fbpx
+48 22 455 38 38
Ocean Indyjski

Wakacje all inclusive na Oceanie Indyjskim

Ocean Indyjski to rozległa przestrzeń między kontynentami Afryki i Australii. Unikalna geografia regionu i wyjątkowo sprzyjający klimat sprawiły, że jest to ulubione miejsce wielu osób, które chcą uciec od codzienności, pośród naturalnego piękna i całkowitego relaksu.

Zaplanuj swoje następne wakacje w Club Med w Azji i na Oceanie Indyjskim. Od wakacji na bajkowych Malediwach i Seszelach po zwiedzanie sekretów Mauritiusa. Co najlepsze, twój azjatycki wypad jest całkowicie all inclusive, więc nie musisz się już o nic martwić – po prostu usiądź, zrelaksuj się i poznaj prawdziwe znaczenie wakacji premium all inclusive.

Malediwy

Malediwy, składające się z dwustu małych zamieszkałych wysp, to tropikalny kraj wyspiarski znany z białych piaszczystych plaż, turkusowych lagun i rozległych raf. Z niezwykle bujnym i kolorowym życiem morskim, wspaniałymi falami do surfowania i luksusowymi willami nad wodą, wakacje na Malediwach są spełnieniem marzeń.

Nasze kluby na Malediwach to idealna destynacja dla par, aby razem z najbliższymi odpocząć od wszystkiego. Nasze luksusowe wakacje all inclusive na Malediwach dają możliwość romatycznych wypadów przez cały rok. Od rodzinnych wakacji na plaży w Kani, przez wakacje dla par w naszych prywatnych willach na morzu, po relaks w spa w Finolhu Villas. Zobacz nasze wakacje all-inclusive na Malediwach i przygotuj się na słońce!

Mauritius

Mauritius, oaza ciszy i spokoju położona na turkusowym morzu, to także miejsce, gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, oferując mnogość ciekawych i ekscytujących atrakcji. Idealna destynacja all inclusvie dla każdego!

Odkryj piękne piaszczyste plaże i malownicze pasma górskie, odwiedzając nasze kluby na Mauritiusie. Nasze luksusowe wakacje all inclusive na Mauritiusie są całkowicie bezstresowe i idealne dla całej rodziny przez cały rok. Od wakacji na plaży w La Plantation d’Albion, prywatność i spokój w Albion Villas po ekscytujące sporty wodne w La Pointe aux Canonniers. Zobacz nasze wakacje all incuslive na Mauritiusie i przygotuj się na wspaniały słoneczny wypoczynek!

Seszele

Idealne plaże z turkusową wodą, otoczone bujnymi wzgórzami. Club Med Seszele, nowy klub Exclusive Collection, położony jest na prywatnej wyspie, w parku narodowym, gdzie znajdziesz z najlepszych miejsc do nurkowania na Seszelach!

Seszele
Seszele
Republika Seszeli
Kani
Kani
Malediwy
La Pointe aux Canonniers
La Pointe aux Canonniers
Mauritius
Zobacz pozostałe kluby
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link