fbpx
+48 22 455 38 38
Phuket – wakacje w Tajlandii

Phuket - wakacje w Tajlandii

Phuket to największa i niewątpliwie najpiękniejsza z wysp Tajlandii. Nic dziwnego więc, że Club Med zbudował tutaj jedną ze swych wiosek. Oddalona o 890 kilometrów od Bangkoku leży przy rozległej plaży nad Morzem Andamana. Jest to jed­en z egzotycznych ośrodków Club Med. Jest świet­nym przykładem, jak można w udany sposób połączyć wyrafi­nowaną architekturę tajską, peł­ną szczegółów zdobniczych au­torstwa prawdziwych artystów rękodzieła z naturalnym pięk­nem egzotycznego ogrodu. Wszystko tu jest rozmieszczone z dużym smakiem i harmonią. Każdy z bungalo­wów ma zarówno widok na morze, jak i na ogród. Dwie restauracje położone są równie interesująco. Główna, serwująca dania kuchni japońskiej, tajskiej, chińskiej i europejskiej usytuowana jest między basenami; restauracja „Mai Tai” proponująca specjal­ności z ryb i owoców morza leży nad zatoką Kata. Oczywiście, jak we wszystkich klubach, tak i tu goście mają do swojej dyspo­zycji szeroki wybór sprzętu spo­rtowego. Jets pole golfowe, kor­ty tenisowe (oświetlone), boiska do siatkówki, koszykówki, tory łucznicze. Dla dzieci przygoto­wano Mini Club; dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat i Junir Club dla dzieci powyżej 11 roku ży­cia. Dla miłośników pływania jest do dyspozycji duży basen (drugi dla dzieci).

Niewątpliwą atrakcją klubu na wyspie Phuket jest możli­wość uczestniczenia w fanta­stycznych wycieczkach. Prze­bojem jest Phnag Nga Bay, czy­li wyprawa motorówką na wy­spę Jamesa Bonda. Z innych zalet klubu na Phuket wyróżnić trzeba plażę. Dość sze­roka z miękkim, białym, nieskazi­telnie czystym piaskiem oddzielo­na jest od wioski wąskim pasem drzew.

Klimat południowej Tajlandii sprawia, że jest ona idealnym miejscem na odpoczynek w mie­siącach, które u nas są raczej zimne i nieprzyjemne. Minimal­ne temperatury od listopada do kwietnia wynoszą tam 23 – 25 stopni Celcjusza, zaś maksymal­ne: 31 – 33 stopnie. Klimatyzo­wane pokoje, ocieniony teren, bliskość morza sprawiają, że nie odczuwamy ciepła jako czegoś przykrego.

Klub na Phuket nie należy do najtańszych w ofercie Club Med. Jednak  jed­nego możemy być pewni: za taką samą cenę nie otrzymamy tak wielu atrakcji w żadnym innym ośrodku. Wystarczy spędzić w klubie na Phuket siedem dni, by w pełni się zrelaksować!

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link