fbpx
+48 22 455 38 38
Grand Massif
Grand Massif
Grand Massif
Grand Massif
Grand Massif
Grand Massif
Grand Massif
Grand Massif
Grand Massif
Grand Massif
Grand Massif
Grand Massif
Grand Massif
Grand Massif
Grand Massif

Grand Massif

Francja

Lokalizacja

Region Grand Massif Samoëns Morillon. Hotel bezpośrednio na stoku 1600m n.p.m.

 

Transport

Genewa, transfer ok 1 h 15 min.

 

Teren

71 wyciągów
265km tras

 

Alpejskie krajobrazy

Lecąc nad Alpami znaleźliśmy idealne miejsce na wyjątkowy hotel. Club Med Grand Massif znajduje się na skraju płaskowyżu Saix na wysokości 1600 metrów. Z hotelu można dojechać na nartach do Grand Massif, czwartego co do wielkości terenu narciarskiego we Francji, z 265 km tras.

Hotel, ze swoimi nowatorskimi rozwiązaniami, zapewnia rozrywkę i relaks, również poza stokami. Zrelaksuj się w naszym spa Hammam lub podziwiaj panoramiczny widok na dolinę Giffre, który zapewnia niesamowite zimowe krajobrazy. Skorzystaj z naszego menu Gourmet Lounge zaprojektowanego przez nagrodzonego gwiazdką Michelin szefa kuchni, Edouarda Loubeta, lub spróbuj wyjątkowego Bread & Co, w którym szefami kuchni będą Twoje dzieci.
Z Klubie znajduje się strefa dla rodzin z oddzielnymi restauracjami, narciarnią, placem zabaw, ścianką wspinaczkową oraz opieką nad dziećmi od 4-tego miesiąca życia.

trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Panoramiczny widok z tarasu Skyline

Po dniu szusowania na nartach, złap chwilę oddechu na tarasie Skyline. Piękny, panoramiczny widok na góry będzie doskonałym tłem dla relaksu z drinkiem lub romantycznych chwil we dwoje.

Historyczny rynek w Samoëns

Rankiem wybierz się na rynek w Samoëns, jeden z największych w tej części regionu. Znajdziesz tam lokalne produkty, wyśmienite sery, mięsa, ryby i chleb, a także tradycyjne, regionalne wyroby.

Ogrom Grand Massif

Położona powyżej Flaine, na wysokości 2480 m n.p.m., „Piste des cascades” jest jednym z obowiązkowych punktów do odwiedzenia w Grand Massif. Wcześnie rano wjedź kolejką linową Grandes Platieres i podziwiaj różowo-pomarańczowe zbocze Mont Blanc. Następnie zjedź na nartach po 14 kilometrowej trasie, prowadzącej przez chroniony rezerwat do wioski Sixt-Fer-a-Cheval.

Szlak sztuki Flaine

Ośrodek narciarski Flaine, zbudowany w latach 70., został wpisany na listę Francuskiego Dziedzictwa Architektonicznego XX wieku, przez Ministerstwo Kultury. Można tu podziwiać wiele dzieł sztuki wybitnych artystów, takich jak Pablo Picasso, Jean Dubuffet, Victor Vasalery, wystawionych na świeżym powietrzu. Warto również odwiedzić Flaine Art Center, w którym odbywają się czasowe wystawy sztuki współczesnej.

Pokoje
Zobacz więcej
Exclusive Collection
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link