fbpx
+48 22 455 38 38
Meksyk Golf

Wakacje z golfem w Meksyku

Odkryj nasze ośrodki golfowe w Meksyku


Club Med, ze swoimi hotelami w najpiękniejszych miejscach na świecie, z dumą oferuje podróżnikom szansę stworzenia niezapomnianych wspomnień w niezwykłych miejscach. Nasze dwie lokalizacje, Cancún i Ixtapa zagwarantują Ci urzekające scenerie podczas golfowych wakacji w Meksyku.

Cancun

Cancún to raj dla każdego entuzjasty golfa. Odpręż się grając na jednym z pobliskich pól golfowych lub zanurzając się w słynnej Riwierze Majów, gdzie znajduje się druga co do wielkości rafa koralowa na świecie. Wypoczywaj na jednej z naszych trzech białych, piaszczystych plaż, wpatrzony w niekończące się turkusowe fale.

Rozpieszczaj swoje podniebienie autentyczną meksykańską kuchnią w jednej z trzech restauracji w naszym hotelu. Odwiedź pola golfowe i niezwykłe lokalne zabytki, takie jak starożytne budowle Majów. Jeśli chodzi o wakacje z golfem, Meksyk jest idealnym wyborem dla każdego, kto kocha tropiki. Każde pole golfowe otaczające Cancún oferuje spektakularne widoki i jedne z najpiękniejszych greenów na świecie.

Ixtapa

Położona pomiędzy górami Sierra Madre a głębokim, błękitnym morzem, Ixtapa jest idealnym miejscem dla każdej rodziny. Uznana przez TripAdvisor za jeden z najlepszych na świecie rodzinnych ośrodków wypoczynkowych, ta przystań w stylu hacjendy oferuje ekscytujące zajęcia w krainie słynącej z całorocznego słońca. Zrelaksuj się na skąpanych w słońcu plażach lub skonsultuj się z concierge, aby doświadczyć prestiżu okolicznych pól golfowych.

Spędź popołudnie na łonie natury w naszym cichym, krytym ogrodzie, a wieczorem ochłódź się w naszym wyjątkowym salonie do obserwacji gwiazd. Spróbuj nowych smaków, delektując się potrawami w naszych restauracjach all inclusive. Niezależnie od Twoich zainteresowań, Ixtapa Pacific zapewni Ci wachlarz usług dostosowanych do potrzeb Twoich i twojej rodziny, łącząc współczesną elegancję z kulturą i tradycjami Meksyku.

Odkryj pobliskie pola golfowe

Odwiedź wspaniałe greeny, znajdujące się w pobliżu naszych pięknych hoteli all inclusive w Meksyku.

Riviera Cancún Golf Club| 18 dołków | Par: 72 | 6455 metrów

Klub golfowy Riviera Cancún to najnowszy element na mapie Cancún. Jack Nicklaus wykonał niezwykłą pracę – dzięki wykorzystaniu naturalnego kształtu terenu, pole oferuje strategiczne bunkrowanie, nieskazitelną zieleń, drewniane mosty i spokojny spokój rezerwatu przyrody.

✔ Odległość od hotelu: 10 minut
✔ Zaplecze treningowe: Driving range, Putting green
✔ Lekcje: Profesjonalne nauczanie, szkoła golfa / akademia golfa

Pole Golfowe El Tinto| 18 dołków | Par: 72 | 6802 metry

Pole golfowe El Tinto zostało stworzone ze szczególnym uwzględnieniem ochrony rodzimej flory i fauny. Projektant, Nick Price, wykorzystał naturalne zmiany wysokości terenu, dzięki czemu pole płynnie wtapia się w naturalne środowisko. To również popularne miejscem na PGA Tour, w którym odbywa się kilka imprez w ciągu roku. To trudny, ale uczciwy sprawdzian umiejętności, z ponad 80 strategicznie rozmieszczonymi bunkrami i pięcioma jeziorami, które wchodzą do gry. Napotkasz kilka trudnych dołków, ale warunki zadowolą graczy na każdym poziomie umiejętności. El Tinto G.C. jest dogodnie usytuowany, znajduje się zaledwie kilka minut od wszystkich głównych hoteli w okolicy i mniej niż pół godziny od Playa Del Carmen.

✔ Odległość od hotelu: 20 minut
✔ Zaplecze treningowe: Driving range, Putting green
✔ Lekcje: profesjonalne nauczanie

Pole Golfowe El Camaleon Mayakoba| 18 dołków | Par: 72 | 6 436 metry

Każdego roku to pole golfowe i jego OHL Classic są częścią historii PGA Tour i światowych gwiazd golfa. Klub golfowy El Camaleón Mayakoba został zaprojektowany przez australijską legendę golfa Grega Normana. 7039 jardów ma trzy różne rodzaje krajobrazów, tropikalną dżunglę, gęste namorzyny i ocean. Istnieją również kanały wapienne, które dopełniają piękna i różnorodności wyzwań. Dodatkową atrakcją pola jest grota i cenote, czyli oczko wodne połączone z podziemnymi rzekami Półwyspu Jukatan

✔ Odległość od hotelu: 45 minut
✔ Zaplecze treningowe: Driving range, Putting green
✔ Lekcje: profesjonalne nauczanie

Pole Golfowe Palma Real| 18 dołków | Par: 72 | 6308 metrów

Wspaniały przykład oryginalnego projektu Roberta Trenta Jonesa Jr. to pole golfowe Palma Real, które doskonale harmonizuje z otoczeniem. Projektant zachował naturalne jeziora, laguny i bujną tropikalną roślinność terenów, które dawniej były plantacją kokosową na malowniczym wybrzeżu Pacyfiku. Sierra Madre Sur zapewnia panoramiczne, górskie tło. Gracze cieszą się nie tylko jednym z najlepszych na świecie pól golfowych, ale także poczuciem bliskości natury. Wokół pola znajdują się palmy kokosowe i inne oraz drzewa obfitujące w owoce, takie jak mango, guawy, limonki, pomarańcze i migdały. Kwiaty o jaskrawych kolorach podkreślają zieleń wszechobecnej roślinności.

✔ Odległość od hotelu: 15 minut
✔ Zaplecze treningowe: Driving range, Putting green

Marina Ixtapa Golf Club| 18 dołków | Par: 72 | 6212 metrów

Robert von Hagge, znany z tworzenia najdoskonalszych pól na świecie, zaprojektował to pole z wijącymi się kanałami, 12 mostami i topografią w stylu wydm. Teren obejmuje 136 akrów, z rozległymi pułapkami piaskowymi i wodnymi strzegącymi 14 z 18 dołków. Nic dziwnego, że magazyn Golf Digest uznał to pole za jedno z najlepszych w Meksyku.

✔ Odległość od hotelu: 7 minut
✔ Zaplecze treningowe: Driving range, Putting green

Ixtapa
Ixtapa
Meksyk
Cancun
Cancun
Meksyk
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link