lekcje w grupach, nauka dla dzieci od 4 roku, wszystkie poziomy zaawansowania, korty o różnej nawierzchni, część z nich oświetlona wieczorem, ściana do trenowania, liczne turnieje. Korty oraz rakiety dostępne przez cały czas. Dodatkowo płatne są intensywne kursy ATP, indywidualne lekcje z trenerem.

Zadbaj o sylwetkę i kondycję

Yoga, Fitness, siłownia, kardio i więcej!

We wszystkich wioskach Club Med oferujemy bogaty program fitness dla początkujących i zaawansowanych: gimnastyka relaksująca (stretching, z elementami tai-chi, poranna, wzmacniająca mięśnie (body pump, aerobik, step), aquafitness – gimnastyka w wodzie oraz Body Sculpt – modelująca uda, pośladki i brzuch.

Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi dobranemu do twoich potrzeb, strefy fitness zapraszają na grupowe zajęcia fitness, lub możesz ćwiczyć we własnym tempie podczas swobodnego dostępu.

Wybierz coś dla siebie z szerokiej oferty sportów

My kochamy je wszystkie!

Wykorzystaj w pełni swoje wakacje all inclusive w Club Med! Club Med oferuje wiele sportów lądowych, od sportów drużynowych, tenisa i latania na trapezie po piesze wędrówki, coś dla wszystkich poziomów, w każdym wieku i dla każdego.

• Łucznictwo
• Wspinaczka
• Jazda konna (za dodatkową opłatą)
• Kolarstwo górskie, nordic walking, hiking
• Badminton i squash
• Bocce ball (pétanque)
• Siatkówka plażowa, koszykówka, piłka plażowa, siatkówka, piłka nożna, mini piłka nożna

Sporty zimowe

Alepjskie hotele all inclusive Club Med mają najlepszą wartość narciarską i rodzinną!

Odkryj najbardziej prestiżowe alpejskie regiony dzięki naszej ofercie nart all inclusive! Naszym celem jest zapewnienie bezstresowej i wyluzowanej atmosfery, pozostawiając czas na przeżycie niezwykłych wakacji na nartach z rodziną i przyjaciółmi.

Lekcje w grupach, lekcje dla dzieci, wszystkie poziomy zaawansowania. Odwiedź najpiękniejsze zimowe narciarskie klubu all inclusive w Europie we Francji, Włoszech i Szwajcarii!

100% Emocji, 100% Szczęścia

Ciesz się wyjątkowym doświadczeniem na nartach w naszych klubach

Oszałamiające, śnieżne krajobrazy czy ekscytujące zjazdy lasem? Czegokolwiek szukasz, znajdź to tutaj w narciarskich Club Med.

Jeśli wyciągi narciarskie, czarne trasy i świeży puch nie są dla Ciebie, pobyt bez nart może być równie satysfakcjonujący z oferta alternatywnych aktywności i relaksującym klubowym spa.

Alpy idealne miejsce na narty

Nic dziwnego, że Alpy są jednym z najpopularniejszych miejsc narciarskich na świecie. Rozciągając się na długości około 1200 kilometrów, Alpy rozciągają się w 8 krajach. Wszystkie nasze 20 ośrodków narciarskich Club Med w Alpach to idealna okazja, aby doświadczyć wszystkiego, co sporty zimowe mają do zaoferowania, kiedy i jak Ci odpowiada.

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link