fbpx
+48 22 455 38 38
Wakacje all inclusive w Afryce

Wakacje all inclusive w Afryce

Miejsce starożytnych ruin, tętniących życiem stolic i malowniczych parków narodowych, oferuje unikalne połączenie tradycji i współczesności.
Niezwykłe krajobrazy od suchych pustyń po bujne dżungle, każdy znajdzie coś dla siebie i mnóstwo okazji do podziwiania spektakularnej, dzikiej przyrody!

Maroko

Maroko to północnoafrykański kraj, w którym mieszanka wpływów wschodnich, hiszpańskich i francuskich tworzy wyjątkową kulturę. Od Gór Wysokiego Atlasu na północy po skraj Sahary na południu, Maroko jest pełne kontrastów. Kraj oferuje ośnieżone góry, szerokie plaże oraz Saharę z oazami i gajami palmowymi. Maroko słynie z tętniących życiem targów – suk w miastach, spokojnych wiosek berberyjskich w górach i pozornie niekończących się pustynnych wydm. Podczas wakacji w Maroko jest wiele do odkrycia. Popijając herbatę miętową w riadzie, zwiedzając labirynt historycznych, tętniących życiem medyn i suk, a w następnie wybierając się na przygodę na wielbłądzie lub pędząc quadem po pustyni, przeżyjesz niezapomniane wakacje!

Tunezja

Tunezja łączy starożytne i współczesne kultury, od ruin Kartaginy po współczesną metropolię osmańskiego Tunisu. Wydmy Sahary i złote plaże na błyszczących błękitnych wodach Morza Śródziemnego. Wakacje all inclusive w Tunezji to relaks wśród cudów natury! Żegluj po lśniących wodach Morza Śródziemnego i odwiedź z rodziną historyczne ruiny fenickie oraz rzymskie zabytki będące spuścizną tych wielkich cywilizacji.

Senegal

Graniczący od zachodu z Atlantykiem, Senegal jest krajem o niezwykłym naturalnym pięknie. Tętniące życiem, eleganckie miasta na północy, gaje kokosowe, piękne piaszczyste plaże, rewelacyjne miejsca do nurkowania lub na leniwe chwile na południu. Parki narodowe Senegalu przyciągają miłośników dzikiej przyrody, obejmującej różnorodne gatunki, od słoni i lwów po flamingi i delfiny oraz wiele innych stworzeń z królestwa zwierząt w ich naturalnych siedliskach. Atlantyckie wybrzeże Senegalu jest idealnym miejscem do nurkowania i innych sportów wodnych. Ciesz się bogatym dziedzictwem kraju i fantastycznymi tropikalnymi plażami spędzając wakacje premium all inclusive w Senegalu!

Seszele
Seszele
Republika Seszeli
Marrakesz La Palmeraie
Marrakesz La Palmeraie
Maroko
Djerba La Douce
Djerba La Douce
Tunezja
Zobacz pozostałe kluby
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link