fbpx
+48 22 455 38 38
Kitesurfing

Kitesurfing

Zasmakuj wolności

Kitesurfing z Club Med

Wzbij się w powietrze, eksperymentując ze sportem wodnym, który łączy przyjemność i emocje: kitesurfingiem. Pod okiem instruktora przeżyj niesamowite wrażenia w Club Med Les Boucaniers, Punta Cana czy La Palmyre.

Łap wiatr w żagle

Połącz swoje umiejętności surfingowe i windsurfingowe, próbując kitesurfingu, sportu, który szturmem zdobył świat wodny. Ciągnięty przez żagiel w formie latawca, będziesz w stanie ślizgać się po falach lub wznosić w powietrze.

Zapisz się na kurs dla początkujących i naucz się podstaw na plaży, pod okiem instruktora. Nabierasz pewności siebie? Skorzystaj z sesji kitesurfingu, żeby spróbować akrobacji!

Club Med oferuje kursy organizowane przez zewnętrznych certyfikowanych instruktorów IKO (International Kiteboarding Association), BKSA (British Kite Sports Association) i VDWS (niemiecki odpowiednik).

Nasze kursy odpowiadają zarówno początkującym, jak i doświadczonym kitesurfurom i są dostępne dla każdego powyżej 11 roku życia (minimalna waga 40kg). W programie: analiza miejsca do kitesurfingu, zasady bezpieczeństwa, przeciąganie ciała i, jeśli jesteś gotowy, jazda pod wiatr. Surfing, skoki i freestyle znajdują się w programie dla wytrawnych kitesurferów.

Club Med może zapewnić cały sprzęt (pianki, deski, żagle), dzięki czemu możesz bez obaw wyruszyć w morze.

*za dodatkową opłatą

3 tropikalne miejsca do uprawiania kitesurfingu na Karaibach

Położony w sercu tropikalnego raju, Club Med La Caravelle 4Ψ szczyci się jedną z najlepszych plaż na Gwadelupie. Wymarzone miejsce do uprawiania kitesurfingu na turkusowych wodach Morza Karaibskiego. Dostępnych jest wiele opcji: prywatne lekcje dla początkujących lub każdego, kto chce doskonalić swoje umiejętności, kursy dla wytrawnych kitesurferów, wypożyczenie sprzętu i inne.

Na południu Martyniki znajduje się Club Med Les Boucaniers 4Ψ, egzotyczny hotel z widokiem na Marin Bay. Dzięki dobrym wiatrom, to miejsce jest idealne dla kitesurferów szukających mocnych wrażeń.

Club Med Punta Cana 4Ψ ma certyfikowanych instruktorów IKO (International Kiteboarding Organization), którzy mogą nauczyć kitesurfingu każdego, kto ukończył 18 lat.

Doskonałe miejsca do surfingu i kitesurfingu w Europie


Hotel Palmyre-Atlantique 4Ψ leży pomiędzy latarnią morską Cordouan i oceanem. Półwysep Arvert to szczególnie dobre i bezpieczne miejsce do surfowania. Silne wiatry i delikatne prądy sprawiają, że możesz rozkoszować się tą chwilą czystej wolności.

Sycylia to także świetne miejsce na kitesurfing od połowy maja do końca września. Wystarczy udać się do klubu Cefalù, pierwszego Club Med 5Ψ w Europie! Ta włoska miejscowość wypoczynkowa, położona na skalistym wzgórzu, leży nad migoczącym Morzem Śródziemnym. Podaruj sobie dawkę adrenaliny pod ciepłym sycylijskim słońcem.

Zobacz wszystkie destynacje z kitesurfingiem

Les Boucaniers
Les Boucaniers
Martynika
La Caravelle
La Caravelle
Gwadelupa
Miches Playa Esmeralda
Miches Playa Esmeralda
Dominikana
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link