fbpx
+48 22 455 38 38
Sporty Zimowe

Sporty Zimowe

Odkryj sporty zimowe w Club Med

Gotowy na narciarski wypad w ferie zimowe? W Club Med nasze wakacje obejmują lekcje jazdy na nartach dla początkujących i zaawansowanych narciarzy. Instruktorzy anglojęzyczni z krajowych szkół narciarskich organizują grupy do 12 osób o tych samych umiejętnościach i planują dzień na nartach (sesje rano i popołudniowe) od poniedziałku do piątku.

https://youtu.be/zMTp5L-73NU

Lekcje jazdy na nartach na wszystkich poziomach
od początkujących do zaawansowanych narciarzy

Ski pass w cenie

Twoje narciarskie wakacje all inclusive w Club Med obejmują 6-dniowy karnet narciarski (przy rezerwacji standardowego pobytu siedmiodniowego), Twój karnet narciarski na cały region będzie gotowy do odbioru po przyjeździe do ośrodka, więc nie trać czasu i ruszaj na stoki!

Profesjonalny sprzęt & pomieszczenia na narty w klubie

Wszystkie nasze ośrodki narciarskie mają pomieszczenia z szafkami na sprzęt narciarski, a wynajęty sprzęt można odebrać wygodnie w klubie, dlatego nie trzeba tracić czasu na wizytę w wypożyczalni sprzętu narciarskiego, ponieważ znajduje się bezpośrednio w każdym Club Med.

Szeroka oferta dla każdego

Jesteśmy dumni z naszej kompleksowej oferty narciarskiej, niezależnie od tego, czy podróżujesz z grupą przyjaciół, czy szukasz idealnego rodzinnego urlopu na nartach, mamy do wyboru ponad 20 hoteli w Alpach.

Lekcje jazdy na snowboardzie

Snow sports – Snowboarding holiday packages

SNOWBOARD

Lekcje snowboardu na wszystkich poziomach, od początkującego do zaawansowanego

Snowboardziści mogą korzystać z tych samych przywilejów co narciarze, anglojęzyczni instruktorzy z National Snowboard School organizują grupy do 12 osób o tych samych umiejętnościach i planują dzień na snowboardzie (sesje poranne i popołudniowe) od poniedziałku do piątku.

Ski pass w cenie

Gdy zarezerwujesz 7-dniowy pobyt w zimowym Club Med, otrzymasz bezpłatny 6-dniowy karnet narciarski na cały region, będzie czekał gdy dotrzesz do ośrodka, dzięki czemu nie będziesz musiał tracić czasu przed wyruszeniem na stok.

Profesjonalne snowboardy i buty w naszych klubach

Snowboard i buty prosto z wypożyczalni w klubie i szafki na sprzęt przy wyjściu na stok. Nasz pakiet all-inclusive jest idealny dla osób szukających snowboardu bez stresu związanego z szukaniem sprzętu poza hotelem.

Program snowboardowy dla dzieci, od 8 lat

Podróżując z rodziną i dziećmi, chcesz spróbować snowboardu. Świetna wiadomość, nasze hotele narciarskie Club Med oferują snowboard od 8 lat*! Dzieci będą podzielone w grupach na podstawie ich poziomu, od początkujących do zaawansowanych, i będą korzystać z profesjonalnych wskazówek od certyfikowanych instruktorów.


*Upewnij się czy w wybranym klubie i terminie oferowane są lekcje snowboardu dla dzieci.

Alternatywne sporty zimowe

Alternatywne sporty zimowe

NORDICS WALKING I INNE SPORTY ZIMOWE

Spróbuj czegoś nowego

  • Nordic walking
  • Kolarstwo górskie w śniegu
  • Psie zaprzęgi*
  • Łyżwiarstwo*
  • Bobslej *

*Dodatkowa opłata

Zobacz nasze zimowe wakacje w alpach

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link