fbpx
+48 22 455 38 38
Wakacje all inclusive na Karaibach

Wakacje all inclusive na Karaibach

Dla każdego, kto szuka słońca, morza, piasku i przygody, Karaiby to prawdziwy raj.
Białe piaszczyste plaże, ciepłe turkusowe wody i różnorodne atrakcje sprawiają, że wakacje na Karaibach są idealne jak z pocztówki!

Dominikana

Dominikana oferuje kolonialną architekturę w nowoczesnym wydaniu, szczyty i doliny, klify i lasy mangrowe, białe, piaszczyste plaże ocienione palmami, salsę i merengue. Zrelaksuj się z całą rodzina na wakacjach premium all inclusive na Dominikanie!

Gwadelupa

Wulkaniczna wyspa ze stolicą Basse-Terre, z piaszczystymi plaże Grande-Terre, wodospadami, ogrodami i wiele mniejszych wysp oferują sielskie wakacje z nutą bogatej kultury francusko-karaibskiej.

Martynika

Zrelaksuj się i odpręż na odległej wyspie, odwiedzając Martynikę – „Paryż Karaibów”. To miejsce, bogate w różnorodne krajobrazy, od piaszczystych plaż po Montagne Pelée, oferuje różnorodne atrakcje i bogatą kulturę. Słoneczne, egzotyczne wakacje all inclusive na Martynice to wspaniała okazja do nurkowania czy jazdy na nartach wodnych i wakeboardzie.

Bahamy

Na Bahamach jest lepiej! Dwa tysiące wysp i cay, niesamowite plaże, czyste, błękitne wody w połączeniu z niezrównaną obsługą i gościnnością. Dobra pogoda przez cały rok sprawia, że jest to zawsze idealne miejsce do odwiedzenia. Ale, jak zobaczysz podczas wakacji all inclusive na Bahamach, oferta atrakcji jest o wiele większa niż tylko kąpanie się w słońcu. Wielu odwiedzających szuka podwodnej przygody podczas nurkowania z rekinami lub zwiedzania wspaniałych raf koralowych. Egzotyczna, dzika, przyroda, życie nocne, zakupy, lokalna kuchnia oraz wiele innych atrakcji na lądzie i wodzie!

Turkcs and Caicos

Na północ od Kuby, znajduje się karaibski archipelag z ośmioma zamieszkałymi wyspami i wieloma jeszcze nie tkniętych przez człowieka. Turks and Caicos to terytorium brytyjskie w bliskiej odległości od Bahamów, które jest nieco trudniej dostępne niż niektóre z bardziej popularnych sąsiednich wysp. To czyni je idealnym miejscem dla osób poszukujących tropikalnych wakacji all inclusive w ustronny miejscu. Zaplanuj swoje wakacje w pełnym zabawy klubie tylko dla dorosłych Turks and Caicos, zanim więcej osób odkryje sekret tego kwitnącego regionu. Zobacz jedną z najpiękniejszych plaż na świecie, odwiedzaną przez nielicznych!

Miches Playa Esmeralda
Miches Playa Esmeralda
Dominikana
Punta Cana
Punta Cana
Dominikana
Les Boucaniers
Les Boucaniers
Martynika
Zobacz pozostałe kluby
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link