fbpx
+48 22 455 38 38
Seszele
Seszele
Seszele
Seszele
Seszele
Seszele
Seszele
Seszele
Seszele
Seszele
Seszele
Seszele
Seszele
Seszele
Seszele
Seszele

Seszele

Republika Seszeli

Lokalizacja

Prywatna wyspa – Park Narodowy Sainte Anne

Transport

Lotnisko Mahe (SEZ), transfer 15 min. motorówką

Teren

220ha

Luksusowe, rodzinne wakacje na Seszelach!

Odkryj nasz nowy, luksusowy hotel na Seszelach, malowniczo położony na prywatnej wyspie Sainte Anne pośród 220 ha soczystej zieleni w parku narodowym. Jest to pierwszy eko hotel na Seszelach, który oferuje ekskluzywne wakacje oraz fantastyczne udogodnienia dla dzieci w wieku od 2 do 17 lat.
Jako jedna z najbardziej przyjaznych środowisku destynacji wakacyjnych na Oceanie Indyjskim, klub będzie wspierał inicjatywy na rzecz zrównoważonej turystyki i prowadził dedykowane zajęcia rodzinne, takie jak edukacyjne nurkowanie z maską, odbudowa rafy koralowej i ochrona żółwi mieszkających na wyspie.
Rajskie wakacje w całkowitej harmonii z naturą.


Club Med Seszele oferuje świat przygód dla gości, w tym  malownicze piesze wędrówki, medytacja, kajaki ze szklanym dnem, poszukiwania skarbów oraz wybór sportów lądowych i wodnych. Wszystko zaprojektowane z myślą o zdrowiu, dobrym samopoczuciu i szczęśliwych, rodzinnych wakacjach. Goście szukający spokojnego wypoczynku będą mogli zrelaksować się w strefie Island Zen, która oferuje spokojny basen, studio jogi i piękne, romantyczne widoki. Turkusowe wody, białe piaszczyste plaże otoczone skałami, słynne Coco de mer, wzgórza pokryte bujną roślinnością…
Zawsze jest dobry moment, żeby wybrać się na Seszele!

Otwarcie grudzień 2020

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej
Aby ułatwić podejmowanie decyzji w tych niepewnych czasach, wszystkie rezerwacje potwierdzone do końca września 2020 z wyjazdem do końca roku, mogą być anulowane bezkosztowo do 5 dni przed wyjazdem.
close-image