fbpx
+48 22 455 38 38
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum
Bodrum

Bodrum

Turcja

Lokalizacja

Wybrzeże Morza Egejskiego, 240 km od Izmiru, vis a vis wyspy Kos

Transport

Bodrum Milas, 45 km, transfer ok. 1 h

Teren

4 ha

Czar Turcji

Klub 4T, pięknie położony nad Morzem Egejskim. Windsurfing – świetne warunki dla zaawansowanych, żeglarstwo, nurkowanie z maska, gimnastyka, siłownia i inne. Nagrodzona kuchnia „Table Gourmande”- rożne restauracje. Wieczorem pełne życia imprezy. Bodrum to tureckie Saint Tropez – ciekawe wycieczki. Urokliwe domki wtopione w kwiaty i zieleń.


trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Stare miasto Bodrum

Przemierzaj ulice tego eleganckiego, nadmorskiego kurortu i odkryj jego malownicze jachty, doskonałe restauracje i rozrywkowe wieczory. Miasto Bodrum, zbudowane przez Greków pod nazwą Halikarnas, było niegdyś miejscem, gdzie znajdował się jeden ze starożytnych cudów świata – grobowiec Mauzolusa.

Masaż w cieniu sosen

Połóż się wygodnie w cieniu palapy rozwieszonej pomiędzy sosnami i rozkoszuj przyjemnym masażem. Dodatkowe wrażenia zmysłowe zapewnia morze ze swoim kojącym szumem fal i unoszący się wokół delikatny zapach sosen.

Nabierz wiatru w żagle

Wybrzeże Morza Egejskiego, regularnie obmywane przez fale, jest bardzo cenione przez surferów. Podczas lekcji windsurfingu, wykwalifikowany G.O pomoże Ci poprawić umiejętności na desce. A może wolisz podziwiać wybrzeże z pokładu małego katamaranu?

Morska wycieczka na caique

Wypłyń w morze na tradycyjnej łodzi – caique. Kołysząc się na falach podziwiaj grecką wyspę Kos, na której urodził się ojciec medycyny, Hipokrates. Rozkoszuj się słońcem, a następnie zażyj orzeźwiającej kąpieli podczas nurkowania z rurką w krystalicznie czystej wodzie.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Wycieczki
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link