fbpx
+48 22 455 38 38
Club Med wzbogaca swoją ofertę dla eventów firmowych premium

Club Med wzbogaca swoją ofertę dla eventów firmowych premium

Club Med od ponad pięćdziesięciu lat organizuje i organizuje wszelkiego rodzaju imprezy biznesowe w swoich 70 kurortach na całym świecie. Przy ponad tysiącu imprez organizowanych każdego roku, jej doświadczenie w tej dziedzinie jest powszechnie uznawane i poszukiwane. Teraz, docierając do swoich klientów, aby uzyskać dalsze informacje na temat ich bieżących oczekiwań w tym zakresie, grupa wprowadza udoskonaloną usługę Meetings & Events by Club Med, która uwzględnia kryzys zdrowotny – i wynikającą z tego potrzebę ponownego przemyślenia tego rodzaju pakiet, aby zapewnić, że pozostanie tak przyjemny, jak zawsze. Czerpiąc ze wszystkich zasobów oferowanych przez ośrodki i domki Club Med oraz ich inspirujące, motywujące i relaksujące otoczenie – a także jacht Club Med 2, żeglujący po Morzu Śródziemnym i Karaibach – Club Med oferuje firmom nową, nieodpartą perspektywę: pozyskiwanie ludzi nareszcie razem, bezpiecznie, mając wolność umysłu jako cel podróży!

Wyłaniające się się potrzeby i oczekiwania

Wiele sektorów gospodarki zaczyna doświadczać dynamicznego ożywienia, więc nadszedł czas na pielęgnowanie relacji
– nadwyrężonych ponad rocznym rozstaniem – odtworzenie ducha zespołu i zwiększenie motywacji. Aby upewnić się, że wyjazdy są jednocześnie niezapomniane i bezproblemowe, Club Med dostosował i ulepszył swoje eventy, imprezy motywacyjne, konferencje i team building (MICE), gwarantując nowe elementy spełniające współczesne wymagania sanitarne przy współpracy z certyfikowanym zespołem ekspertów.
Firmy zgłaszaną potrzebę odnowienia relacji międzyludzkich i łączenia się zespołów się, które najwyraźniej mają dość rozmów wideo! I z całym dodatkowym stresem związanym z ostatnimi wydarzeniami, z którymi zmagają się od prawie dwóch lat, pracownicy dążą tylko do jednego: mieć osobisty kontakt z innymi na płaszczyźnie profesjonalnej jak i towarzyskiej.

Firmy zgłaszają również chęć organizowania imprez zarówno wewnętrznych, jak i dla zewnętrznych partnerów, kontrahentów czy klientów i chętnie organizują je w miejscach, w których ich ludzie będą mogli cieszyć się tropikalnym powietrzem i myśleć nieszablonowo. Z ponad 70 bajkowymi destynacjami i rozszerzoną ofertą spotkań i wydarzeń zgodnych z najnowszymi trendami i wymogami zdrowotnymi, Club Med jest wciąż liderem w organizacji nieszablonowych wyjazdów MICE.

Wydarzenia odpowiedzialne za środowisko
od zaangażowanego operatora turystyki biznesowej

Klienci biznesowi są coraz bardziej świadomi wpływu swoich wydarzeń na środowisko – obawy, które znalazły szerokie odzwierciedlenie w badaniu przeprowadzonym latem tego roku przez Club Med. Club Med od wielu lat nieustannie doskonali swoje praktyki w tym zakresie. Ze szczególnym uwzględnieniem lokalizacji Resortów, a także sposobu ich projektowania i zarządzania. Wszystkie nowe i odnowione ośrodki Club Med korzystają z certyfikatu BREEAM (lub lokalnego odpowiednika), odpowiadającego najwyższym standardom architektonicznym i środowiskowym. Wszystkie destynacje Club Med starają się również codziennie zwalczać marnowanie żywności, z odpowiedzialnym zarządzaniem sklepami, aby zapewnić obfite, pełne smaków, dobrze przemyślane jedzenie w formie bufetu. Zaangażowanie Club Med w odpowiedzialną turystykę obejmuje również wspieranie lokalnego rozwoju gospodarczego, ochronę środowiska i podnoszenie świadomości na temat naturalnych skarbów, w których znajdują się kurorty. W 2018 roku Club Med uruchomił program „Bye-Bye Plastics”, którego celem jest wyeliminowanie wszystkich plastików jednorazowego użytku w kurortach – i osiągnął swój cel w 2021 roku. Wszystkie te inicjatywy i najlepsze praktyki przynoszą korzyści klientom biznesowym, ponieważ cieszą się profesjonalną wydarzenia
Przeczytaj więcej o programie Happy to Care Club Med

