fbpx
+48 22 455 38 38
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani
Kani

Kani

Malediwy

Lokalizacja

Wyspa Kanifinholu na Oceanie Indyjskim w atolu Kaafu (Male)

Transport

Lotnisko Male (MLE) – 20 km, transfer 25 min. motorówką 

Teren

12 ha

Archipelag cudów

Położony na prywatnej wyspie w spokojnej turkusowej lagunie, Club Med Kani jest idealnym miejscem zarówno na rodzinne wakacje, jak i miesiąc miodowy. To prawdziwy kawałek raju w archipelagu Malediwów – biały piasek, intensywnie błękitna woda, bujna przyroda. Restauracje z widokiem na lagunę i przepływające spokojnie żółwie czy płaszczki dostarczają wrażeń nie tylko kulinarnych. To poczucie spokoju, przestrzeni, i oddychanie wspaniałym, morskim powietrzem jest gwarancją całkowitego relaksu.

Kani oferuje sporty wodne, takie jak żeglarstwo czy nurkowanie, wycieczki wodolotem, motorówką, katamaranem, fly board, jet ski.

Dla rodzin z dziećmi polecamy nowe, przestronne bungalowy Family. Natomiast na tych, którzy oczekują naprawdę wyjątkowego zakwaterowania czeka ekskluzywna strefa 5Ψ, z domkami na wodzie i z szampanem serwowanym codziennie od 18:00.


trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Podniebna przygoda

Wzbij się w przestworza podczas niezwykłej przygody lotu na flyboard. Załóż plecak odrzutowy i przeżyj ekscytujące doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz. Podziwiaj piękno wyspy z całkiem nowej perspektywy – flyboard wzniesie Cię na wysokość 15 m!

Odkryj podwodny świat Malediwów

Spróbuj nurkowania z rurką i odkryj podwodne królestwo Malediwów. Krystalicznie czyste wody są pełne życia morskiego, dzięki czemu będziesz mógł podziwiać niezwykłe gatunki ryb, a także żółwie, rekiny i różne rodzaje raf koralowych. Wybierz się na safari z żółwiami, podczas którego certyfikowani instruktorzy zabiorą Cię do chronionych miejsc żeru tych niezwykłych stworzeń.

Zabawa i nauka z MobiReef

Poznaj nasz podwodny szlak edutainment – odkryj magię morza nurkując z rurką podczas wycieczki MobiReef. Biolog morski zabierze Cię na ekscytującą wyprawę, podczas której dowiesz się o życiu morskim, ochronie środowiska oraz zrozumiesz znaczenie podwodnej flory i fauny.

Kolacja pod gwiazdami

Ciesz się kolacją na plaży i świętuj do nocy podczas White Party. Podczas tego niezwykłego wydarzenia wszystko jest zanurzone w bieli, taki kolor mają obrusy i dekoracje, a także ubrania uczestników. Wsłuchany w szum fal, delektuj się świeżymi owocami morza z grilla i innymi specjałami lokalnej kuchni. Muzyka na żywo uświetnia tę jedyną w swoim rodzaju uroczystość.

Pokoje
Zobacz więcej
Exclusive Collection
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Wycieczki
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej
Meetings & Events
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link