fbpx
+48 22 455 38 38
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere

La Rosiere

Francja

Lokalizacja

Region La Rosière – Espace San Bernardo
Hotel bezpośrednio na stoku 1900m n.p.m.

Transport

Genewa, transfer ok. 2h 45min.
Lyon , transfer ok. 2h 30min.

Teren

Najwyższy punkt 2800m n.p.m.
33 wyciagi
160 km tras

 

Narty w La Rosiere

Club Med La Rosiere znajduje się u podnóża gór Tarentaise w regionie narciarskim Espace San Bernardo, znanym jako jeden z najbardziej ośnieżonych i słonecznych miejsc w północnych Alpach. Oferuje wspaniałe warunki do jazdy na nartach zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy.

Miejscowość została założona w 1960 roku. Jej lokalizacja została starannie przemyślana, jest idealnie położona w dolinie, w miejscu nazywanym „balkonem Tarentaise”. Pełna południowa ekspozycja, piękne widoki na Park Narodowy Vanoise i wyjątkowo późno zachodzące słońce pozwalają na długie szusowanie i wspaniałe après-ski.   

La Rosiere to narciarski klub rodzinny, oferujący pełen zakres opieki dla dzieci w wieku od 4 miesięcy do 17 lat oraz szeroki zakres zajęć sportowych, wellness, kulturalnych i kulinarnych dla osób w każdym wieku.
Zapaleni narciarze, pokochają ten region, niedawno rozszerzony o połączenie między Francją a Włochami (łącząc obszary La Rosiere z La Thuile w dolinie Aosty, z najwyższym punktem 2800 metrów.

Przełęcz Świętego Bernarda była  od niepamiętnych czasów głównym łącznikiem między Sabaudią a doliną Aosty, tędy przechodził na słoniach Hannibal, a teraz możemy zwiedzać ten historyczny region na nartach.
Niezależnie od tego, czy podróżujesz z rodziną, we dwoje czy w grupie, Club Med La Rosiere z ekskluzywną strefą 5Ψ ma coś dla każdego, oferując narty premium all inclusive.

trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Twarzą w twarz z Mont Blanc

Dreszczyk emocji poczujesz na szczycie wyciągu krzesełkowego Fort Express. Zarówno narciarze, jak i spacerowicze mogą tam podziwiać panoramiczny widok na najwyższe szczyty Alp. Przeżyj magiczne wrażenia stając twarzą w twarz z pobliskim Mont Blanc!

Sporty zimowe bez granic

Odkryj jedyny francusko-włoski teren narciarski w północnych Alpach! Sabaudię i Dolinę Aosty łączy aż 160 km tras narciarskich, przejeżdżających przez legendarny Col du Petit Saint Bernard. Przekrocz granicę i udaj się w kierunku La Thuile. Ta mała wioska, mieszcząca się w dolinie, urzeknie Cię swoim krajobrazem.

Smakowite doznania

San Bernardo Gourmet Lounge oferuje menu inspirowane bogactwem smaków Sabaudii i Doliny Aosty. W przyjaznej atmosferze restauracji, spróbuj tradycyjnego fondue lub polenty z borowikami. W piwniczce skosztujesz wytrawnych, białych win z Sabaudii i owocowych włoskich czerwonych win.

Pływanie na szczycie

Klub La Rosiere znajduje się na zboczu góry i oferuje panoramiczny widok na całą dolinę Tarentaise. Pływaj w podgrzewanym, krytym basenie albo zrelaksuj się w magicznej scenerii – za ogromnymi oknami rozciąga się zachwycający widok na szczyty masywu Vanoise.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link