fbpx
+48 22 455 38 38
Wakacje dla rodzin

Rodzinne wakacje all inclusive

Club Med to świat dzieci!
W klubach rodzinnych mają zapewnioną całodzienną, profesjonalną opiekę już od 4 miesiąca życia w Baby Club, od 2 lat w Petit Club oraz od 4 lat w Mini Club.

Naszych najmłodszych gości czeka mnóstwo zabaw, gier i konkursów, uczą się sportów, języków a nawet występują wieczorem na prawdziwej scenie. Dla nich są specjalne restauracje, baseny, place zabaw. Młodzież ma swoje własne miejsca, gdzie spotyka rówieśników z różnych krajów (patrz.Dzieci, Passworld). Do ich dyspozycji są G.O., którzy pomogą im zorganizować tak czas, by brali udział w licznych zajęciach sportowych i rozrywkach. Przede wszystkim dzieci są bezpieczne. Jest to wspaniały odpoczynek dla wszystkich niepowtarzalna okazja do wspólnej zabawy całą rodziną!

Przeżyj niezapomniane rodzinne wakacje

Rodzinne wakacje o których zawsze marzyłeś, dzięki premium all inclusive z Club Med. Niezależnie od stylu jaki preferujecie; czy to pełna adrenaliny przygoda, odkrywanie wspaniałej przyrody, popisywanie się sportową sprawnością lub czysty odpoczynek i relaks – mamy coś dla każdego. Dzięki aktywnościom i rozrywce dla gości w każdym wieku, nasze rodzinne hotele all inclusive są odpowiednio wyposażone, aby Twoje następne wakacje były niezapomniane!

Wybierając bezstresowe wakacje w Club Med, zajmiemy się wszystkimi sprawami, pozostawiając Tobie tylko czas na zabawę, nowe emocjonujące wrażenia, odmłodzenie w spa i wartościowy czas z rodziną, wszystko co potrzebne do wspaniałych rodzinnych wakacji. Nasze wakacje na plaży czekają na odkrycie!

Dlaczego warto wybrać rodzinne wakacje all inclusive w Club Med

Kluby dziecięce dla każdej grupy wiekowej

Dopasowana infrastruktura i zajęcia

Twoje dzieci naprawdę mogą uwolnić swoje najśmielsze marzenia, dzięki ofercie aktywności Club Med specjalnie zaprojektowanej dla dzieci. Od niemowląt po nastolatków, oferujemy przygody dostosowane do wieku, dzięki którym cudowne wspomnienia z wakacji pozostaną z nimi na zawsze. Najmłodsi członkowie rodziny będą bawić się i poznawać świat w Baby Club Med, podczas gdy młodzież poszukująca przygód zmierzy się ze wszystkim, od trampoliny i akrobatyki na latającym trapezie po windsurfing, spływy kajakowe i narty wodne.

PROFESSIONAL G.O'S WHO TAKE CARE OF YOUR CHILDREN

Profesjonalna opieka G.O’S

Zaufanie, bezpieczeństwo i spokój

Nasi profesjonalnie przeszkoleni G.O z pasją sprawiają aby wakacje Twojego dziecka były naprawdę wyjątkowe. Są do dyspozycji nie tylko jako przewodnik i przyjaciel podczas pobytu, ale także poszerzają horyzonty i rozwijają twórcze pomysły poprzez ekscytujące zajęcia. Posiadając wiedzę i kwalifikacje, nasi G.O są ekspertami, jeśli chodzi o zaangażowanie młodzieży i inspirację.

Interconnecting family rooms

Pokoje rodzinne

Pokoje dopasowane do potrzeb twojej rodziny

Po długich godzinach zabawy i przygód na świeżym powietrzu naturalne jest, że chcesz mieć wygodne miejsce do odpoczynku. W Club Med nasze pokoje zostały zaprojektowane z myślą o rodzinie. Dzięki naszym połączonym pokojom, które są w stanie przyjąć do 6 osób, masz dużo swobody, jednocześnie ciesząc się wspólną przestrzenią. Od pokoi typu Club po apartamenty – dowiedz się, co możemy dziś zaoferować Twojej rodzinie.

Sports and activities for the whole family

Sporty i aktywności

Stworzone dla całej rodziny

Jeśli jesteście rodziną, która nie lubi siedzieć zbyt długo bez ruchu, nasze sporty i aktywności będą dla Was idealne. W naszych rodzinnych klubach all inclusive oferujemy wachlarz ponad 60 ekscytujących opcji; od sportów wodnych nad falami, po nurkowanie i szybowanie w powietrzu dzięki naszej szkole cyrkowej z latającym trapezem.

Day and night baby-sitting

Baby-sitting w dzień i w nocy

Możliwa ciągła opieka

To naturalne, że chcesz na wakacjach trochę prywatności i czasu dla siebie. Dlatego z przyjemnością zapewniamy wykwalifikowaną, specjalistyczną opiekę nad dziećmi w dzień i wieczorami- za dodatkową opłatą. Możesz w pełni się zrelaksować, wiedząc że Twoje dzieci będą w pełni bezpiecznie, szczęśliwe i zadowolone, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Dzieci jadą bezpłatnie

Duża oszczędność dla rodzin

Każdy dociekliwy młody umysł zasługuje na wakacje, których nigdy nie zapomni. Dlatego z przyjemnością witamy osoby poniżej szesciu lat za darmo we wszystkich naszych klubach słonecznych. Będą mogli cieszyć się zabawą i grami oferowanymi w naszych licznych destynacjach wakacyjnych, odkrywając nowe miejsca, pasje i umiejętności. Z Club Med dostaniesz rodzinne wakacje, na które zasługujesz.

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link