fbpx
 
 

Sport

Sport był dla założycieli Club Med – olimpijczyków, zawsze najważniejszym elementem. Club Med stał się Największym Klubem Sportowym Świata zarówno pod względem ilości oferowanych dyscyplin sportowych, jak też sprzętu i liczby instruktorów. Najlepsze zatoki do sportów wodnych i wielkie tereny do gry w golfa, tenisa, w piłkę. Pod okiem instruktorów udoskonalisz swoją dyscyplinę lub poznasz całkiem nową.

Czeka na Ciebie i Twoje dzieci ok. 60 dyscyplin i fantastyczni instruktorzy! W każdym klubie organizowane są turnieje, zawody, olimpiady i regaty. Wszędzie jest zapewniony sprzęt. Korty, katamarany, kajaki, narty wodne, pianki, łyżworolki, rakietki czekają! Tylko wybieraj.

Tenis

Lekcje w grupach, nauka dla dzieci od 4 roku, wszystkie poziomy zaawansowania, korty o różnej nawierzchni, część z nich oświetlona wieczorem, ściana do trenowania, turnieje. Korty oraz rakiety dostępne przez cały czas. Dodatkowo płatne są intensywne kursy ATP, indywidualne lekcje z trenerem.

Narty

Lekcje w grupach, lekcje dla dzieci, wszystkie poziomy zaawansowania. Odwiedź najpiękniejsze zimowe narciarskie klubu all inclusive w Europie: Francji, Włoszech i Szwajcarii. Naucz się jeździć lub daj się nauczyć!

 

Żeglarstwo, kajaki, windsurfing

Dla wszystkich umiejących pływać, nauka dla dzieci od 8 lat, kursy dla początkujących, rejsy z instruktorem, indywidualne wyprawy dla zaawansowanych, regaty. Do dyspozycji w zależności od klubu: monożagle, katamarany Hobbiecat, deski do windsurfingu, kajaki.

 

Narty wodne

W Club Med GO nauczą Cię tego wspaniałego sportu. Dla wytrwałych: slalom, monoski, wakeboard, pokazy akrobatyczne. Wszystko w cenie!

 

Rowery

Kolarskie, górskie. W Club Med trenujesz pod okiem fachowców – w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Wyprawy na różne dystanse.

Szkoła Cyrkowa

Niesamowita frajda dla dzieci (od 6. roku życia) i dla dorosłych: wysoki latający trapez, skoki na trampolinie, nauka żonglerki, chodzenia po linie, jazdy jednokołowym rowerem.

 

Nurkowanie (za dodatkową opłatą), Nurkowanie z maską

Wyprawy łodzią na rafy, kamizelki, maski i płetwy dostępne w klubie, dla umiejących pływać od 8 lat. Scuba diving (nurkowanie z butlą) -najpiękniejsze rafy koralowe, podwodna fauna i flora,wykwalifikowani trenerzy, np. na Malediwach albo wyspach karaibskich. Zaawansowani powinni zabrać dyplom i log-book. W Club Med możesz otrzymać wszystkie certyfikaty – CMAS/ PADI. Cały sprzęt (butle, pasy z ciężarkami, automaty, maski, płetwy, skafandry, etc.) dostępny w wiosce. Wymagane zezwolenie lekarza, test medyczny w wiosce. Nauka dla dzieci od 8 roku życia.

 

Golf

Najpiękniejsze pola golfowe – np. w Portugalii, Francji, Maroku, Senegalu czy na Florydzie.Proponowane są kursy w grupach, zróżnicowane poziomem, od początkujących do zaawansowanych, sprzęt, trenerzy, lekcje teorii. Pola golfowe poza klubem – płatne green fees i transfer.

 

Fitness

We wszystkich wioskach Club Med proponuje się bogaty program fitness dla początkujących i zaawansowanych, oparty na profilach: gimnastyka relaksująca (stretching, z elementami tai-chi, poranna, wzmacniająca mięśnie (body combat, aerobik, step), aquafitness – gimnastyka w wodzie oraz Body Sculpt – modelująca uda, pośladki i brzuch.

 

 Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych  ofertach i najnowszych
 promocjach!
 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link