fbpx
+48 22 455 38 38
Narty all inclusive

Narty all inclusive

Narty w Alpach

Alpy, najwyższe i najbardziej rozległe góry w Europie, są bez wątpienia wymarzonym miejscem na niezapomniane wakacje na nartach. Ale nie tylko! Oprócz sportów zimowych Alpy oferują spektakularne widoki, mnóstwo różnorodnych aktywności zimowych, tradycyjne, górskie miasteczka z drewnianych bali i prawdziwą zimową atmosferą, regionalne specjały, wspaniałe sery z lokalnych wytwórni i oryginalne dziedzictwo kulturowe. Idealne miejsce dla całej rodziny. Miliony ludzi przybywają tu każdego roku na zimowy wypoczynek i sportowe emocje. Nasza oferta narciarskich wakacji premium all-inclusive w Alpach rozciąga się od Szwajcarii, przez Włochy aż do Francji!

Narty w Japonii

Japonia zyskała doskonałą renomę i jako jedna z najpopularniejszych destynacji narciarskich w Azji, słynie z wspaniałych warunków śniegowych. Hokkaido ma idealny klimat sprzyjający opadom, pokrywając całe góry delikatnym, białym puchem idealnym do jazdy off-piste. Club Med Hokkaido to idealne miejsce na zimowe wakacje dla wszystkich – od rodzi,n po pary, oferując szeroki wybór różnorodnych aktywności zimowych dla każdego.
Szczyt sezonu narciarskiego trwa od połowy grudnia do połowy stycznia, ale w lutym można korzystać z dobrej pogody, dużej ilości śniegu oraz mniejszej ilości narciarzy. Wybierz się na egzotyczną narciarską przygodę!

Narty w Chinach

W sercu wspaniałych, dziewiczych gór z piękną naturą w prowincji Heilongjiang, Yabuli jest największym ośrodkiem narciarskim w Chinach, w którym trenuje drużyna narodowa. Beidahu, nasz nowy klub narciarski w prowincji Jilin, znany jest z bajkowego piękna kryształów „szronu” i najdłuższej trasy w Chinach.
Narciarstwo w Chinach dynamicznie się rozwija, od czasu kiedy kraj wygrał prawo do organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022. Najlepszy sezon na narty, z dużą ilością śniegu, trwa od połowy grudnia do połowy marca, a ponieważ narciarstwo jest wciąż stosunkowo nową formą rekreacji w Chinach, w większości ośrodków nie jest zbyt tłoczno.

Narty w Kanadzie

Odkryj nasz nowy, narciarski ośrodek all inclusive w Quebec Charlevoix, pięknym miejscu na wakacje dla rodzin, par i przyjaciół. Przeżyj wspaniałe narciarskie emocje z widokiem na ocean!

Serre Chevalier
Serre Chevalier
Francja
Val d’Isere
Val d’Isere
Francja
Tignes
Tignes
Francja
Zobacz pozostałe kluby
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link