fbpx
+48 22 455 38 38
Dzieci i młodzież

Dzieci i młodzież

Już na początku lat 60-tych Club Med jako pierwszy stworzył w swoich hotelach Mini kluby dla dzieci. W przeciwieństwie do zwykłych przechowalni maluchów, są prawdziwym rajem dla dzieci, gdzie najmłodsi są najważniejsi. Mają tu cyrk, żywych clownów, ogrody zabaw, uczą się ciekawych sportów, występują na prawdziwej scenie w teatrze, bajkach Disney’a, mają swój cudowny śwait.

Twoje dzieci pokochają wakacje w Club Med

– Ty pokochasz to jak są uśmiechnięte

Jeśli tak wielu rodziców ufa nam swoich wakacji, to dlatego, że wiedzą, że ich dzieci spędzą szczęśliwe wakacje, rozwijając się dzięki naszej profesjonalnej wakacyjnej opiece nad dziećmi. Czy to w wieku 4 miesięcy czy 17 lat, oferujemy zajęcia i udogodnienia dostosowane do ich wieku, a także pory roku, środowiska każdej wioski, a zwłaszcza ich osobowości. W towarzystwie entuzjastycznych G.Os® bawią się, zachwycają i rosną w poczuciu pewności siebie… szczęśliwi jak dzieci w Club Med!

Dzieci kochają Club Med, uwielbiają to, że tutaj są najważniejsze ,że ich G.O. organizują im tyle ciekawych zajęć, że zdobywają medale w sporcie, do którego odkryły nowy talent, wieczorem wystąpią w spektaklu na prawdziwej scenie. Nigdzie nie ma takiego świata dzieci jak w rodzinnych Club Medach.

60 lat doświadczenia i profesjonalizmu

Ponieważ harmonia oznacza danie każdemu własnej przestrzeni, od samego początku Club Med zapewnia specjalne udogodnienia w hotelach dla wszystkich grup wiekowych. Skorzystaj z wyjątkowej wiedzy Club Med, aby cieszyć się wspaniałymi wakacjami ze swoimi dziećmi, z oznaką zaufania i spokoju.

Zaufanie, bezpieczeństwo i brak zmartwień

Dzięki budowaniu zaufania i zrozumieniu potrzeb Twoje dzieci rozwijają się prowadzone przez naszych GO’s®, ucząc się niezależności. Rodzice mogą w spokoju wypocząć, mając czas na własne aktywności, żeby wspólnie spędzić wieczór z dziećmi i powymieniać się cudownymi, nowymi przeżyciami.

Kluby dla dzieci

W Baby Club Med®, Petit Club Med® i Mini Club Med®, twoje dzieci są pod czujną i troskliwą opieką wykwalifikowanych GO’s posiadających doświadczenie i certyfikaty zgodne z francuskimi standardami. Do dyspozycji mają specjalnie wyznaczone strefy z atrakcjami i infrastrukturą dopasowaną do wieku.

Dziecięce ceny dla wszystkich grup wiekowych

Najmłodsi mogą cieszyć się świetnymi zniżkami zarówno na narty, jak i słońce. Dzieci w wieku poniżej 6 lat pobyt mają bezpłatny pobyt w naszych klubach słonecznych, a dzieci poniżej 4 lat pobyt bezpłatny w naszych ośrodkach narciarskich.

Club Med Baby Welcome

Aby wakacje z dzieckiem były dziecinnie proste,w klubach rodzinnych Club Med oferuje bezpłatnie cały sprzęt dla maluchów: wózki, wysokie krzesełka, kojce, sterylizatory, podgrzewacze, nocniki itp wyposażenie. Usługa jest bezpłatnie dostarczana do pokoi.
Club Med Boutique posiada w sprzedaży produkty do pielęgnacji niemowląt, takie jak kosmetyki i pieluszki.

Posiłki dla dzieci

Nasi kucharze przygotowują doskonale zbilansowane posiłki, specjalnie dla potrzeb dzieci. Restauracje serwują posiłki wyłącznie z najświeższych produktów. Na najmłoszych czekają posiłki w słoiczkach.
Baby Corner -to specjalne miejsce do przygotowywania posiłków dla niemowląt. Posiada niezbędny sprzęt: mikrofalówka, lodówka, mikser, sterylizator i podstawowe produkty.

