fbpx
+48 22 455 38 38
Wakacje all inclusive na Karaibach

Wakacje all inclusive na Karaibach

Dla każdego, kto szuka słońca, morza, piasku i przygody, Karaiby to prawdziwy raj.
Białe piaszczyste plaże, ciepłe turkusowe wody i różnorodne atrakcje sprawiają, że wakacje na Karaibach są idealne jak z pocztówki!

Dominikana

Dominikana oferuje kolonialną architekturę w nowoczesnym wydaniu, szczyty i doliny, klify i lasy mangarowe, białe piaszczyste plaże pokryte palmami, salsę i merengue. Zrelaksuj się z całą rodzina na wakacjach premium all inclusive na Dominikanie!

Gwadelupa

Wulkaniczna wyspa ze stolicą Basse-Terre, piaszczyste plaże Grande-Terre, wodospady, ogrody i wiele mniejszych wysp oferuje sielskie wakacje z nutą bogatej kultury francusko-karaibskiej.

Martynika

Zrelaksuj się i odpręż na odległej wyspie, odwiedzając Martynike- „Paryż Karaibów”. Oferuje różnorodne krajobrazy od piaszczystych plaż po Montagne Pelée, różnorodne atrakcje i bogatą kulturę. Słoneczne, egzotyczne wakacje all inclusive na Martynice to wspaniała okazja do nurkowania czy jazdy na nartach wodnych i wakeboardzie.

Bahamy

Na Bahamach jest lepiej! Dwa tysiące wysp i cay, niesamowite plaże, czyste, błękitne wody w połączeniu z niezrównaną obsługą i gościnnością. Dobra pogoda przez cały rok sprawia, że jest to zawsze idealne miejsce do odwiedzenia. Ale jak zobaczysz podczas wakacji all inclusive na Bahama, oferta atrakcji jest o wiele większa niż tylko kąpanie się w słońcu. Wielu odwiedzających szuka podwodnej przygody podczas pływania z rekinami lub zwiedzania wspaniałych raf koralowych. Egzotyczna, dzika, przyroda, życie nocne, zakupy, lokalna kuchnia oraz wiele innych atrakcji na lądzie i wodzie!

Turkcs and Caicos

Na północ od Kuby, znajduje się osiem zamieszkałych wysp w tym karaibskim archipelagu i wiele jeszcze nie tkniętych przez człowieka. Turks and Caicos to terytorium brytyjskie w bliskiej odległości od Bahamów, które jest nieco trudniej dostępne niż niektóre z bardziej popularnych sąsiednich wysp, co czyni ją idealnym miejscem dla osób poszukujących tropikalnych wakacji all inclusive w ustronny miejscu. Zaplanuj swoje wakacje w pełnym zabawy klubie tylko dla dorosłych Turks and Caicos, zanim zbyt wiele osób odkryje sekret tego kwitnącego regionu i zobacz jedną z najpiękniejszych plaż na świecie odkrytą przez nielicznych!

Miches Playa Esmeralda
Miches Playa Esmeralda
Dominikana
Punta Cana
Punta Cana
Dominikana
Les Boucaniers
Les Boucaniers
Martynika
Zobacz pozostałe kluby