fbpx
+48 22 455 38 38
Valmorel
Valmorel
Valmorel
Valmorel
Valmorel
Valmorel
Valmorel
Valmorel
Valmorel
Valmorel
Valmorel
Valmorel
Valmorel

Valmorel

Francja

Lokalizacja

Region Grand Domaine.
Hotel bezpośrednio przy stoku 1460 m n.pm.

 

Transport

Genewa, transfer ok. 2h.

 

Teren

50 wyciągów
150km tras

 

Piękny krajobraz i doskonałe stoki

Klub rodzinny, pięknie położony bezpośrednio na stoku francuskich Alp. Ukryty za świerkami, usytuowany na wysokości 1460 metrów, Club Med Valmorel jest inspirowany lokalną architekturą, z kolorowymi fasadami i kamiennymi dachami.
Klub oferuje troskliwą opiekę i szkółkę narciarską dla dzieci od 4 lat.
Dla młodzieży mamy świetny program zajęć narciarskich, snowboardu i Passworld – przestrzeń stworzoną specjalnie dla nastolatków.
Przepyszna restauracja – „4 pory roku” ze słonecznym tarasem i widokiem na góry posiada bogate menu z lokalnymi przysmakami.
Przestronne Suite w pięknie urządzonej strefie 5T, własna obsługa, szampan, przytulny bar, kominek. Bogata oferta zajęć: wewnętrzny basen, SPA* Carita, spacery w śniegowcach.
Wyjście z hotelu prosto na stoki pięknego regionu Grand Domaine, 150 km tras.

trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Narty dla relaksu

Valmorel to doskonałe miejsce dla tych, którzy lubią spokojną jazdę na nartach lub dopiero się uczą. 25 zielonych tras i 40 niebieskich, z których rozciągają się piękne widoki, gwarantują relaks na nartach i przyjemność płynąca z nauki jazdy. Natomiast dzieci i młodzież na pewno znajdą wiele atrakcji na zaprojektowanym specjalnie z myślą o najmłodszych pirackim placu zabaw i snowparku, a nastolatki na trasie Evolution.

Urok Sabaudii

Odkryj uroczą wioskę Bourg i rozkoszuj się jej przytulną atmosferą. Malownicze uliczki ze straganami, girlandy świateł oświetlające drewniane fasady domów…. W tak przyjemnym otoczeniu, rozgrzej się grzanym winem lub alpejską ziołową herbatą i spróbuj kiełbasy Beaufort.

Wycieczka przyrodnicza

Klub wędrowny (a la carte) to doskonały sposób na odkrywanie regionu i jego dzikich obszarów przyrodniczych. Wędrówki mogą odbywać się pieszo, na rakietach śnieżnych lub nordic walking. Lokalny przewodnik opowie Ci o tajemnicach Sabaudii, życiu na alpejskich pastwiskach i miejscowej przyrodzie.

Smaki La Laiterie

Atmosfera Gourmet Lounge La Laiterie inspirowana jest działającymi w dolinie farmami, co czyni to miejsce przytulnym i doskonałym na wspólne chwile z przyjaciółmi lub rodziną. Drewniane stoły i autentyczne naczynia na mleko nadają temu miejscu prawdziwie tradycyjny klimat. Wśród smakołyków oferowanych w menu znajdują się tu np. tradycyjny biały ser z jagodami na śniadanie oraz górki burger, który dodaje sił po nartach.

Pokoje
Zobacz więcej
Exclusive Collection
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej
Meetings & Events
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link