Imprezy biznesowe premium oferujące połączenie pracy i zabawy

Dni budowania zespołu, sesje plenarne, zachęty i seminaria nie dotyczą tylko zadowolenia klientów i pracowników — mają również zachęcać do motywacji, naśladowania, dzielenia się, współpracy, innowacji i nie tylko. Takie czasy są tak ważną częścią życia firmy – tym bardziej, że znów stają się stałym elementem pamiętnika!
Meetings & Events by zespół Club Med jest gotowy do pomocy: po uważnym wysłuchaniu klientów,
W rezultacie Club Med rozszerzył swoją ofertę MICE. Mając na uwadze filozofię „mieszania pracy i przyjemności”, Club Med udostępnia swój etos „wolność umysłu to cel” poprzez szereg starannie zaprojektowanych wydarzeń pod klucz i na zamówienie.
Ludzie są zobowiązani do szczególnej troski o swoich klientów biznesowych, upewniając się, że cieszą się niezapomnianymi wrażeniami w miejscach, w których nie brakuje atrakcji w ofercie! Wydarzenia są zorganizowane tak, aby zapewnić odpowiednią równowagę między przestojami a angażującymi zajęciami grupowymi.

Zaskocz swoje zespoły nowymi działaniami integracyjnymi!

Odbudowa zespołu roboczego jest zdecydowanie na porządku dziennym, a Club Med ma wiele nowych dostępnych zajęć integracyjnych, oferujących zabawę, inspirację i niespodzianki zgodne z miejscami docelowymi Club Med. Każde działanie opiera się na określonej lokalizacji, aby zapewnić bardziej wciągające wrażenia. Opracowano nowe, innowacyjne, wysokiej jakości propozycje: na przykład w La Palmyre możesz podjąć wyzwanie Survivor Challenge, zabawną grę zespołową łączącą aktywność fizyczną i taktykę, w której ludzie podzieleni na plemiona mierzą się z szeregiem wyzwań .
Alternatywnie, w La Rosière (wys. 1950m) uczestnicy podejmują Mountain Challenge, serię warsztatów o tematyce górskiej. Pod koniec wyzwania może się odbyć impreza w igloo – lub bieg na flary!
W Les Gorges du Loup, zaledwie 20 minut od Club Med Opio w Prowansji, zespoły dosłownie zrobią plusk, gdy wyruszą na zabawny, tętniący życiem szlak wodny – pochodną kanioningu, w którym uczestnicy podążają za krystalicznie czystymi rzekami przez całą serię krople i slajdy.

Club Med innowacje cyfrowe dla twojego wydarzenia

Pomijając względy pandemiczne, rozwiązania cyfrowe wyraźnie udowodniły swoją wartość jako składnik imprez firmowych. Korzystając z coraz bardziej wciągającej, najnowocześniejszej technologii, Club Med może teraz organizować spotkania cyfrowe*:
Spotkania mieszane: Club Med może organizować sesje plenarne i rozmowy na miejscu, aby uczestnicy i goście, którzy nie mogą być obecni, mogli zdalnie dołączyć do wydarzenia. Oprócz potencjalnego obniżenia kosztów podróży, może to być również dobry sposób na radzenie sobie z pamiętnikami ludzi.
Spotkanie Duplex: przeznaczone dla dwóch grup uczestników oddalonych od siebie o setki lub tysiące kilometrów, rozwiązanie to pozwala uczestnikom cieszyć się dokładnie taką samą treścią i stopniem interakcji, jak podczas wspólnych spotkań. Każda grupa, wygodnie zainstalowana w odpowiednich miejscach Club Med, może zdalnie komunikować się z drugą podczas wieczornego wydarzenia, rozmowy lub warsztatu. To świetny sposób na łączenie zespołów na duże odległości bez utraty jakości – lub czasu.