4 do 23 miesięcy

Pierwsze niezapomniane wakacje

„Baby Club Med®” sprzęt do opieki nad dziećmi, posiłki dla niemowląt, opieka nad dziećmi… Pomyśleliśmy o wszystkim, aby Twoje pierwsze wakacje (i ich) były jak najwygodniejsze.

Dzieci w wieku od 4 do 23 miesięcy mogą skorzystać z opieki w Baby Club*. Każdego dnia, doświadczeni GO zapewniają profesjonalną opiekę z dużą ilością gier i zabaw na świeżym powietrzu. Baby Club dba o dzieci zgodnie z ich wytyczonym rytmem dnia,czasem na posiłki i popołudniową drzemkę.

Baby Club Med są dostępne za dodatkową opłatą i powinny być wcześniej zarezerwowane.

Pyjama Club – Aby zapewnić dzieciom i rodzicom beztroski wieczór, Pyjama Club* proponuje usługi doświadczonych opiekunów dla dzieci od 4 miesiąca życia do 4 lat.

2 do 3 lat

Kreatywność i ciekawość w Petit Club Med®

Dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat stworzyliśmy „Petit Club Med®”. Prowadzona przez G.Os® specjalizującą się we wczesnym dzieciństwie, ta pełna zabawy i wygodna przestrzeń oferuje dzieciom idealną równowagę między ich pierwszymi zajęciami (sport, rzemiosło, ekspresja, gry) a chwilami odpoczynku.

Dzieci w wieku od 2 do 4 lat w Petit Club Med *dzień dzieci jest pełen zabaw. Wzbudzamy ich ciekawość poprzez gry i zabawy na świeżym powietrzu, rysowanie, oglądanie książeczek, rymowanki i wiele innych.

Petit Club Med są dostępne za dodatkową opłatą i powinny być wcześniej zarezerwowane.

4 do 10 lat

Odrywanie talentów w Their talents on display at Mini Club Med®

Dzięki przestrzeniom i aktywnościom dostosowanym do każdego wieku, Mini-Club Med® jest stworzony specjalnie na ten etap dzieciństwa, w którym wspomnienia z wakacji są najbardziej wyraziste i kolorowe. Sport, odkrywanie, sztuka, mini wieczory, spektakle na dużej scenie… mamy niezapomniane chwile dla każdego.

Opiekunowie organizują różnorodne zajęcia, oparte na zabawie, ruchu i integracji. Uczą sportów, gier, prac ręcznych np. malowanie, szukanie skarbów, przebieranie się, karaoke,lepienie, wyścigi i spożywają razem z dziećmi posiłki (oprócz śniadań). Kluby organizują różne wydarzenia, jak Zwariowane Laboratorium (mieszanka „Młodego Chemika” z HarrymPotterem), karnawał przebierańców, nauka tańca hip-hop.
Pod koniec tygodnia organizowany jest Mini Club Show – występy dzieci w teatrze. Dzieci można w każdej chwili odebrać (np. na lunch). Dzieci od 8 lat mogą same wybierać zajęcia,w których chcą uczestniczyć i sporty, których chcą się nauczyć pod okiem G.O. Dla wszystkich plan zajęć do wyboru dostępny jest w Mini Clubie.

11 do 17 lat

Prawie dorosłe wakacje

Od Junior Club Med po specjalne przestrzenie Passworld®, motywem przewodnim Club Med dla dzieci w wieku od 11 do 17 lat jest wolność wyboru. Twoje dzieci mogą zarówno brać udział w zajęciach oferowanych przez G.Os®, ustalać plan swojego dnia, jest to ich własne miejsce w klubie, w którym czują się u siebie, miejsce, które mogą dowolnie zagospodarować i mają swojego G.O., który podsuwa im pomysły, jak zorganizować zabawę, konkurs itp. Jest to ich bezpieczne miejsce, w którym poczują się ważni.

Nasi młodzi goście marzą o niezależności, kolegach i fajnej grupie rówieśników, z którymi mogą się wyszaleć. Dla rodzin z nastoletnimi dziećmi, piękno wakacji w Club Med polega na tym, że każdy robi to, co lubi, a jednak spędzają wakacje razem. Młodzież chce spędzać czas z rówieśnikami, często inaczej niż reszta rodziny.

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link