fbpx
+48 22 455 38 38
Turkoise
Turkoise
Turkoise
Turkoise
Turkoise
Turkoise
Turkoise
Turkoise
Turkoise
Turkoise
Turkoise
Turkoise
Turkoise

Turkoise

Turks & Caicos

Lokalizacja

Wyspa Providenciales należąca do Turks and Caicos

Transport

Lotnisko Providenciales (PLS) – 12km, transfer ok. 15 min

Teren

34 ha

Nieziemskie plaże i dobra zabawa

Klejnot Karaibów przy Grace Bay Beach, jednej z trzech najlepszych plaż na świecie wg. TripAdvisora. Długie, białe plaże i błękitne morze. Idylliczne miejsce, idealne na oderwanie się od rzeczywistości.
Nowy wystrój, stylowy design i wyższy standard- 4Ψ! Klub od 18 lat dla singli, par, przyjaciół i miłośników dobrej zabawy.
Ekscytujące sporty wodne- niesamowite nurkowanie w wodach o tysiącu odcieni turkusa. Atrakcje dla dorosłych, wieczorne przedstawienia i party pod gwieździstym niebem.


trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Najlepsza plaża na świecie

Spaceruj po Grace Bay Beach, plaży uznanej w w 2018 r., jako nr 1. na świecie według Tripadvisor. Spędź błogo czas, chodząc boso po białym piasku, następnie ochłódź się w spokojnych, czystych, błękitnych wodach. Może uda Ci się wypatrzeć delfiny?

Doskonałe miejsce do nurkowania

Odkryj jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie! Doświadcz niesamowitych wrażeń, podziwiając podwodne życie. Pływaj z tropikalnymi rybami, żółwiami i delfinami.

Zachód słońca w Sharkies

O zachodzie słońca dołącz do zabawy w Sharkies i przeżyj niezapomniane „Sunset Happy Hours”, z muzyką na żywo, koktajlami i pysznymi karaibskimi potrawami.

Wyspa Iguany

Żegluj po turkusowych wodach aby dotrzeć do Little Water Cay – wyspy Iguany. Ta niezamieszkała wyspa to kawałek raju, dzięki pięknym, dziewiczym plażom, otoczonymi palmami.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Wycieczki
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link