*Obecnie dostępne w następujących ośrodkach Club Med: La Palmyre Atlantique (Charente-Maritime), Opio en Provence (Alpy-Maritimes), Les Arcs Panorama (Savoie), Da Balaia (Portugalia) i Cefalù (Sycylia).

„Informacje zwrotne od naszych klientów okazały się trafne pod niemal każdym względem. Ożywienie trwa od września; firmy szukają teraz wiarygodnego partnera do swoich wydarzeń i chcą, aby wydarzenia te miały bardziej ludzki charakter. Dzięki naszym wymarzonym celom docelowym, szerokiej gamie zajęć oferowanych w naszych ośrodkach i naszemu protokołowi „Bądźmy razem bezpieczni”, jesteśmy dobrze przygotowani do zaspokojenia tych potrzeb. Co więcej, w ciągu ostatnich kilku miesięcy przygotowaliśmy nowe zajęcia integracyjne, skupiające się głównie na aktywności na świeżym powietrzu, poznawaniu środowiska i spotykaniu się z mieszkańcami – wszystko to jest zgodne z aktualnymi trendami. A ponieważ firmy coraz bardziej troszczą się o ślad środowiskowy ich wydarzeń, zwracamy szczególną uwagę na miejsca, w których działamy, a także na to, jak nasze Resorty są budowane i obsługiwane na co dzień. Takie najlepsze praktyki sprawiają, że jesteśmy idealnym partnerem dla Twojego wydarzenia.”
Véronique Bertrand, Director, Meetings & Events By Club Med

Obietnica Club Med: wydarzenia premium dla darmowych alkoholi z Meetings & Events by Club Med

Oferty premium, all-inclusive dla pełnego spokoju


Pakiet mieszkaniowy Club Med jest all-inclusive, dzięki czemu firmy trzymają się budżetu. Pakiet obejmuje zakwaterowanie w 3, 4 lub 5-trident Resorts, zajęcia, catering oraz mieszankę wieczorów wypoczynkowych i świątecznych.

Dedykowany zespół ekspertów


Zespoły Meeting & Events by Club Med służą radą i wsparciem wszystkim klientom, definiując i tworząc wydarzenie zgodnie z wartościami, celami i budżetem każdej firmy. Eksperci Club Med w organizacji mogą dostarczyć wszelkiego rodzaju rozwiązania – a w ofercie jest mnóstwo niespodzianek i innowacji. Club Med jest pod ręką przez cały proces, od wstępnego wyrażenia potrzeb i przygotowania do samego udanego wydarzenia.

Wyjątkowa oprawa na niezapomniane wydarzenia

W środowiskach od cichego po orzeźwiające, Club Med ma miejsce, które pasuje do wszelkich aspiracji. 70 wyjątkowych kurortów i domków oferuje najwyższej klasy udogodnienia na całym świecie – nie zapominając o Club Med
2 jachty. Od spokojnych plaż Seszeli po największe tereny narciarskie w Alpach, poprzez wiejskie krajobrazy wśród dziewiczej przyrody, te czarujące miejsca są gotowe na przyjęcie gości w relaksującym otoczeniu, oferując wysokiej jakości zakwaterowanie i komfortowe miejsca do pracy, które pobudzają kreatywność, produktywność i przyjaźń – wszystko na tej samej stronie.

Usługi szyte na miarę robią różnicę


Zarządzanie podróżami (loty czarterowe, transport na dworzec i lotnisko itp.), wynajem sal konferencyjnych, imprezy specjalne (napoje na plaży, białe imprezy przy basenie, prywatne koncerty, pokazy sztucznych ogni…) i określone polisy ubezpieczeniowe grupowe to tylko niektóre dodatkowych usług, które Club Med może świadczyć, aby dostarczać w pełni kompleksowe rozwiązania dla firm, które chcą zlecić na zewnątrz wszystkie problemy związane z logistyką, aby mogły skoncentrować się na swoich gościach.

