fbpx
+48 22 455 38 38
La Plagne 2100
La Plagne 2100
La Plagne 2100
La Plagne 2100
La Plagne 2100
La Plagne 2100
La Plagne 2100
La Plagne 2100
La Plagne 2100
La Plagne 2100

La Plagne 2100

Paradiski, Francja

Lokalizacja

Region Paradiski.
Hotel bezpośrednio na stoku 2100 m n.p.m.

 

Transport

Genewa, Lyon, transfer ok. 2 h 30 min.

 

Teren

139 wyciągów
425km tras

 

Wspaniałe trasy narciarskie

Club Med Le Plagne to pięknie położony hotel z widokiem na Mont Blanc. Górujący nad doliną Tarentaise na wysokości 2100 metrów, ten rodzinny Klub oferuje bezpośredni dostęp do ośrodka narciarskiego Paradiski®️, idealnego dla narciarzy na każdym poziomie zaawansowania oraz zjazd od/do drzwi hotelu. 425 km wspaniałych trasy dla osób w każdym wieku oraz specjalny Program Narciarski dla młodzieży (11-18 lat) i ogród zimowy dla najmłodszych obok hotelu. W hotelu również znajdziesz szereg atrakcji i udogodnień, takich jak taras słoneczny, sala do kardiotreningu, sala klubowa, restauracja serwująca dania kuchni sabaudzkiej, małe après-ski przy ognisku.


trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Jazda na nartach po Funslope

Czy jesteś gotowy, żeby zjechać z Funslope, największego stoku z przeszkodami w Europie? Zaprojektowany z myślą zarówno o starszych, jak i młodszych narciarzach, jest gwarancją dobrej zabawy dla całej rodziny. Przejedź przez gigantyczny tunel, lawiruj między serią muld i ciasnych zakrętów, by na koniec przybić piątkę wielkiej dłoni.

Tunel Inversens

Odwiedź samo serce góry, korzystając z wyjątkowego przejścia – tunelu Inversens. Ten 136 – metrowy podziemny stok oferuje niezwykłe doświadczenia, spotęgowane muzyką i pokazami świetlnymi.

Taras przy stokach narciarskich

Odpoczynek po nartach? Tuż przy czerwonym szlaku, czekają na Was leżaki. W trakcie tej przerwy możesz się opalać, oglądając ludzi jeżdżących na nartach, rozkoszować wspaniałym górskim powietrzem, a to wszystko przy szklance grzanego wina.

Emocje na torze bobslejowym

Niedaleko Klubu znajduje się tor bobslejowy Plagne, wybudowany w 1992 r. na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Albertville. Czy to z rodziną, czy z przyjaciółmi, zajmijcie pozycje w aerodynamicznym bobsleju. Pędząc z prędkością 120 km/h po zamarzniętym torze, z pewnością poczujecie zastrzyk adrenaliny.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link