fbpx
+48 22 455 38 38
Narciarskie wakacje all inclusive

Narciarskie wakacje all inclusive

Tej zimy w Club Med szusuj na nartach po swojemu

 Dlaczego narciarze kochają nasze bezstresowe, ekskluzywne wyjazdy na narty

All inclusive holidays with Club Med

Narciarskie wakacje all inclusive

Od wakacji na nartach w szwajcarskich Alpach po słoneczny wyjazd do Włoch i wystawne chalet we Francji – wakacje Club Med mają wszystko! Co najlepsze, sprawiliśmy, że cały wyjazd jest całkowicie bezstresowy. Wszystko wliczone w cenę – karnet narciarski na cały region, lekcje na każdym poziomie zaawansowania, aprèsski po wspaniałe uczty i górskie specjały. Wybierz tylko miejsce docelowe i ciesz się wakacjami! Zajmiemy się wszystkim innym. Przygotuj się więc na niesamowite wspomnienia i zarezerwuj następne wakacje w Club Med.

Co zawierają twoje zimowe wakacje w Club Med

Zakwaterowanie & transfer

Wszystko jest wliczone w cenę zakwaterowania w naszych ośrodkac i masz również możliwość rezerwacji transferu. Jeśli zdecydujesz się zarezerwować pakiet z transferem, w cenę wliczone są transfery do i z klubu na lotnisko, dzięki czemu wszystko będzie zorganizowane i nie musisz się niczym martwić.

Wykwintna kuchnia i open bar

Jeśli chodzi o posiłki, nasza oferta premium all-inclusive obejmuje bogaty, różnorodny bufet trzy razy dziennie, przekąski, restauracje specjalności i a’la carte. Do posiłku można napić się wina, piwa lub napojów bezalkoholowych. Otwarty bar oferuje szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych przez cały dzień – wszystko to jest wliczone w cenę!

Lekcje i przewodnicy

Wszystkie nasze ośrodki narciarskie Club Med oferują lekcje jazdy na nartach dla początkujących i przewodników górskich dla bardziej doświadczonych narciarzy z profesjonalnymi instruktorami mówiącymi po angielsku. Grupy są zorganizowane według poziomów: dla początkujących, średnio zaawansowanych lub zaawansowanych zarówno dla narciarzy, jak i snowboardzistów.

Karnet na cały region & sprzęt narciarski*

W przypadku rezerwacji pobytu na 7 nocy w Club Med karnet narciarski jest wliczony i otrzymujesz go od razu po przyjeździe w recepcji. Dlatego nie musisz tracić czasu i możesz od razu jechać na narty. Za dodatkową opłatą możesz wypożyczyć również sprzęt. Dla wszystkich dostępna jest narciarnia z szafkami do przechowania nart i butów lub snowboardu, w większości klubów z bezpośrednim wyjściem prosto na stok!

Opieka i lekcje dla dzieci

W Club Med staramy się, aby wakacje były niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny. Profesjonalni opiekunowie w naszych klubach dla dzieci pomoże naszym najmłodszym gościom cieszyć się każdą chwilą wakacji. Poznawanie nowych przyjaciół i nauka jazdy na nartach z profesjonalnymi instruktorami. Kluby dla dzieci dostępne od 4 miesięcy – 17 lat.

Apres ski i rozrywka

Jazda na nartach i snowboardzie może być dużą częścią wakacji na nartach, ale w Club Med dbamy również o resztę. Zrelaksuj się przy krytym basenie, ciesz się dniem w spa lub zrelaksuj się w barze przy koktajlu i ciesz się zespołem na żywo i wieczornymi przedstawieniami naszych G.O’s.

Narty w Alpach

Większość najlepszych ośrodków narciarskich w Europie znajduje się w Alpach, które rozciągają się wzdłuż południowo-wschodniej Francji, Włoch i Szwajcarii. W Club Med masz do wyboru najlepsze w Alpach regiony i zawsze świetnie położone kluby.

Szwajcaria

Narciarstwo w Alpach Szwajcarskich to zapierające dech w piersiach doświadczenie, w szykownym Saint-Moritz Roi Soleil w miejscu narodzin narciarstwa alpejskiego.

ODKRYJ ALPY SZWAJCARSKIE

Francja

Val Thorens Sensations we francuskich Alpach znajduje się w słynnym Les 3 Vallées, największym na świecie regionie narciarskim. Przez dwa kolejne lata nazywany „Najlepszym ośrodkiem narciarskim na świecie” przyznawanym przez World Ski Awards. Każdy znajdzie coś dla siebie!

ODKRYJ ALPY FRANCUSKIE

Włochy

Narty we włoskich Alpach to rodzinne domki w Pragelato Sestriere u podnóża drugiego co do wielkości regionu narciarskiego w Europie oraz Cervinia z widokiem na sławną górę Matterhorn.

