fbpx
+48 22 455 38 38
Club Med MICE

Club Med Meetings & Events

Meetings, Incentives, Conferences, Events

INCENTIVE & NAGRODY

Rozumiemy wartość, jaką międzynarodowe imprezy motywacyjne mogą wnieść do kultury firmy. Ta idea leży u podstaw, tego co robimy; zapewniając wyjątkowe i cenne doświadczenie dla Twojego zespołu. Tym, co naprawdę nas wyróżnia, jest fakt, że możemy organizować wycieczki motywacyjne w tak wielu atrakcyjnych miejscach na całym świecie, od narciarskich ośrodków wysoko w Alpach, aż po prywatne wille na Malediwach.

SPOTKANIA & KONFERENCJE

Lata doświadczenia sprawiły, że planowanie konferencji, zarządzanie delegatami i wsparcie na miejscu odbywają się z pełnym profesjonalizmem, od początku do końca. Dzięki 220 salom konferencyjnym i najnowocześniejszym urządzeniom, w ponad 60 klubach na całym świecie, z pewnością znajdziesz miejsce doskonałe zorganizowanie spotkania, szkolenia lub konferencji. Dajemy również możliwość wynajęcia klubu na wyłączność, co oznacza, że dajemy ci klucze, a Ty możesz ustawić pracę całego ośrodka, jak chcesz!

EVENTY & WPROWADZENIE PRODUKTU

Jeśli szukasz miejsca, w którym zatrzymają się twoi goście na pokaz, aby uczcić ważną okazję, wypuścić swój nowy produkt lub samochód, to dobrze trafiłeś. Skala naszych ośrodków oznacza, że mamy wiele miejsc, w których możesz pochwalić się swoim nowym produktem, i możemy zapewnić, że wszystko jest na naszej głowie, dzięki możliwości wynajmu całego ośrodka na własne wydarzenie. Dopasujemy się do twoich życzeń przyozdabiając klub w firmowe bary i logo, personel w wybrane przez Ciebie stroje, aby całość była wspaniałą wizytówką twojego wydarzenia


Pakiet all inclusive, jeden z góry znany koszt:

ALL-INCLUSIVE

Zakwaterowanie premium, wspaniałe uczty, otwarty bar, dostęp do Wi-Fi, szereg sportów lądowych i wodnych oraz wieczorna rozrywka to wszystko zawiera nasza oferta all inclusive. Zaplanuj łatwo budżet wyjazdu, płacąc jedną klarowną cenę za wszystko, bez żadnych ukrytych kasztów. Ponadto, ponieważ wszystko, od uroczystych kolacji po działania integracyjne, odbywa się na miejscu, możesz mieć pewność, że Twoje wydarzenie przebiegnie tak głatko, jak to tylko możliwe.

WYŁĄCZNOŚĆ NA KLUB

Dajemy Ci klucze do klubu, a Ty wybierasz, w jaki sposób chcesz żebyśmy go prowadzili, zapewniając obsługę najbardziej spersonalizowanych i niezwykłych eventów. Posiadamy ośrodki o wielkości od 50 do 750 pokoi, więc niezależnie od tego, czy chcesz wynająć naszą prywatną wyspę na Malediwach, aby zmotywować do sprzedaży zespół 100 osób lub zorganizować globalną konferencję dla 700 osób na południu Francji, spróbujemy znaleźć idealne miejsce dla twoich potrzeb. Po co rezerwować pokój konferencyjny, skoro można zarezerwować cały ośrodek!

70+ KLUBÓW

Egzotyczne plaże, urocze ośrodki narciarskie w Alpach, spokojny wypoczynek na prowincji, a nawet największy na świecie żaglowiec, możemy pomóc w znalezieniu idealnego miejsca na wszelkiego rodzaju imprezy. Aby dowiedzieć się więcej o naszych najnowszych ośrodkach i renowacjach, skontaktuj się już dziś.

WSPARCIE OD A DO Z

Zapewniamy wsparcie od samego początku do końca, od rezerwacji wydarzenia po pomoc w organizacji usług transportowych. Dzięki tylko jednemu kontaktowi dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z wydarzeniem oraz dedykowanemu zespołowi na miejscu, masz pewność, że Twoje wydarzenie będzie w bezpiecznych rękach. Organizowanie eventu nigdy nie było łatwiejsze!

50 LAT DOŚWIADCZENIA

Prowadzimy ponad 1500 wydarzeń rocznie na sześciu kontynentach, co czyni nas ekspertami w organizowaniu wszelkiego rodzaju wyjazdów firmowych, od 20-osobowego posiedzenia zarządu na Prowansji w pobliżu Nicei po 800-osobową premierę samochodu w Chinach.


Zapytaj o ofertę

cmbusiness@clubmed.pl

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link