fbpx
+48 22 455 38 38
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum

Bodrum

Turcja

Lokalizacja

Wybrzeże Morza Egejskiego, 240 km od Izmiru, vis a vis wyspy Kos

Transport

Bodrum Milas, 45 km, transfer ok. 1 h

Teren

4 ha

Naturalny czar Turcji

Pięknie położony klub na półwyspie, wznoszącym się nad krystalicznie czystymi wodami Morza Egejskiego, Club Med Bodrum to ukryta oaza lśniąca w tureckim słońcu m Egejskim.
Urokliwe domki wtopione w ogród pełen kwiatów i zieleni.
Świetne warunki dla miłośników sportów żaglowych na szerokiej zatoce. Ciekawe wycieczki – Bodrum to tureckie Saint Tropez. Rozkoszuj się wspaniałą kuchnią turecka pełna świeżych owoców, warzyw, baklawy i wszelkich lokalnych specjałów, na otwartych tarasach z majestatycznym widokiem.


trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Stare miasto Bodrum

Przemierzaj ulice tego eleganckiego, nadmorskiego kurortu i odkryj jego malownicze jachty, doskonałe restauracje i rozrywkowe wieczory. Miasto Bodrum, zbudowane przez Greków pod nazwą Halikarnas, było niegdyś miejscem, gdzie znajdował się jeden ze starożytnych cudów świata – grobowiec Mauzolusa.

Masaż w cieniu sosen

Połóż się wygodnie w cieniu palapy rozwieszonej pomiędzy sosnami i rozkoszuj przyjemnym masażem. Dodatkowe wrażenia zmysłowe zapewnia morze ze swoim kojącym szumem fal i unoszący się wokół delikatny zapach sosen.

Nabierz wiatru w żagle

Wybrzeże Morza Egejskiego, regularnie obmywane przez fale, jest bardzo cenione przez surferów. Podczas lekcji windsurfingu, wykwalifikowany G.O pomoże Ci poprawić umiejętności na desce. A może wolisz podziwiać wybrzeże z pokładu małego katamaranu?

Morska wycieczka na caique

Wypłyń w morze na tradycyjnej łodzi – caique. Kołysząc się na falach podziwiaj grecką wyspę Kos, na której urodził się ojciec medycyny, Hipokrates. Rozkoszuj się słońcem, a następnie zażyj orzeźwiającej kąpieli podczas nurkowania z rurką w krystalicznie czystej wodzie.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Wycieczki
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link