fbpx
+48 22 455 38 38
Marbella
Marbella
Marbella
Marbella
Marbella
Marbella
Marbella
Marbella
Marbella
Marbella
Marbella
Marbella
Marbella

Marbella

Hiszpania

Lokalizacja

Marbella, Costa del Sol, Andaluzja

Transport

Lotnisko Malaga (AGP) – 55 km, transfer ok. 40 min.

Teren

14ha

Hola España!

Otwieramy nowy, rodzinny klub w Hiszpanii!
Naturalny, bujny ogród 14 ha, z widokiem na góry Sierra Blanca oraz Morze Śródziemne.
Pełen zakres opieki dla dzieci, 4 baseny w tym rodzinny park wodny oraz ZEN- strefa tylko dla dorosłych. Oferta sportów- m.in. wycieczki piesze i rowerowe po pięknej górskiej okolicy, latający trapez, łucznictwo. Hiszpańska riwiera jest wspaniałym miejscem dla miłośników golfa z kilkunastoma 18-sto dołkowymi polami w promieniu 15km. Strefa odpoczynku i relaksu- welness i SPA.
Klub będzie przyjmował gości 300 dni w roku.

Otwarcie Lato 2022

1. Jedyny hotel w okolicy z tak bujną roślinnością i pięknym ogrodem, wyjątkowe wycieczki piesze, górskie, rowerowe – dla każdego!
2. Świetna baza by zwiedzić historyczną Andaluzje- zakątki Sewilli, skalne miasteczko Ronda, plaże w Cadiz, fascynującą historię Kordoby i atrakcje Malagi.
3. Kuchnia- będziemy serwować najlepsze lokalne specjalności oraz ulubione dania z wielu stron świata. Spróbujesz andaluzyjskich specjałów jak hiszpańskie szynki czy miodowe pestiños.
4. Dzieci pokochają nasz wodny plac zabaw, pod czujnym okiem opiekunów będą bawić się z rówieśnikami, uczyć sportów i występować w show.
5. Piękno okolicy, jej roślinność i światło zostało odzwierciedlone w architekturze i nowoczesnym wykończeniu wszystkich wnętrz- pokoi, restauracji, barów, SPA i miejsc do relaksu.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Wycieczki
Zobacz więcej