fbpx
+48 22 455 38 38
Święta i Nowy Rok

Święta i Nowy Rok

Dowiedz się, jak obchodzimy Boże Narodzenie w Club Med i dlaczego zapamiętasz je na zawsze. Nasze święta bożonarodzeniowe all inclusive są specjalnie zaprojektowane dla całej rodziny, więc możesz zapomnieć o świątecznym pośpiechu i po prostu cieszyć się nim z bliskimi!

Święta 2024

Spraw aby były niezapomniane razem z Club Med

Nic nie czyni świątecznego okresu bardziej magicznym, niż zanurzenie się w zimowej krainie rodzinnej zabawy. Wizyta Świętego Mikołaja, dekoracje, choinki i wykwintna świąteczna uczta, wszystko będzie czekało na was gotowe!

Nasze wakacje all inclusive w Święta Bożego Narodzenia są specjalnie zaprojektowane dla całej rodziny, bez żadnego świątecznego pośpiechu, który możesz zostawić w domu. W Club Med dbamy o to, aby nasze luksusowe kluby egzotyczne i narciarskie miały dodatkowy blask w Boże Narodzenie, dzięki czemu Twoje święta za granicą staną się jeszcze bardziej magiczne.

Beztroskie All-Inclusive

Ucieknij od żmudnych przygotowań i spędź radosny czas ze swoimi bliskimi, podczas Świąt Bożego Narodzenia w jednym z naszych klubów all inclusive. Zaprojektowane specjalnie z myślą o całej rodzinie, tak aby nie musieć martwić się o przygotowanie świątecznego wieczoru. Nasza bożonarodzeniowa uczta oraz atrakcje pozwolą Ci się zrelaksować i dobrze się bawić.

Specialny świąteczny program

Spodziewaj się wizyty samego Świętego Mikołaja, przybywającego saniami, słoniem, helikopterem lub ratrakiem, kto wie, może ma coś dla Ciebie! Pomocnicy Świętego Mikołaja zadbają o to, aby zapewnić wyśmienitą ucztę kulinarną i stworzyć magiczny wieczór ze świątecznym pokazem pełnym niespodzianek!

Białe Święta na nartach

A co by było, gdyby jedyną rzeczą, o którą musiałeś się martwić, było cieszenie się magią chwili? Zobacz, jak Święty Mikołaj wjeżdża helikopterem lub przyjeżdza z prezenami jeździ na nartach. Nasze narciarskie hotele all inclusive zapewnią Ci niesamowity program, niespodzianki i wspaniałe białe święta.

Słoneczne Boże Narodzenie na plaży

Spędź ten czarujący czas na rodzinnych, słonecznych wakacjach pod palmami. Święty Mikołaj dostarcza prezenty również w naszych egzotycznych destynacjach i może Cię zaskoczyć swoim przybyciem na skuterze wodnym lub słoniu! W Sylwestra świętuj rozpoczęcie nowego rok na białej, piaszczystej plaży i baw się przy fajerwerkach i szampanie- wszystko po to, aby cieszyć się niesamowitymi świątecznymi wakacjami z rodziną lub przyjaciółmi.

Wigilia w Club Med

Obrazek

3 PM – Pisanie listu do świętego mikołaja

Obrazek

4: 30 PM – Wizyta mikołaja z prezentami w klubie

Obrazek

6:30 PM – Drinki przed kolacją

Obrazek

8 PM – Wigilina uczta

Obrazek

9:30 PM – Świąteczny show

Obrazek

10:30 PM – Świąteczna zabawa

Boże narodzenie w Club Med

Obrazek

9 AM – Powitanie przez zespół GO

Obrazek

10 AM – Prezetny dla najmłodszych gości

Obrazek

12 PM – Specjalny świąteczny lunch

Obrazek

2:30 PM – Rodzinna zabawa

Obrazek

3 PM – Specjalny program dla wszystkich

Obrazek

5 PM – Świąteczne zakończenie dnia

Sylwester w Club Med

Obrazek

6 PM – Zacznij koktajlem o zachodzie słońca

Obrazek

8 PM – Niezapomniana ostatnia kolacja roku

Obrazek

9:30 PM – The show must go on

Obrazek

10 PM – Szalone przyjęcie w barze

Obrazek

12 AM – HAPPY NEW YEAR

Obrazek

Zabawa do rana

Miches Playa Esmeralda
Miches Playa Esmeralda
Dominikana
Grand Massif
Grand Massif
Francja
Punta Cana
Punta Cana
Dominikana
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link