fbpx
+48 22 455 38 38
Ocean Indyjski

Wakacje all inclusive na Oceanie Indyjskim

Ocean Indyjski to rozległa przestrzeń między kontynentami Afryki i Australii. Unikalna geografia regionu i wyjątkowo sprzyjający klimat sprawiły, że jest to ulubione miejsce wielu osób, które chcą uciec od codzienności, pośród naturalnego piękna i całkowitego relaksu.

Zaplanuj swoje następne wakacje w Club Med w Azji i na Oceanie Indyjskim. Od wakacji na bajkowych Malediwach i Seszelach po zwiedzanie sekretów Mauritiusa. Co najlepsze, twój azjatycki wypad jest całkowicie all inclusive, więc nie musisz się już o nic martwić – po prostu usiądź, zrelaksuj się i poznaj prawdziwe znaczenie wakacji premium all inclusive.

Malediwy

Malediwy, składające się z dwustu małych zamieszkałych wysp, to tropikalny kraj wyspiarski znany z białych piaszczystych plaż, turkusowych lagun i rozległych raf. Z niezwykle bujnym i kolorowym życiem morskim, wspaniałymi falami do surfowania i luksusowymi willami nad wodą, wakacje na Malediwach są spełnieniem marzeń.

Nasze kluby na Malediwach to idealna destynacja dla par, aby razem z najbliższymi odpocząć od wszystkiego. Nasze luksusowe wakacje all inclusive na Malediwach to możliwość romatycznego wypadu przez cały rok. Od rodzinnych wakacji na plaży w Kani, przez wakacje dla par w naszych prywatnych willach na morzu, po relaks w spa w Finolhu Villas. Zobacz nasze wakacje all-inclusive na Malediwach i przygotuj się na słońce!

Mauritius

Mauritius, oaza ciszy i spokoju położona na turkusowym morzu, to także miejsce gdzie spotyka się przeszłość z teraźniejszością oferując mnogość ciekawych i ekscytujących atrakcji. Idealna destynacja all inclusvie dla każdego!

Odkryj piękne piaszczyste plaże i malownicze pasma górskie, odwiedzając nasze kluby na Mauritiusie. Nasze luksusowe wakacje all inclusive na Mauritiusie są całkowicie bezstresowe i są idealne dla całej rodziny przez cały rok. Od wakacji na plaży w La Plantation d’Albion, prywatność i spokój w Albion Villas po ekscytujące sporty wodne w La Pointe aux Canonniers. Zobacz nasze wakacje all incuslive na Mauritiusie i przygotuj się na wspaniały słoneczny wypoczynek!

Seszele

Idealne plaże z turkusową wodą, otoczone bujnymi wzgórzami, Club Med Seszele, nowy klub Club Med Exclusive Collection, położony jest na prywatnej wyspie w parku narodowym, który jest jednym z najlepszych miejsc do nurkowania na Seszelach!

Seszele
Seszele
Republika Seszeli
La Pointe aux Canonniers
La Pointe aux Canonniers
Mauritius
La Plantation d’Albion
La Plantation d’Albion
Mauritius
Zobacz pozostałe kluby
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link