fbpx
+48 22 455 38 38
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu
Cefalu

Cefalu

Sycylia, Włochy

Lokalizacja

Północna Sycylia nad Morzem Śródziemnym

Transport

Palermo Airport – 95 km, transfer 1h15min

Teren

14 ha

Sycylijskie Dolce Vita

Prawdziwie sycylijske dolce vita XXI wieku – elegancja, prywatność, naturalność.
Legendarny Club Med Cefalu na Sycylii z 1991 roku został całkowicie przebudowany na jedyny w Europie 5Ψ klub.
Pięknie położony wśród skał i błękitu zatoki Morza Środziemnego, zapewnia najwyższy komfort, prywatność, spokój i wspaniałe widoki.
Obudź się we własnej willi z widokiem na zatokę, ciesz śniadaniem przyniesionym na twój taras, zanurz się w morzu a potem przenieś się do jednej z pobliskich średniowiecznych wiosek, które pamiętasz z filmu „Ojciec Chrzestny”.
Nowy Cefalu to połączenie elegancji Baroku z minimalistycznym designem z naturalnych materiałów.
Czeka na ciebie szeroka oferta sportów wodnych i lądowych, trzy wspaniałe restauracje prowadzone przez włoskiego szefa zdobywcę gwiazdek Michelina, trzy bary.
Po wyrafinowanej, romantycznej kolacji zapraszamy na show, a potem… przetańcz całą, gorącą noc pod sycylijskimi gwiazdami!


trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Zabytkowy pałac

Poznaj włoski styl w Palazzo, zabytkowym pałacu z początku XVIII w., który został odrestaurowany, żeby w pełni prezentować włoską sztukę. Rozgość się w inspirowanej stylem barokowym jadali i delektuj się wyśmienitą kolacją. Kelner poda Ci menu, podpisane przez szefa kuchni, Andreę Bretona, żebyś mógł wybrać spośród przepysznych dań kuchni sycylijskiej.

Wędrówki po Le Madonie

Wybierz się na wspaniałe wędrówki, jak np. „Piste des Chevreuils” w rezerwacie przyrody Parco delle Madonie, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Każdego dnia odkrywaj nowe trasy, podziwiaj niesamowite krajobrazy i posłuchaj anegdot naszego lokalnego przewodnika. .

Dolce vita w Fiacie 500

Nagłe pragnienie poczucia wolności? Discovery Concierge jest dostępny 24/7, żeby pomóc Ci zaplanować i spersonalizować wycieczki po Włoszech. Spełnij swoje marzenie o odkrywaniu lokalnych miejsc w kultowym Fiacie 500. Spaceruj wzdłuż sycylijskiego wybrzeża albo przeżyj niezapomniane wrażenia w prywatnej loży w Operze w Palermo.

Relaks na wodzie

Latem warto wziąć udział w zajęciach pierwszej szkoły stand-up paddleboard w Europie. Zrelaksuj się, unosząc się na wodzie podczas sesji jogi na desce. Weź udział w 2-godzinnej wycieczce morskiej i zobacz dzwonnice XII-wiecznej katedry wznoszącej się na Cefalu z zupełnie innej perspektywy. Poćwicz równowagę i umiejętność pracy zespołowej, podczas prób pływania w 8 osób na desce XXL.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Wycieczki
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej
Meetings & Events
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link