fbpx
+48 22 455 38 38
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere
La Rosiere

La Rosiere

Francja

Lokalizacja

Region La Rosière – Espace San Bernardo
Hotel bezpośrednio na stoku 1900m n.p.m.

Transport

Genewa, transfer ok. 2h 45min.
Lyon , transfer ok. 2h 30min.

Teren

Najwyższy punkt 2800m n.p.m.
33 wyciagi
160 km tras

 

Narty w La Rosiere

Club Med La Rosiere znajduje się u podnóża gór Tarentaise w regionie narciarskim Espace San Bernardo, który znany jest z tego, że jest jednym z najbardziej ośnieżonych i słonecznych miejsc w północnych Alpach. Oferuje wspaniałe wrażenia z jazdy na nartach zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narcairzy.

Miejscowość została założona w 1960 roku. Jej lokalizacja została starannie przemyślana, jest idealnie umiejscowiony w dolinie, w miejscu znanym jako balkon Tarentaise. Pełna południowa ekspozycja, piękne widoki na Park Narodowy Vanoise i wyjątkowo późno zachodzące słońce pozwalają na długie szusowanie i wspaniałe après-ski.   

La Rosiere to narciarski klub rodzinny, oferujący pełen zakres opieki dla dzieci w wieku od 4 miesięcy do 17 lat oraz szeroki zakres zajęć sportowych, wellness, kulturalnych i kulinarnych.
Zapaleni narciarze, pokochają ten nowy region, niedawno rozszerzony o połączenie między Francją a Włochami, z najwyższym punktem 2800 metrów. Czynni to Espace San Bernardo, wyjątkowym francusko-włoskim regionem narciarskim, łącząc obszary La Rosiere z La Thuile w dolinie Aosty.
Przełęcz Świętego Bernarda była  od niepamiętnych czasów głównym łącznikiem między Sabaudią a doliną Aosty, tędy przechodził na słoniach Hannibal, a teraz możemy zwiedzać ten historyczny region na nartach.
Niezależnie od tego, czy podróżujesz z rodziną, we dwoje czy w grupie, Club Med La Rosiere z ekskluzywną strefą 5Ψ ma coś dla każdego, oferując bezstresowe narty premium all inclusive.


Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link