Aktywności zbliżające ludzi


W Club Med, spotkania, imprezy motywacyjne, zjazdy i sesje plenarne mogą być dodatkowo wzbogacone o innowacyjne zajęcia integracyjne, wzmacniające więzi i pobudzające zbiorową inteligencję. Nie brakuje wyboru! Snowboard, joga, latanie na trapezie, narty wodne i warsztaty artystyczne to tylko niektóre z zajęć, które stymulują umysł i ciało między kilkoma sesjami burzy mózgów. Dostępne są również inne dodatki, które naprawdę zdmuchną uczestników: rafting, psie zaprzęgi, golf i gry ucieczki, żeby wymienić tylko kilka: wszystkie jedyne w swoim rodzaju doświadczenia, które pomagają pielęgnować kreatywność i sympatię. W sumie ponad
W ofercie dostępnych jest 60 dyscyplin (towarzyszących lub ogólnodostępnych) – i oczywiście można je łączyć lub dostosowywać.

60 disciplines ­(accompanied or free-to-access) are on offer – and can of course be combined or customised.

Szukać czegoś
jeszcze bardziej ekskluzywny?

Oferta Meetings & Events by Club Med daje również firmom możliwość zarezerwowania całego Resortu na jedyne w swoim rodzaju wydarzenia dla wszystkich swoich pracowników lub klientów. Ta opcja ma wiele zalet: miejsce można ustawić, a wydarzenie zorganizować tak, jak chcesz, możesz dowolnie ustalać harmonogram, wybierać temat bufetów i tak dalej.

Work Huby: przestrzeń do samodzielnej pracy

Nawet podczas imprez grupowych czasami potrzebujesz miejsca w odosobnieniu na spotkanie z klientem lub załatwienie innych pilnych spraw. Przestrzenie Work Hub wyposażone w Wi-Fi pozwalają łączyć biznes i przyjemność, zapewniając ciszę i komfort podczas wykonywania pracy.
Dostępne od tego lata w następujących miejscach Club Med: Grand Massif Samoëns Morillon, Les Arcs Panorama, Valmorel, Pragelato Sestrières, Serre-Chevalier, Vittel Golf Hermitage, Opio en Provence, La Palmyre Atlantique, Da Balaia, Cefalù i Gregolimano.

Wymarzone miejsca w Europie, które pokocha twój zespół

Niezależnie od tego, czy jest to wybrzeże Atlantyku czy Morze Śródziemne, serce Prowansji lub Andaluzji, czy wysoko w górach, Club Med Europe Resorts and Chalets nie brakuje atrakcji: pięknie zaprojektowane obiekty, które wtapiają się w otoczenie, wysokiej jakości udogodnienia, różnorodne catering i pakiety all inclusive, dzięki którym wszystko jest naprawdę proste.

Klub Med La Palmyre Atlantique:
nowe centrum konferencyjne wybrzeża

Szukasz stymulującego i owocnego doświadczenia budowania zespołu? Udaj się do całkowicie odnowionego Club Med La Palmyre Atlantique, pełnego orzeźwiającego morskiego powietrza, zapachu igieł sosnowych i widoków na ocean! Wznoszący się z ogromnego lasu sosnowego pośród falujących wydm i położony u wjazdu do winnic Charente i słonych bagien wyspy Oléron, ośrodek – obecnie oceniany na 4 trójzęby – zaprasza firmy na tętniące życiem, inspirujące wydarzenia, z dziewięcioma nowymi salami konferencyjnymi położony wśród sosnowych gajów. Ludziom spodoba się niecodzienne przeżycie wycieczki pociągiem Train des Mouettes (na linii z 1876 roku) lub wizyta na Wyspie Oléron, gdzie można poznać krajobraz solnisk i kolorowych chat.