ODKRYJ ALPY WŁOSKIE

Narciarskie wakacje dla początkujących

Najlepsze narciarskie wakacje dla początkujących

Club Med oferuje najlepsze wakacje na nartach, które są idealne dla początkujących. Ponieważ karnety narciarskie i lekcje są wliczone w cenę wakacji, możesz spróbować absolutnie wszystkiego i zobaczyć, co lubisz. Nasi starannie dobrani instruktorzy są anglojęzyczni i akredytowani przez National Ski School. Zapewniają najlepszą naukę jazdy na nartach i snowboardzie, aby od samego początku budować pewność siebie i umiejętności.

Kluby dla początkujących

Club Med Grand Massif Samoens Morillon to idealny ośrodek narciarski dla początkujących, program sportów zimowych oferuje wiele zajęć na wszystkich poziomach. Podobne programy są dostępne w Peisey-Vallandry. Inną dobrą opcją jest ośrodek Alpes d’Huez Grand Domaine, który ma aż 38 zielonych tras przy hotelu, na których początkujący mogą sprawdzić swoje umiejętności, zanim będą mogli zdobywać trudniejsze stoki.

Destynacje dla zaawansowanych narciarzy

Francuskie Alp
Val Thorens Sensation

Wakacje w Club Med to świetny wybór dla doświadczonych narciarzy i snowboardzistów. Val Thorens Sensations oferuje doskonay region narciarski w Trzech Dolinach, zapewniając dostęp do 600km tras narciarskich we francuskiej Sabaudii. W tym 35 czarnych tras dla ekspertów, 100 czerwonych tras dla zaawansowanych narciarzy i 104 niebieskie trasy dla średnio zaawansowanych.

Francuskie Alpy
Arcs Extreme

Arcs Extrême to klub tylko dla dorosłych przeznaczony dla tych, którzy lubią dobrą zabawę i dużo adrenaliny. Zasługuje na swoją nazwę oferując ekstremalne aktywności, w tym 35 czarnych i 110 czerwonych tras oraz 4 snowparki w ekscytującym regionie Paradiski.

Włoskie Alpy
Pragelato Sesiteire

Pragelato Vialattea we włoskich Alpach zbudowany został na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2006, ośrodek narciarski Sestriere jest również gospodarzem zawodów w skokach narciarskich. Z 42 czarnymi i 118 czerwonymi trasami nasuwa się pytanie – czy tydzień wystarczy, by nacieszyć się wszystkim, co oferuje ten wymagający region narciarski?

Narciarski wyjazd z dziećmi

Dzieci na nartach

Club Med oferuje szeroki wybór destynacji na rodzinny wyjazd w góry z dziećmi. Alpe d’Huez to piękny alpejski kurort we Francji z rodzinnymi trasami zjazdowymi i wybitnymi klubami dla dzieci.

Peisey-Vallandry to kolejny świetny wybór na rodzinne wakacje na nartach we francuskich Alpach. Ten raj dla sportów zimowych oferuje snowparki, 139 wyciągów narciarskich i ponad 400km przygotowanych tras. Dorośli nie jeżdżący na nartach mogą pospacerować w rakietach śnieżnych, zjechać na torze saneczkowym lub zrelaksować się w strefie Zen w Carita Spa.
Ośrodek oferuje całą gamę klubów dziecięcych, w tym Petit Club Med. Dzieci mają swoich własnych instruktorów narciarstwa i zorganizowane zajęcie, w tym rzemiosło, gry i występy w spektaklu. Club Med Passworld ma wszystko dla nastolatkó, od programu Multi Snow Sports Program po filmy i wieczorne dyskoteki. Pyjama Club oznacza, że rodzice mogą cieszyć się rozrywką podczas après-ski i wyśmienitą kuchnią po dniu spędzonym na stoku.

Promocje na narty

Zniżki za wczesną rezerwację

Rezerwując z wyprzedzeniem możesz liczyć na najlepsze ceny! Podczas otwarcia sprzedaży nowego sezonu przez 3 dni gwarantujemy zniżkę 15% na całą ofertę. Po otwarciu zniżki 15% oraz 10% w ograniczonej ilości, są dostępne do 3 miesięcy przed wyjazdem. Nie czekaj, większość najlepszych destynacji i terminów znika już podczas 3 dni otwarcia!

NAJLEPSZE OFERTY NA ZIMĘ 2021/22

Last Minute na narty

Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować narciarskie wakacje z Club Med, a rezerwacje w ostatniej chwili mogą czasami przynieść oszczędności. Ograniczona dostępność może zawęzić wybór destynacji i zakwaterowania, ale jesteś elastyczny w kwestii terminu i miejsca docelowego, możesz trafić na zniżkę. Wyobraź sobie ucieczkę do francuskich Alp na szybki relaks lub zrób ukochanej niespodziankę i wybierzcie się na romantyczny wyjazd. Możesz nawet rozważyć wyjazd na magiczne święta i nowy rok z całą rodziną.

Zobacz ofery Last Minute

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link