fbpx
+48 22 455 38 38
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket
Phuket

Phuket

Tajlandia

Lokalizacja

Zatoka Kata Bay, przy szerokiej, piaszczystej plaży Kata Beach

Transport

Phuket, transfer ok.1 h

Teren

25 ha bujnego ogrodu

Ekscytujące dni i urzekające noce, Tajlandia…

Rozciągnięty na 25 hektarach tropikalnego ogrodu, wzdłuż Kata Beach, Club Med Phuket to raj w którym możesz wypocząć, uprawiać sporty, eksplorować bogactwa kultury i przyrody Tajlandii. Zanurz się w tajskiej kulturze w tym rodzinnym klubie all inclusive na Phuket i poczuj dźwięki, widoki i zapachy Tajlandii. Udaj się na ring, aby wziąć udział w lekcji boksu Muay-Thai lub załóż czapkę szefa kuchni i poznaj tajniki tajskiej kuchni. Odwiedź majestatyczne świątynie buddyjskie lub zobacz czarujące pokazy w tradycyjnych strojach. Zobacz, jak Twoje dzieci latają na trapezie lub zrelaksuj się w naszym basenie Zen tylko dla dorosłych. W Club Med Phuket dowiesz się, dlaczego Tajlandia nazywana jest „Krainą Tysiąca Uśmiechów”.


trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić
tajski boks

Wskocz na ring i naucz się „Sztuki Ośmiu Kończyn”. Zmierz się z ekscytującymi zajęciami z boksu tajskiego prowadzoną przez naszego wykwalifikowanego instruktora. Muay Thai jest również znany jako „Sztuka ośmiu kończyn” ponieważ wykorzystuje uderzenia pięściami,, łokciami, kolanami i kopnięcia w celu uzyskania maksymalnego efektu przy użyciu określonych punktów kontaktu. To świetny sposób na poznanie tętniącej życiem tajskiej kultury i pracy nad zwinnością i formą. Codzienne lekcje są częścią naszej oferty all inclusive.

tajska kuchnia lekcje gotowania

Zamień się w szefa kuchni! Podczas zajęć z gotowania nauczysz się gotować tajskie potrawy i przywieziesz do domu nowe smaki którymi możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi. Dołącz do naszych szefów kuchni na praktyczne lekcje gotowania w barze The Sanook. Poznaj porady i wskazówki dotyczące autentycznych tajskich smaków i dowiedz się, jak przyrządzić jedne z najsmaczniejszych dań Tajlandii. Podczas lekcji gotowania przygotujesz tradycyjne przysmaki, takie jak zielone curry, zupa tom yum i nie tylko.
Lekcje odbywają się 3 razy w tygodniu.

tajska noc

Czarujący tajski wieczór – Poczuj energię Tajlandii rozświetlającą noc. W ramach pobytu all-inclusive w Phuket wieczorne przedstawienie zwieńcza dni obcowania z lokalną kulturą, takich jak tajskie targi przy basenie, autentyczne tajskie potrawy, w tym sajgonki i curry, oraz wystawy miejscowych rzemieślników. Ta ekscytująca uroczystość dla całej rodziny w centrum klubu to spotkanie z sercem i duszą tajskiej kultury. Zainspiruj się energią Tajlandii podczas pobytu w Club Med Phuket!

tajska przygoda

Wyrusz na wyprawę, aby odkryć Tajlandię – odkryj tajską kulturę i jej lokalne skarby podczas pełnych przygód wycieczek. Odkryj spektakularną naturę na wyspie Phuket i klejnoty kulturowe Tajlandii podczas ekscytujących wycieczek. Wybierz jeden pakietów tematycznych i pozwól się poprowadzić w odkrywczą podróż. Od inspirujących świątyń buddyjskich i Wielkiego Buddy, po egzotyczne wyprawy lub wyprawy na wyspy Phi Phi i James Bond – każdy znajdzie tu przygodę dla siebie.


Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Wycieczki
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej
Meetings & Events
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link