fbpx
+48 22 455 38 38
Wakacje all inclusive na Karaibach

Wakacje all inclusive na Karaibach

Dla każdego, kto szuka słońca, morza, piasku i przygody, Karaiby to prawdziwy raj.
Białe piaszczyste plaże, ciepłe turkusowe wody i różnorodne atrakcje sprawiają, że wakacje na Karaibach są idealne jak z pocztówki!

Dominikana

Dominikana oferuje kolonialną architekturę w nowoczesnym wydaniu, szczyty i doliny, klify i lasy mangrowe, białe, piaszczyste plaże ocienione palmami, salsę i merengue. Zrelaksuj się z całą rodzina na wakacjach premium all inclusive na Dominikanie!

Gwadelupa

Wulkaniczna wyspa ze stolicą Basse-Terre, z piaszczystymi plaże Grande-Terre, wodospadami, ogrodami i wiele mniejszych wysp oferują sielskie wakacje z nutą bogatej kultury francusko-karaibskiej.

Martynika

Zrelaksuj się i odpręż na odległej wyspie, odwiedzając Martynikę – „Paryż Karaibów”. To miejsce, bogate w różnorodne krajobrazy, od piaszczystych plaż po Montagne Pelée, oferuje różnorodne atrakcje i bogatą kulturę. Słoneczne, egzotyczne wakacje all inclusive na Martynice to wspaniała okazja do nurkowania czy jazdy na nartach wodnych i wakeboardzie.

Bahamy

Na Bahamach jest lepiej! Dwa tysiące wysp i cay, niesamowite plaże, czyste, błękitne wody w połączeniu z niezrównaną obsługą i gościnnością. Dobra pogoda przez cały rok sprawia, że jest to zawsze idealne miejsce do odwiedzenia. Ale, jak zobaczysz podczas wakacji all inclusive na Bahamach, oferta atrakcji jest o wiele większa niż tylko kąpanie się w słońcu. Wielu odwiedzających szuka podwodnej przygody podczas nurkowania z rekinami lub zwiedzania wspaniałych raf koralowych. Egzotyczna, dzika, przyroda, życie nocne, zakupy, lokalna kuchnia oraz wiele innych atrakcji na lądzie i wodzie!

Turkcs and Caicos

Na północ od Kuby, znajduje się karaibski archipelag z ośmioma zamieszkałymi wyspami i wieloma jeszcze nie tkniętych przez człowieka. Turks and Caicos to terytorium brytyjskie w bliskiej odległości od Bahamów, które jest nieco trudniej dostępne niż niektóre z bardziej popularnych sąsiednich wysp. To czyni je idealnym miejscem dla osób poszukujących tropikalnych wakacji all inclusive w ustronny miejscu. Zaplanuj swoje wakacje w pełnym zabawy klubie tylko dla dorosłych Turks and Caicos, zanim więcej osób odkryje sekret tego kwitnącego regionu. Zobacz jedną z najpiękniejszych plaż na świecie, odwiedzaną przez nielicznych!

Miches Playa Esmeralda
Miches Playa Esmeralda
Dominikana
Punta Cana
Punta Cana
Dominikana
Les Boucaniers
Les Boucaniers
Martynika
Zobacz pozostałe kluby