fbpx
+48 22 455 38 38
Lato w górach

Lato w górach

Les Arcs Panorama, Francja

Nowy piękny, alpejski hotel o nowoczesnej architekturze, położony na stoku wśród pachnących choinek. Idealny dla rodzin z dziećmi w każdym wieku, a dla szukających luksusu i prywatności strefa 5Ψ o najwyższym standardzie, z niesamowitym widokiem na otaczające doliny z jacuzzi na tarasie. Holistyczne podejście: zdrowa żywność, nowe przyjemności i pomysły na wspólna, rodzinna zabaw, nowoczesne fitness, SPA profesjonalne zabiegi* wszystko dla ciała i ducha. Wspaniały widok na Mont Blanc, górska natura, ciekawe szlaki pełne jagód i leśnej zwierzyny, ekscytujące sporty wodne w górskich potokach.


Peisey Vallandry, Francja

Odkryj piękno doliny Tarentaise! Położony w otoczeniu górskich potoków i jezior, na skraju lasu modrzewiowego i świerkowego, tradycyjny klub z kamienia i drewna to kwintesencja francuskiego regionu Sabaudii. Wspaniała kuchnia, piękne widoki oraz szereg zdrowych ktywności na świeżym, górskim powietrzu, w tym piesze wycieczki, kolarstwo górskie, nordic walking, basen z widokiem na dolin.


Pragelato Vialattea, Włochy

Klub położony pomiędzy trzema parkami narodowymi, wędrówki górskie o różnych poziomach trudności z miejscowymi przewodnikami, wycieczki odkrywające skarby naturalne i kulturowe w regionie oraz runda golfa na 9 lub 18* dołkowym polu nieopodal ośrodka. Architekt Remy Camoin stworzył nowoczesna reinterpretację tradycyjnej, ciepłej i przytulnej atmosfery górskich domków “Chalet”. Dobry wybór dla rodzin, z opieką dla dzieci od dwóch lat, programem aktywności dla nastolatków, rodzice mogą w pełni delektować się włoskim dolce vita!


Grand Massif Samoëns Morillon, Fracja

Nowy klub Grand Massif Samoens Morillon to świetny wybór na rodzinne, letnie wakacje w górach. Wyjątkowe położenie na szczycie gór, wspaniałe widoki, sporty i aktywności dla wszystkich grup wiekowych pozwalające poznać piękno regionu! Odkryj z Club Med cudowna, alpejska przyrod, sprzyjająca regeneracji i odprężeniu. Nowatorskie wynalazki dla rodzin wielopokoleniowych np. restauracja „dzieci gotują dla starszych”- Świetna zabawa dla wszystkich! To ciekawa alternatywa dla plaży i morza.


Serre-Chevalier, Francja

Na 1400m w Parku Narodowym Ecrins, przy porośniętych lasem zboczach, tradycyjny kamienno-drewniany klub z dużym basenem. Relaks na świeżym powietrzu z pięknym widokiem na słonecznym tarasie, wiele górskich sportów i aktywności. Tenis, rowery górskie, spacery z przewodnikiem, wspinaczka*, rafting*. Wszystkich łączy biesiadowanie i wieczorna zabawa!


Valmorel, Francja


Tomamu, Japonia


La Rosiere, Francja


La Rosiere Lato
La Rosiere Lato
Les Arcs Panorama Lato
Les Arcs Panorama Lato
Francja
Grand Massif Lato
Grand Massif Lato
Francja
Zobacz pozostałe kluby
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link