fbpx
+48 22 455 38 38
Promocje

Wakacyjne promocje

Nasze najlepsze oferty i promocje na słońce i narty

Zaoszczędź na następnych wakacjach
total all inclusive w Club Med

Jako pionierzy wakacji all-inclusive powinniśmy mieć dla Ciebie idealną ofertę all-inclusive, prawda?

W Club Med zawsze możesz znaleźć ofertę, która Ci odpowiada! Dzięki naszym zniżkom za wczesną rezerwację first minute możesz zaoszczędzić nawet 20% na swoje kolejne wakacje premium all inclusive. Skorzystaj z naszych najlepszych ofert na letnie wakacje, zniżek na wakacje w połowie sezonu, ofert narciarskich i wielu innych!
Teraz musisz tylko wybrać, która z naszych destynacji all-inclusive najbardziej Ci odpowiada, zyskaj dla siebie najlepsze zniżki i usiąść wygodnie, wiedząc, że rodzinne wakacje pod palmami lub na nartach już na was czekają- bez stresu! Rezerwuj wcześnie, bądź szczęśliwy!

Oferty Last Minute

Szukasz wakacji w ostatniej chwili? Z Club Med będziesz mógł wybierać z oszczędnościami nawet do 20% na osobę w sezonie Zima 2019/20. Czekają niesamowite wakacje all-inclusive, gdzie wszystko już na Ciebie czeka!

LAST MINUTE

Zima 2023/24

Chcesz zarezerwować wakacje w sezonie zimowym 2023/24? Wybierz spośród naszych najlepszych ośrodków narciarskich i egzotycznych ze zniżką do 15%. Dodatkowo rodziny mogą cieszyć się niesamowitymi zniżkami dla dzieci przez cały sezon bez wyjątków. Obejmuje również: Boże Narodzenie, Nowy Rok…

Wyjazdy w sezonie Zima 2023/24 ❯

Lato 2024

Zarezerwuj rodzinne wakacje lub romantyczny, egzotyczny wypad we dwoje w sezonie Lato 2023 ze zniżką do 15%. Nie przegap okazji przeżycia niesamowitego urlopu all-inclusive, na którym możesz wszystko, nic nie musisz!

Wyjazdy w sezonie Lato 2024❯

Nasza oferta dostępna przez cały rok!

– Wspaniałe okazje niezależnie od sezonu

Skorzystaj z naszej niskiej zaliczki. Podróżujesz z dziecmi? Mamy zniżki dla dzieci dostępne przez cały rok!

All-inclusive holidays with Club Med

Premium all inclusive – to robi różnicę

Wszystko tutaj jest wliczone w wakacje all inclusive Club Med od sportu po relaks, pełne , wykwintne wyżywienie i wiele więcej.

Zobacz nasze wakacje all inclusive >

Your weekend ski with Club Med

Najlepsze okazje na krótkie pobyty

Zarezerwuj swoją szybki wypad na narty już dziś. Dzięki naszemu pakietowi all inclusive eliminujemy wszelkie problemy związane z planowaniem krótkiej wycieczki na narty. Sprawdź nasze najlepsze oferty.

Sprawdz krótkie pobyty >

An all-inclusive holiday with kids stay free

Rodzinne wakacje – dzieci za darmo

Dzieci poniżej 6 roku życia mają bezpłatny pobyt w naszych klubach słonecznych, a poniżej 4 lat pobyt jest bezpłatny w naszym klubach narciarskich, a dla wszystkich pozostałych grup wiekowych są dostępne zniżki.

Nasze zniżki dla dzieci >

Early booking offer for your all-inclusive Club Med holiday

Rezerwuj wcześnie i oszczędzaj

Im wcześniej zarezerwujesz, tym większe oszczędności. Uzyskaj do 15% zniżki, jeśli zarezerwujesz z 3-miesięcznym wyprzedzeniem.

Club Med low deposit holidays

Niska zaliczka od 100€

Zarezerwuj następne wakacje już teraz i zapłać tylko 100€ zaliczki od osoby przy rezerwacji na ponad 180 dni przed wyjazdem. Resztę zapłać do 45 dni przed wyjazdem.

Best savings for an all-inclusive holiday

Jakość i serwis

Tylko dlatego, że inne rzeczy się zmieniają, bądź pewien, że my nie musimy. Nasze ceny. Nasza jakość. Nasze usługi all inclusive pozostają takie same.

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link