fbpx
+48 22 455 38 38
Narty w Alpach

Narty w Alpach

IDEALNE NARCIARSKIE WAKACJE
ALL INCLUSIVE W ALPACH

Korzystaj z najlepszych naszych ofert wakacyjnych w Alpach z całą rodziną! Od wakacji na nartach w Alpach Szwajcarskich, przez snowboard we Włoszech, po wakacje w chalet we Francji. A co najważniejsze, Twój wyjazd w Alpy jest całkowicie all inclusive, więc nie musisz się o nic martwić, gdy tu dotrzesz – po prostu usiądź, zrelaksuj się i poznaj prawdziwe znaczenie narciarskich wakacji z Club Med.

Klimat w Alpach może się znacznie różnić w zależności od miejsca, w którym chcesz zrobić sobie przerwę. We francuskich Alpach mogą występować zimą duże opady śniegu ze względu na naturalnie suchy, zimny klimat kontynentalny. Alpy Szwajcarskie mają zróżnicowany klimat, a ilość śniegu może zależeć od wysokości. Włoskie Alpy cechuje klimat podobny do Alp Szwajcarskich, ale zwykle cieszą się cieplejszymi latami.


Narty we Francji

Narty we Francji

Jeśli planujesz urlop narciarski w Alpach, Francja jest idealnym miejscem, niezależnie od tego, czy jesteś z rodziną lub przyjaciółmi. W Alpach Francuskich, w pobliżu granicy szwajcarskiej i włoskiej, znajduje się kilka dużych regionów narciarskich z wakacyjnymi all inclusive. Ciesz się wspaniałymi widokami na najwyższy, europejski szczyt Mont Blanc, lub wybierz się do przytulnych drewnianych i kamiennych domków. We francuskich alpach miłośnicy sportów zimowych otrzymują najlepsze warunki śniegowe i nowoczesną infrastrukturę zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i poznaj prawdziwe znaczenie narciarskich wakacji premium all inclusive w Club Med.

Narty we Włoszech

Włoskie Alpy są jednych z najlepszych miejsc do jazdy na nartach na świecie. Ze szczytami Matterhorn i Mont Blanc w tle, Alpy są jak ziemia obiecana dla narciarzy i entuzjastów sportów zimowych. Podczas wakacji we Włoszech w Alpach będziesz cieszyć się setkami kilometrów stoków narciarskich i łatwym dostępem do uroczej okolicy otaczającej ten górzysty region. Początkujący i średnio zaawansowani narciarze mogą cieszyć się łatwiejszymi stokami we włoskich Alpach, ale zaawansowani narciarze znajdą także mnóstwo trudnych terenów. Po przygodach na śniegu wszyscy mogą spotkać się i zrelaksować przy bombardino.

Narty w Szwajcarii

Narty w Szwajcarii


Alpy Szwajcarskie oferują światowej sławy narciarstwo i jedne z najbardziej oszałamiających panoram w Europie, z idyllicznymi górskimi wioskami. Niezależnie od tego, czy chcesz być na najwyższych szczytach, czy na w dolinie, możesz łatwo dostać się z jednego szwajcarskiego ośrodka narciarskiego do drugiego. Koleje górskie przyjeżdżają do Jungfraujoch, najwyżej położonego dworca kolejowego w Europie, na astronomicznej wysokości 3454m. Niezależnie od pory roku, kiedy planujesz wakacje w Szwajcarii, Alpy oferują niekończącą się listę atrakcji do odkrycia. W miesiącach zimowych odwiedzający przybywają do słynnego, malowniczego Sankt Moritz.

Serre Chevalier
Serre Chevalier
Francja
Val d’Isere
Val d’Isere
Francja
Tignes
Tignes
Francja
Zobacz pozostałe kluby
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link