fbpx
+48 22 455 38 38
Wakacje all inclusvie w Azji

Wakacje all inclusive w Azji

Azja ma największą powierzchnię lądową ze wszystkich kontynentów. Od śnieżnych gór na Hokkaido w Japonii, przez pola ryżu na Bali po wilgotne dżungle Malezji, Azja to region zachwycających krajobrazów, przeplatany oplecionymi lianami świątyniami i długoletnimi tradycjami.

Indonezja

Tysiące wysp wulkanicznych z tropikalnymi plażami, setkami egzotycznych zwierząt, jak tygrysy i orangutany, historycznymi świątyniami, balijskimi tancerzami i bujną roślinnością. Zachwycające cuda przyrody i kultury! A to wszystko przy pięknych plażach otoczonych tropikalnym ogrodem. Nasze wakacje all inclusive łączą piękno lokalnej kultury, naturę i aktywny relaks.

Tajlandia

Egzotyczna destynacja, pełna cudów przyrody i kultury, ze złotymi świątyniami buddyjskimi i tropikalnymi plażami. Odwiedzający rozkoszują się wyrafinowaną lokalną kuchnią i wspaniałymi występami. Poznaj kolorowe widoki i dźwięki Tajlandii, lazurowe wody i niekończące się wybrzeże. Czekają Cię prawdziwe wakacje all inclusive!

Malezja

Znana z dziewiczych plaż ukrytych pośród gęstych lasów deszczowych, Malezja jest miejscem, gdzie łączą się wpływy malajskie, chińskie, indyjskie i europejskie. Z tego połączenia wyłania się oryginalna lokalna kuchnia: jedna z najlepszych na świecie. Na co czekasz? Skorzystaj z naszych fantastycznych ofert na wakacje all inclusive w Malezji już teraz!

Chiny


Odkąd Marco Polo po raz pierwszy odbył wyprawę do Chin, podróżnicy byli kuszeni odkrywaniem jednej z najstarszych i niezwykle ciekawej cywilizacji na świecie. Od Wielkiego Muru po malownicze szczyty Guilin, Chiny będą Cię zachwycać, tak jak niegdyś dynastyczni cesarze. Niezależnie od tego, czy chcesz odwiedzić Chiny zimą czy latem, Club Med oferuje wakacje all inclusive na relaksującą podróż i odnowę lub aktywny wypoczynek i zwiedzanie.

Japonia

Od szlachetnych i wojowniczych Samurajów po delikatne kwiaty wiśni, Japonia jest krajem pełnym kontrastów. Ośnieżone góry i światowej klasy miejsca do nurkowania przy rafach koralowych, pozwolą Ci odkryć prawdziwą Japonię: bogatą w tradycję, a jednocześnie niezwykle nowoczesną, idealną na wakacje pełne kultury i zajęć na świeżym powietrzu.

Kani
Kani
Malediwy
Cherating Beach
Cherating Beach
Malezja
Finolhu Wille
Finolhu Wille
Malediwy
Zobacz pozostałe kluby
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link