fbpx
+48 22 455 38 38
Wakacje all inclusive destynacje

Wakacje all inclusive- destynacje

DESTYNACJE WAKACYJNE CLUB MED NA ŚWIECIE

Słońce lub śnieg, blisko lub daleko: twoje wakacje, twój wybór!
Wybierając spośród blisko 80 ośrodków Club Med, czy to w Europie, Azji, Afryce, Ameryce czy na Karaibach, na pewno znajdziesz wymarzone miejsce na swoje wakacje.

Alpy

Najlepsza oferta narciarska w Alpach dla całej rodziny. Od wakacji na nartach w Alpach Szwajcarskich, przez wakacje na snowboardzie we Włoszech, po wakacje w Chalet we Francji, nasze destynacje w Alpach mają wszystko. Co najlepsze, Twój wypad do Alp jest całkowicie all-inclusive, więc nie musisz się o nic martwić, gdy tu dotrzesz – po prostu usiądź, zrelaksuj się i poznaj prawdziwe znaczenie wakacji premium all inclusive z Club Med. Klimat kurortów narciarskich w Alpach może się znacznie różnić w zależności od miejsca. We Francuskich Alpach występują wysokie opady śniegu ze względu na naturalnie suchy, zimny klimat kontynentalny. Alpy Szwajcarskie mają urozmaicony klimat, a ilość śniegu będzie zależy od wysokości terenu. Włoskie Alpy mają klimat podobny do Alp Szwajcarskich, ale zwykle cieszą się cieplejszym latem i zimą na obszarach zajmujących niższe stoki i doliny.

Europa i Morze Śródziemne

Rozkoszuj się pięknymi wakacjami w Europie z całą rodziną. Od wakacji na plaży w Grecji, przez aktywne wakacje we Francji, po piękno gór latem w naszych Alpejskich klubach. Co najważniejsze, Twój europejski wypad jest całkowicie all-inclusive, więc nie musisz się o nic martwić, gdy tu dotrzesz – po prostu usiądź, zrelaksuj się i poznaj prawdziwe znaczenie luksusowych wakacji z Club Med. Klimat w europejskich miejscowościach wypoczynkowych może się znacznie różnić w zależności od miejsca, w którym chcesz zrobić sobie przerwę. Europa Południowa ma zazwyczaj suchy i ciepły klimat (jak w St Tropez), a Zachód zajmuje bardziej wilgotny klimat, na który wpływ ma prąd Północnoatlantycki. Niezależnie od tego, w którą część Europy wybierzesz w Club Med spędzisz niezapomniane wakacje!

Karaiby

Dla każdego, kto szuka słońca, morza, piasku i przygody, Karaiby to prawdziwy raj. Nasze kurorty otoczone białymi piaszczystymi plażami, ciepłymi turkusowymi wodami i różnorodnymi atrakcjami dla wszystkich grup wiekowych sprawiają, że nasze ekskluzywne wakacje na karaibach są idealne przez cały rok dla rodzin i par.

Od wakacji na pięknej plaży na Gwadelupie po sporty wodne na Martynice, nasze karaibskie destynacje mają wszystko! Co najlepsze, twój karaibski wypad jest całkowicie all inclusive, więc nie musisz się o nic martwić, gdy tu dotrzesz – po prostu usiądź, zrelaksuj się i poznaj prawdziwe znaczenie wakacji z Club Med.

Ocean Indyjski

Ocean Indyjski to rozległa przestrzeń między kontynentami Afryki i Australii. Unikalna geografia regionu i wyjątkowo sprzyjający klimat sprawiły, że jest to ulubione miejsce wielu osób, które chcą uciec od codzienności, pośród naturalnego piękna, wysublimowanych plaż i relaksujących wakacji w naszych luksusowych klubach.

Klimat destynacji wakacyjnych na Oceanie Indyjskim może się znacznie różnić w zależności od miejsca. Mauritius i Malediwy cieszą się ciepłą, tropikalną morską pogodą przez cały rok, a wilgotność powietrza wynosi około 75–80%. Najniższa jest na ogół w lutym i marcu, w tym czasie występuje bryza morska, która ogranicza wilgotność.

Azja

Azja ma największą powierzchnię lądową ze wszystkich kontynentów. Od przesiąkniętych monsunem Indii, przez ośnieżone Himalaje po wilgotne dżungle Wietnamu i Kambodży, Azja to region zachwycających krajobrazów, przeplatany oplecionymi lianami świątyniami i długoletnimi tradycjami.


Szeroka oferta wakacyjna w Azji dla rodzin i par przez cały rok. Egzotyczne Chiny, wakacje na plaży w Tajlandii, magiczne Bali, zwiedzanie Japonii. W południowej Azji panuje klimat od ciepłego do gorącego, a na dalekich północno-wschodnich obszarach bardzo zimny. Azja Środkowa może doświadczać dość dużych wahań temperatury, podczas gdy Azja Wschodnia ma dość umiarkowany klimat, a większość opadów występuje w cieplejszych miesiącach letnich.

Afryka i Bliski Wschód

Dom starożytnych ruin, tętniące życiem bazary i miasta oraz malownicze parki narodowe, oferuje unikalne połączenie tradycji i współczesności. Krajobrazy od suchych pustyń po żyzne dżungle, każdy znajdzie coś dla siebie i mnóstwo okazji do podziwiania spektakularnej dzikiej przyrody.

Ameryka Północna i Środkowa

Rozciągając się od Morza Karaibskiego po Koło Podbiegunowe, Ameryka Północna ma oszałamiającą różnorodność terenów. Tymczasem Ameryka Środkowa nosi w sobie dziedzictwo wielkich niegdyś cywilizacji mezoamerykańskich, wśród żyznych dolin i ogromnej różnorodności roślin i zwierząt.

Ameryka Południowa

Ameryka Południowa ma największą na świecie koncentrację lasów deszczowych i różnorodności biologicznej. Zielony kontynent podlegający dziś z jednej strony wpływom nowoczesności i cywilizacji, z drugiej osadzony w świecie przyrody i starożytnych tradycji.

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link