fbpx
+48 22 455 38 38
Wakacje dla dzieci Mini Club

Wakacje dla dzieci Mini Club

Twoje dzieci spędzą cudowny czas w Mini Club®

gdzie będą odkrywać świat

Stworzyliśmy Mini Club Med® specjalnie dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, jako dziecięcą wersję Club Med, równie niezwykłą, jak ta dla dorosłych. W ofercie: posiłki, zajęcia i przestrzenie przygotowane specjalnie dla dzieci w tym wieku, wszystko pod opieką naszych G.Os®. Twoje dzieci odkryją nowe zainteresowania w otoczeniu, zaprojektowanym specjalnie z myślą o ich rozwoju.

Więcej informacji o działaniach i usługach (zawartych w cenie oraz tych za dodatkową opłatą) oferowanych przez klub, a także terminy ich dostępności znajdziesz  na stronie klubu, który Cię interesuje.

Witaj w Mini Club®

Współdziałanie, odkrywanie i współzawodnictwo

Program Mini Club Med® jest dostosowany zarówno do wieku Twoich dzieci, jak i do ich nieustannie rozwijających się osobowości. Dzieci, podzielone na trzy grupy wiekowe (4-5 lat, 6-7 lat i 8-10 lat), będą codziennie brać udział w zajęciach organizowanych przez G.Os® , według programu obejmującego cztery tematy: sport, kreatywność, ekspresja, i gry.

Latanie na trapezie, wprowadzenie do narciarstwa wodnego, jazdy konnej, lekcje gotowania, sztuki plastyczne, muzyka, taniec, gry, odkrywanie przyrody, pokazy … Wszystkie atrakcje oferowane w Mini Club Med® są zawarte w pakiecie all inclusive.

Czy to już czas na lunch?

w Mini Club® lub w Twoim towarzystwie

W Mini Club Med® wszystko jest zaaranżowane tak, aby mali goście jedli posiłki i przekąski w towarzystwie G.Os® w Restauracji Baby. Ale, jeśli wolisz, możesz spędzić ten czas z dzieckiem: nic nie jest obowiązkowe. Nasi Szefowie Kuchni dokładają wszelkich starań, żeby dania odpowiadały potrzebom każdej grupy wiekowej, a przede wszystkim były przepyszne. Nawet najbardziej wybredni smakosze nie będą mieli problemu z dokończeniem posiłku!

W ofercie

Wspólne chwile dzieci i rodziców

zabawa dla całej rodziny

Pokazy, przekąski, lekcje tańca i gotowania, turnieje sportowe… Te atrakcje organizowane przez G.Os® w Mini Club Med® pozwalają rodzicom i dzieciom poznać się na nowo, biorąc udział we wspólnych zajęciach. Możesz zobaczyć, jak Twój mały chłopiec traci całą nieśmiałość, gdy jest na scenie albo jak Twoja starsza córka, która zawsze jest tak powściągliwa w domu, przejawia cechy urodzonego przywódcy…

Lekcje à la carte

Mali sportowcy, to jest dla was!

Podobnie jak dorośli, dzieci mogą korzystać z naszych dostępnych lekcji sportowych, żeby odkrywać lub rozwijać swoje pasje podczas wakacji szkolnych. Te zajęcia odbywają się w niewielkich grupach – poniżej 10 uczestników.

Nasze bestsellery:

* Lekcje golfa (od 8 lat): 1,5 godziny dziennie przez trzy dni, żeby nauczyć się podstaw i dobrze bawić szlifując umiejętności.

* Lekcje tenisa (od 7 lat): godzina dziennie przez trzy dni. Odkryj tajne techniki odbijania małej, żółtej piłeczki i doskonal swoją grę.

* Lekcje jazdy na kucykach (od 4 lat): dwie godziny dziennie przez sześć dni. Dzieci poznają radość płynącą z jazdy konnej.

Dzień w Mini Club

Mini Club Med® zapewnia wspaniały program nauki, rozrywki i gier przez cały dzień.

9 rano: Po dużym, rodzinnym śniadaniu czas na rozpoczęcie dnia w Mini Club Med i ustalenie harmonogramu z GO, którzy zrobią wszystko, żeby spełnić oczekiwania dzieci.

9.30: Gry i zabawy –  niektórzy zdecydują się na naukę lokalnych pieśni i tańców, inni wolą robić maski lub inne przedmioty należące do lokalnej kultury.

Południe: Pora na lunch odpowiadający potrzebom dorastających dzieci.

13.00: czas ciszy.

14.00: Przy zachowaniu środków bezpieczeństwa, dzieci uczą się na bungy trampoline (w niektórych Klubach). To połączenie trampoliny z rozciągliwą liną do kontrolowania ruchów, dzięki której mogą opanować imponujące akrobacje. Inni, w zależności od wieku, mogą zdecydować się na naukę różnych sportów wodnych: windsurfingu, żeglarstwa, kajakarstwa albo nart wodnych (oferta różni się w zależności od klubu) albo wybrać się na basen.

16.00: Po spędzeniu tak aktywnego popołudnia, dzieci mają przerwę na herbatę. W Ixtapa (Meksyk) dzieci pomagają przygotować herbatę w ramach programu Petit Chef, a rodzice są zaproszeni na degustację!

17.30: powrót z rodzicami na wieczorny prysznic.

Od 19.00 do 21.00: dzieci mogą cieszyć się kolacją i specjalną wieczorną rozrywką ze swoimi ulubionymi G.Os lub, jeśli wolą, mogą zjeść kolację z mamą i tatą.


Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link