fbpx
+48 22 455 38 38
Wakacje dla niemowląt

Wakacje dla niemowląt

Baby Club Med

Witajcie Maluchy!

Spokojnie, zadbaliśmy o wszystko.

Podróżowanie z małymi dziećmi to wspaniałe przeżycie, gdy rodzina spędza wakacje w odpowiednich warunkach. Baby Club Med® oferuje zajęcia dostosowane do wieku, posiłki przygotowane specjalnie dla niemowląt, przewijalnie, butelki i akcesoria do pielęgnacji dzieci dostępne w Twoim pokoju. Sprawdź nasze usługi dla najmłodszych.

Baby Club Med®: zajęcia dla maluchów w wieku 4 – 23 miesięcy

w spokojnym i wygodnym otoczeniu.

W ciągu dnia nasi G.O® witają najmniejszych gości w Baby Club Med®, przestrzeni stworzonej wyłącznie dla dzieci w wieku od 4 do 23 miesięcy. Spacery na świeżym powietrzu, rymowanki, techniki motoryczne, słuchanie muzyki –  zajęcia dostosowane są do wieku każdego dziecka, ale także do pór roku i otoczenia Klubu. A kiedy nadejdzie pora jedzenia, Twoje dziecko może jeść z G.Os® i kolegami z Baby Club Med® lub dzielić ten czas z Tobą.

Usługa Baby Club Med® jest dostępna w wybranych Klubach za dodatkową opłatą.

W ofercie

Baby Welcome®

koncepcja, która uczyni Twoje wakacje spokojniejszymi

Usługa Baby Welcome®, dostępna w Klubach z Baby Club Med®, pozwala cieszyć się mniejszym bagażem i spokojem ducha. Łóżeczka dziecięce, wanienka, podgrzewacze do butelek, wózki… Cały potrzebny sprzęt do opieki nad dziećmi czeka na Ciebie w Twoim pokoju. Przyjemne i nowoczesne przewijalnie są dostępne 24/7 w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

Baby Welcome® jest zawarte w pakiecie all inclusive. Aby skorzystać, po prostu poproś o dodanie usługi podczas rezerwacji.

Wybór posiłków zależy od Was

ponieważ każdy dzień jest inny

Wymyśliliśmy trzy różne rozwiązania, które ułatwią życie rodzicom najmniejszych dzieci. Ty i Twoje dziecko możecie zdecydować, która opcja najlepiej pasuje do Waszego nastroju i upodobań:

– Baby Corner: ta część restauracji oferuje różnorodny bufet oraz wybór małych słoików na słodko i słono, mikser, podgrzewacz do butelek i kuchenką mikrofalową.

– Restauracja Baby: restauracja stworzona z myślą o najmłodszych, w której dzieci mogą delektować się pysznymi i zbilansowanymi posiłkami przygotowanymi specjalnie dla nich. Dziecko może zjeść z Tobą lub w ramach Baby Club Med.

– „Biberonneries”: tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania potraw dla dziecka, 24/7, m.in. sterylizator, podgrzewacz do butelek, kuchenkę mikrofalową, wodę mineralną, małe słoiczki.

Nocą Pyjama Club® dba o Twoje dziecko

w tym czasie Ty możesz robić to, na co masz ochotę

W Klubach z usługą Baby Club Med®, G.Os® specjalizujący się we wczesnym dzieciństwie, mogą zaopiekować się dziećmi również między 19:00 a 23:00, w ramach „Pyjamas Club®”. Rymowanki, bajki, gry do zasypiania… Najmłodsi są delikatnie kołysani do snu, podczas gdy Ty cieszysz się beztroskim wieczorem. Możesz również zarezerwować spersonalizowaną usługę opieki nad dziećmi.

Dzień w Baby Club®

9.00: Po rodzinnym śniadaniu, dzieci przychodzą do przytulnego świata Baby Club Med®, gdzie wyspecjalizowany GO zajmie się uspokojeniem dziecka, kiedy mama i tata wychodzą.

9.30: Łagodny początek dnia dzięki stymulującym i zabawnym grom, opracowanym specjalnie w celu rozwijania zmysłów i umiejętności ruchowych dziecka. Potem spacer na świeżym powietrzu.

10.30: Powrót do Baby Club Med® –  pora na poranną drzemkę.

11.00: Czas na obiad, specjalnie opracowany i zbilansowany posiłek, który zaspokoi potrzeby żywieniowe niemowląt

Południe: Drzemka i odpoczynek – to czas na rozpieszczanie i przytulanie.

14:00: Gry i zabawy na świeżym powietrzu, podczas których maluchy będą mogły rozwijać umiejętności ruchowe

16:00: Czas na przyjemność dla wszystkich – podwieczorek. G.Os zapewniają, że to najważniejsze wydarzenie dnia.

16:30: Stymulujące gry na zakończenie dnia.

17.30: Powrót z rodzicami na kąpiel i przytulanie.

Od 18.00 do 19.30: Restauracja Baby zaprasza rodziców i dzieci na rodzinną kolację.

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link