Wielka Marbella:
bajkowa oprawa inspirujących seminariów

Czterotrójzębowy ośrodek Club Med 4 Magna Marbella w południowej Andaluzji położony jest pośród ogrodów tarasowych o powierzchni 12 hektarów. Na firmę czeka tam nie mniej niż 17 sal konferencyjnych – i mnóstwo inspirujących wydarzeń. Aby się zrelaksować – i pokonać swoje lęki – ludzie mogą spacerować brzegiem wąwozu Los Gaitanes lub spróbować swoich sił w kanioningu na wodach Guadalminy. Kiedy nadejdzie wieczór, będą cieszyć się relaksującym koktajlem w barze na świeżym powietrzu Sierra Blanca, zanim rozpuszczą włosy na parkiecie Gourmet Lounge.

La Rosière: nie ma lepszego miejsca do szukania
nad biznesem firmy!

Położony pośród stoków narciarskich na wysokości 1950 m, Club Med La Rosière Resort zapewnia niezapomniane zachęty o tematyce deskorolkowej na jedynym francusko-włoskim ośrodku narciarskim w Alpach Północnych. Oferujący własną charakterystyczną mieszankę kultury Sabaudii i Doliny Aosty, cel podróży to najnowszy ośrodek Club Med. Położony w samym sercu stoków, wychodzi na autentyczny ośrodek narciarski stworzony z doskonałym połączeniem entuzjazmu i zdrowego rozsądku. Uczestnicy seminarium mogą cieszyć się łagodnym początkiem dnia dzięki sesji treningu mięśni – i widokowi na dolinę z rozległego patio. Inni mogą woleć popływać kilka długości basenu wśród widoków na góry. Nie ma lepszego sposobu na pielęgnowanie relacji niż posiłki obejmujące specjały z Sabaudii, Francji i Włoch; a trzy bary, każdy z własną atmosferą, to idealne miejsce na nieformalne dyskusje przy pysznych koktajlach.

Dookoła świata

Aby całkowicie zmienić scenerię, wybierz jedno z miejsc Club Med oddalone o pół świata. Ośrodki, obejmujące Karaiby, Afrykę, Bliski Wschód, Ocean Indyjski, obie Ameryki, Azję i Oceanię, zapraszają firmy na naprawdę wyjątkowe seminaria i zachęty.

Québec Charlevoix: całkowita zmiana scenerii na spotkania biznesowe z prawdziwą różnicą

Położony na północ od miasta Quebec, Club Med Québec Charlevoix oferuje bezprecedensowe możliwości uprawiania sportów deskowych, z niesamowitymi widokami na rzekę Świętego Wawrzyńca, gdy schodzisz ze stoków. Sam ośrodek jest mieszanką współczesnego i tradycyjnego stylu kanadyjskiego, położony pośród otaczającej scenerii. To miejsce na wyjątkowy, przyjazny pobyt, z mnóstwem modułowych przestrzeni na spotkania każdej wielkości. Otoczenie oferuje ogromne pole do innowacyjnych działań i jest idealną oprawą dla wieczornych wydarzeń, które będą zarówno spektakularne, jak i niezapomniane.

Seszele: imprezy firmowe w raju

Zanurz się w zielonym i niebieskim raju na Oceanie Indyjskim! Seszele to sielankowa sceneria, w której można zorganizować niezapomnianą imprezę motywacyjną, nagrodzić najlepiej działający personel lub zabawić najbardziej lojalnych klientów. Witryna Club Med – w całkowitej harmonii z naturą i wysublimowanym otoczeniem – budzi każdego wewnętrznego Robinsona Crusoe dzięki różnorodnym czarującym przeżyciom, które pielęgnują więzi i zwiększają spójność grupy: spływy kajakowe, wiosłowanie na desce, trekking na dużych wysokościach, wycieczki katamaranem na wyspy , nurkowanie, aby odkryć życie w oceanie i nie tylko.

Marbella
Marbella
Hiszpania
Kani
Kani
Malediwy
La Rosiere Lato
La Rosiere Lato
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link