fbpx
+48 22 455 38 38
Wakacje dla dzieci Petit Club

Wakacje dla dzieci Petit Club

Maluchy zasługują na wielkie wakacje

a Ty na całkowity spokój

Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby zapewnić najmłodszym przyjemny pobyt. W ciągu dnia oferujemy zajęcia w Petit Club Med®, przerwę obiadową w Restauracji Baby, i nocną opiekę nad dziećmi w Pajamas Club® w nocy. To idealny czas, żeby rodzice mogli zrelaksować się i obserwować rozwój swoich dzieci.

Więcej informacji na temat zajęć i usług (wliczonych w cenę i za dodatkową opłatą) oferowanych przez każdy z klubów, a także daty ich dostępności, można znaleźć bezpośrednio na stronie klubu, który Cię interesuje.

Petit Club® dla dzieci w wieku 2-3 lat

gdzie mogą odkrywać świat

Stworzyliśmy wersję Club Med specjalnie dla naszych mniejszych gości, żeby mogli się bawić równie dobrze, jak ich rodzice! Petit Club Med® oferuje dzieciom w wieku 2-3 lat zajęcia sportowe, rękodzielnicze i gry. Pod opieką naszych oddanych G.Os® będą miały okazję odkrywać dyscypliny sportowe, zabawy z rówieśnikami,  a nawet wziąć udział w przedstawieniu…
Dzieci bawią się, uczą pewności siebie i otwierają na innych, w przestrzeni zaprojektowanej specjalnie dla nich.

Petit Club Med® jest dostępny w wielu Klubach za dodatkową opłatą.

Znasz już Baby Gym?

gry i zdobywanie umiejętności motorycznych

Ruszamy! Eskapada na mini-trampolinę, a potem na matę do zabawy i jej kontrastujące elementy… Nic nie przebije tej zabawnej i kolorowej techniki rozwijania funkcji motorycznych do nauki koordynacji i równowagi, zrozumienia, jak pokonywać przeszkody i uświadomienia sobie własnego ciała. Taka jest zasada działania Baby Gym, zajęć zaprojektowanych specjalnie z myślą o rozwijaniu zdolności motorycznych małych dzieci. Baby Gym jest zawarta w Twoim pakiecie, w ramach zajęć Petit Club Med®.

.

W ofercie

Mali ludzie, wielcy smakosze

dbamy o posiłki przygotowane specjalnie dla nich

Mniej soli, zróżnicowanie konsystencji, zdrowa równowaga (i ryby bez ości!): nasi kucharze uwzględniają specyficzne potrzeby i upodobania dzieci. A jeśli chodzi o czas i miejsce, to zależy wyłącznie od Ciebie:

– Baby-Corner: bufet przeznaczony dla naszych najmniejszych gośc, ze świeżymi daniami lub składnikami, które możesz samodzielnie wymieszać; wyposażony w blender, podgrzewacz do butelek i kuchenkę mikrofalową

– Restauracja Baby: lokalizacja i menu stworzone z myślą o najmłodszych. Mali smakosze odkrywają kulinarne przysmaki z rodzicami lub z G.Os z Petit Club Med®.

– „Biberonneries”: sterylizator, podgrzewacz do butelek, kuchenka mikrofalowa, woda mineralna, małe słoiczki… Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować potrawy dla dziecka, zarówno w dzień, jak iw nocy.

Potrzebujesz opieki nad dzieckiem?

Jesteśmy dla Ciebie w dzień i w nocy

Jako rodzice czasami chcemy spędzić trochę czasu bez dzieci, na przykład podczas wieczornego wyjścia we dwoje. W zależności od Klubu, możesz wybrać jedną z dwóch różnych opcji opieki nad dziećmi:

– „Pyjamas Club®”: zbiorowa opieka nad dziećmi organizowana przez wykwalifikowanych G.Os®, w godzinach od 19:00 do 23:00. Wyciszające zajęcia, spokojne otoczenie: wszystko po to, by maluchy przygotowały się do snu.

– Indywidualna opieka nad dziećmi w ciągu dnia. Żeby otrzymać jeszcze bardziej spersonalizowaną opiekę, możesz również zarezerwować naszą usługę opieki nad dziećmi à la carte.

Pyjamas Club® i opieka nad dziećmi nie są objęte pakietem all inclusive.

Dzień w Pettit Club

9:00: po rodzinnym śniadaniu dzieci spotykają się Petit Club Med® z nowo poznanymi przyjaciółmi, żeby spędzić wspaniały dzień z zajęciami i rozrywką.

9.30: gry pobudzające ciekawość, prowadzone przez specjalistów G.Os.

10.30: gigantyczna gra plenerowa.

11.00: pora na obiad, specjalnie opracowany i dobrze zbilansowany posiłek, który zaspokoi potrzeby żywieniowe. Rodzice mogą dołączyć do swoich dzieci na lunchu lub zostawić je w kompetentnych rękach G.Os.

12.30: drzemka i odpoczynek z piosenkami i rymowankami.

14.30: czas na spacer, a następnie zabawa w dedykowanych brodzikach i basenach oraz gry z przyjaciółmi wszystkich narodowości.

16.30: stymulujące gry i zabawa na świeżym powietrzu.

17.30: powrót z rodzicami na kąpiel.

Od 18.00 do 19.30: Restauracja Baby zaprasza rodziców i dzieci na rodzinną kolację.

Od 19.30 do 21: 00: śpiew i historie opowiadane przez GOs sprawiają, że wieczór jest bardzo zabawny, więc rodzice mogą zjeść posiłek w spokoju.

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link