fbpx
+48 22 455 38 38
Narty w Alpach

Narty w Alpach

IDEALNE NARCIARSKIE WAKACJE
ALL INCLUSIVE W ALPACH

Korzystaj z najlepszych naszych ofert wakacyjnych w Alpach z całą rodziną! Od wakacji na nartach w Alpach Szwajcarskich, przez snowboard we Włoszech, po wakacje w chalet we Francji. A co najważniejsze, Twój wyjazd w Alpy jest całkowicie all inclusive, więc nie musisz się o nic martwić, gdy tu dotrzesz – po prostu usiądź, zrelaksuj się i poznaj prawdziwe znaczenie narciarskich wakacji z Club Med.

Klimat w Alpach może się znacznie różnić w zależności od miejsca, w którym chcesz zrobić sobie przerwę. We francuskich Alpach mogą występować zimą duże opady śniegu ze względu na naturalnie suchy, zimny klimat kontynentalny. Alpy Szwajcarskie mają zróżnicowany klimat, a ilość śniegu może zależeć od wysokości. Włoskie Alpy cechuje klimat podobny do Alp Szwajcarskich, ale zwykle cieszą się cieplejszymi latami.


Narty we Francji

Narty we Francji

Jeśli planujesz urlop narciarski w Alpach, Francja jest idealnym miejscem, niezależnie od tego, czy jesteś z rodziną lub przyjaciółmi. W Alpach Francuskich, w pobliżu granicy szwajcarskiej i włoskiej, znajduje się kilka dużych regionów narciarskich z wakacyjnymi all inclusive. Ciesz się wspaniałymi widokami na najwyższy, europejski szczyt Mont Blanc, lub wybierz się do przytulnych drewnianych i kamiennych domków. We francuskich alpach miłośnicy sportów zimowych otrzymują najlepsze warunki śniegowe i nowoczesną infrastrukturę zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i poznaj prawdziwe znaczenie narciarskich wakacji premium all inclusive w Club Med.

Narty we Włoszech

Włoskie Alpy są jednych z najlepszych miejsc do jazdy na nartach na świecie. Ze szczytami Matterhorn i Mont Blanc w tle, Alpy są jak ziemia obiecana dla narciarzy i entuzjastów sportów zimowych. Podczas wakacji we Włoszech w Alpach będziesz cieszyć się setkami kilometrów stoków narciarskich i łatwym dostępem do uroczej okolicy otaczającej ten górzysty region. Początkujący i średnio zaawansowani narciarze mogą cieszyć się łatwiejszymi stokami we włoskich Alpach, ale zaawansowani narciarze znajdą także mnóstwo trudnych terenów. Po przygodach na śniegu wszyscy mogą spotkać się i zrelaksować przy bombardino.

Narty w Szwajcarii

Narty w Szwajcarii


Alpy Szwajcarskie oferują światowej sławy narciarstwo i jedne z najbardziej oszałamiających panoram w Europie, z idyllicznymi górskimi wioskami. Niezależnie od tego, czy chcesz być na najwyższych szczytach, czy na w dolinie, możesz łatwo dostać się z jednego szwajcarskiego ośrodka narciarskiego do drugiego. Koleje górskie przyjeżdżają do Jungfraujoch, najwyżej położonego dworca kolejowego w Europie, na astronomicznej wysokości 3454m. Niezależnie od pory roku, kiedy planujesz wakacje w Szwajcarii, Alpy oferują niekończącą się listę atrakcji do odkrycia. W miesiącach zimowych odwiedzający przybywają do słynnego, malowniczego Sankt Moritz.

Tignes
Tignes
Francja
La Rosiere
La Rosiere
Francja
Les Arcs Panorama
Les Arcs Panorama
Paradiski, Francja
Zobacz pozostałe kluby
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link