fbpx
+48 22 455 38 38
Wakacje dla nastolatków

Wakacje dla nastolatków

Wakacje marzeń

pomiędzy autonomią a współdziałaniem

Nic obowiązkowego i ogromna oferta atrakcji definiują nasze podejście do dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 17 lat. Przestrzenie Passworld®, Junior Club Med, spersonalizowane zajęcia, odpowiednio przystosowane miejsca powstały, żeby uszanować ich indywidualność, tempo i upodobania oraz aby zapewnić im wakacje idealnie dostosowane do ich wieku.

Passworld® – nowa przestrzeń

zaprojektowane specjalnie dla nich

Kiedy jesteś nastolatkiem, chcesz mieć własną przestrzeń, z dala od dorosłych… i dzieci. W domu to jest ich pokój, natomiast w Club Med to Passworld®. Fajna i nowoczesna przestrzeń wykonana przez znanych projektantów, dla młodzieży w wieku od 11 do 17 lat.

Passworld® oferuje fakultatywne zajęcia sportowe i artystyczne, w których młodzież może uczestniczyć wspólnie osobami w tym samym wieku i podczas których jest nadzorowana przez wykwalifikowanych G.Os®. W skład oferty wchodzą m.in. tworzenie filmów, stoisko DJa, parkiet taneczny, gry wideo.

Wspaniały Junior Club Med®

sport i odkrycia

W zależności od Klubu oferujemy rozmaite sporty i atrakcje: wakeboarding, latający trapez, imprezy na plaży, wieczory w kinie… Każdego dnia GO’s®  w Junior Club Med® zapewniają młodzieży w wieku od 11 do 17 lat, różnorodne zajęcia twórcze i sportowe, w których nie ma obowiązku uczestniczenia (w końcu drzemka przy basenie też jest całkiem przyjemna).

Junior Club Med to pomysłowa mieszanka socjalizacji, odkrywania i autonomii, ożywiona pozytywną charyzmą G.O®.

Zajęcia à la carte

Nastolatki mają dostęp do tych samych zajęć sportowych, co dorośli. Golf, tenis, jazda konna, kitesurfing, fitness, żeglarstwo, nurkowanie… Wszystko, czego potrzeba, żeby podszkolić swoje umiejętności lub po prostu dobrze się bawić w małych grupach rówieśników. Oferta różni się w zależności od Klubu i sezonu.

  • Spa dla nastolatków: w Klubach ze spa, młodzież w wieku od 11 do 17 lat może zarezerwować zabiegi przeznaczone wyłącznie dla nich. Te chwile relaksu nie są zawarte w pakiecie, można zarezerwować tylko na miejscu.
  • Menu Multi-Ski: zawarte w pakiecie all inclusive, oferuje kochającym śnieg nastolatkom mieszankę zajęć „górskich”: narciarstwo freestyle, snowpark, jazdę na nartach poza wyznaczonymi trasami, jazdę na nartach w lesie, slalom, wprowadzenie do skicrossu oraz naukę zasad bezpieczeństwa w górach.

Menu Multi-Ski jest dostępne tylko w niektórych Klubach podczas ferii szkolnych.

La Palmyre Atlantique
La Palmyre Atlantique
Francja
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link