fbpx
+48 22 455 38 38
Dlaczego Club Med?

Dlaczego Club Med?

Club Med to więcej niż wakacje, Club Med to przyjemność! Od czasu założenia w 1950 roku przez grupę olimpijczykow, Club Med wyszukiwał najpiękniejsze miejsca na 6 kontynentach i stwarzał oazy piękna i radości. Club Med osiągnął swoistą alchemię tworząc hojny i wyrafinowany pakiet usług oraz przyjemności.

Club Med to więcej niż wakacje, Club Med to przyjemność!

Od czasu założenia w 1950 roku przez grupę olimpijczyków, Club Med wyszukiwał najpiękniejsze miejsca na 6 kontynentach i stwarzał oazy piękna i radości. Club Med osiągnął swoistą alchemię tworząc hojny i wyrafinowany pakiet usług oraz przyjemności.

  • Najpiękniejsze lokalizacje, przestronne tereny, hotele bezpośrednio na stokach
  • Wspaniale jedzenie, lokalne przysmaki
  • Otwarty bar- alkohol, pyszne cappuccino, świeże soki, smakołyki dla dzieci- wszystkie zachcianki bez rachunku pod koniec pobytu
  • Emocjonujące sporty
  • Nowe doznania, niespodzianki- rozrywka i zabawa
  • Piękne otoczenie, dbałość o szczegóły, wystrój, atmosferę
  • Najlepsza, międzynarodowa opieka dla dzieci
  • Wspaniale miejsce spotkań dla młodzieży, Passworld
  • Tailor made luxury- nowe SPA, nowe przyjemności

Sekret sukcesu leży w prostocie a zarazem sile koncepcji Club Mediterranee, polegającej na kompletnej ofercie wakacyjnej (all inclusive), która daje wspaniałą wolność wyboru. Nie musząc płacić za cokolwiek, mając jednocześnie olbrzymi wybór atrakcji, goście nieskrępowanie wybierają to, co im najbardziej odpowiada. Bezpłatne są wszystkie restauracje, nielimitowane wino i napoje, sport, rozrywka, teatr i cała masa atrakcji dla dorosłych i dzieci w każdym wieku.

W królewsko pięknych zakątkach świata znajdziesz przyjazną atmosferę klubu, wesołe towarzystwo z wielu stron świata, bogatą ofertę zajęć – od sportów, poprzez demonstracje kulinarne aż po SPA* i wszystko co daje dobre samopoczucie.

Te wszystkie elementy tworzą wyjątkowy styl życia, jedyną koncepcję wakacyjną, która stosuje najnowocześniejsze innowacje a mimo to pozostała wierna wartościom swych założycieli, takich jak przyjaźń, dzielenie się, radość ze sportu i biesiadowania. Club Medu nie da się opisać słowami, trzeba go samemu skosztować! Dla rodzin lub par, z przyjaciółmi lub podróżujących w pojedynkę. Club Med all-inclusive oznacza eleganckie, hojne wakacje – bez końcowego rachunku.

Przestrzeń

Najpiękniejsze, egzotyczne zakątki świata. Ogromne, bujne ogrody i szerokie plaże. Wyrafinowana architektura, najwybitniejsi kreatorzy wnętrz, dbałość o detale. Luksus, przestrzeń i piękno. To zasługa 65-letniej tradycji i inwestycji w tereny kilkadziesiąt lat temu, gdy CM był pionierem tworzenia wakacyjnej mapy świata.

Bezpieczeństwo

Wyjeżdżasz do nieznanego kraju, czasem bardzo odległego. W Club Med w każdym kraju jesteście bezpieczni. Club Med to prywatne, strzeżone tereny z wszystkimi wygodami cywilizacji. Wszędzie znajdziesz wielojęzyczną, doświadczona obsługę, opiekę medyczną i serwis oparty na międzynarodowych standardach. Dzięki bogatej ofercie wycieczek z klubów, bezpiecznie poznasz odwiedzany kraj. Club Med jest właścicielem lub wyłącznym zarządcą wszystkich swoich klubów i ponosi pełną odpowiedzialność za ich funkcjonowanie, nie ma tu gości od różnych organizatorów czy przypadkowych osób.

Towarzystwo

W klubie spotkasz ludzi z wielu krajów świata, ale podobnych do siebie. Nie zasobność portfela przesądza o klienteli Club Med, lecz podobne upodobania. Club Med wybierają ludzie światowi, otwarci na inne kultury, lubiący sport i zdrowy tryb życia, wystawne kolacje, znający języki i umiejący na własną rękę poruszać się po świecie. Club Med to wakacje z klasą, własny styl i prawdziwa przyjemność bycia wśród innych.

*dodatkowo płatne jest SPA, niektóre alkohole Premium, szampan (z wyjątkiem klubów 5Ψ i Willi).

Val Thorens Sensations
Val Thorens Sensations
Trzy Doliny, Francja
Marrakesz La Palmeraie
Marrakesz La Palmeraie
Maroko
La Pointe aux Canonniers
La Pointe aux Canonniers
Mauritius
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link