fbpx
+48 22 455 38 38
O Club Med

O Club Med

DLA RODZICÓW I DZIECI

Nie zawsze łatwo jest uszczęśliwić jednocześnie Ciebie i Twoje dzieci podczas wakacji. Dlatego w rzeczywistości nie będziesz miał dokładnie tego samego doświadczenia. Specjalnie zaprojektowane zajęcia i infrastruktura, dopasowane usługi, uprzejmy personel … Bez względu na to, czy jesteście rodzicami małych dzieci czy nastolatków, wakacje będą dla Ciebie równie przyjemne, jak dla nich.

ODKRYJ NASZE USŁUGI DLA RODZICÓW >

Wspaniałe bufety i restauracje a’la carte

W Club Med szczycimy się autentyczną kuchnią dostępną w naszych klubach. Od pysznych świeżych owoców morza po kuszące desery – możesz mieć pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie.

ODKRYJ KUCHNIĘ W KLUBACH >

Sporty wodne

W Club Med oferujemy szeroką gamę ekscytujących sportów wodnych, w tym narty wodne, żeglarstwo i windsuring.

ODKRYJ NASZE SPORTY WODNE >

Sporty lądowe

Skorzystaj z wyjątkowych pól golfowych, kortów tenisowych, infrastruktury fitness i wielu innych atrakcji. Dzięki specjalistom G.O, którzy pomogą Ci w drodze, możesz być pewien, że wejdziesz na szczyt!

ODKRYJ NASZE SPORTY LĄDOWE

Sporty zimowe

Gotowy do slalomu w najsławniejszych destynacjach narciarskich? W sercu najpiękniejszych, narciarskich regionów w Alpach i nie tylko! Korzystaj z szeregu aktywności na śniegu, w tym z jazdy na nartach, snowboardzie, nordic walking i wielu innych…

ODKRYJ NASZE SPORTY ZIMOWE >

Wellness & SPA by Club Med

Chcesz zrelaksować swoje ciało i umysł? Nasze wakacje all-inclusive oferują zabiegi ze wszystkim czego potrzebujesz. Bez względu na to, czy odpoczywasz po dniu pełnym wrażeń z jazdy na nartach w Alpach, czy po prostu chcesz odpocząć od codziennej pracy, nasze zabiegi spa i relaksacyjne terapie zapewnią Ci pełen relaks.

https://youtu.be/C4nBl4GFeSM
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link