fbpx
+48 22 455 38 38
Karaiby- Buena Vista Club Med!

Karaiby- Buena Vista Club Med!

Merengue, salsa, rumba i chan chan? ….Kiedy u nas doskwiera zim­no, siąpi deszcz, dni stają się coraz krótsze i pora na ciepły płaszcz i rę­kawiczki…

Właśnie w październiku i listopadzie ceny atrakcyjnych wakacji w modnych wioskach premium all inclusive spadają nawet o 50%. Do tego ko­rzystać można wreszcie z promocji linii lotniczych, które zaczynają prześcigiwać się w coraz lepszych stawkach do rajskich miejsc.

Wszystkim zapracowanym, którzy dzielnie wytrwali w miejscu pracy przez cały sezon letni, akurat teraz uda się na pewno znaleźć coś naprawdę interesującego — świetną jakość w dobrej cenie. Nie mówimy oczywiście o tak zwa­nych wiecznych last minute, obiecujących resztki lata na południu Europy i ostatnie tygodnie przed zamknięciem hotelu.

Niech to będą niezapomniane wa­kacje — przy niektórych promocjach biletów będzie, to na­prawdę nieduża dopłata, a polecimy gdzieś dalej i fantastycznie wypocz­niemy. Tym, którzy nie chcą lecieć „w pakiecie” — lecz indywidualnie bądź też z powodu życiowych obo­wiązków, muszą podróżować w in­dywidualnym terminie, polecamy właśnie podróż a la carte — przelot i pobyt rezerwowany osobno, choć w jednym miejscu. Pełna wolność —możemy lecieć na 11 albo 9 dni, a przede wszystkim połączyć w jed­nej podróży atrakcje z kilku miejsc.

Swietną propozycję dla zaintere­sowanych Florydą i niedalekimi od niej Karaibami mają holenderskie linie KLM: możemy pole­cieć do Miami   i oddać się w ręce któregoś ze wspaniałych resortów all inclusve: dowolnie ustalamy datę przybycia i wyjazdu (Club Med Sandpiper, 7 dni all inc­lusive ok. 4200 PLN; golf, tenis, łyżworolki i żeglarstwo)

Kilka dni przeznaczamy na leni­stwo, plaże i sport w najlepszym amerykańskim standardzie, jeden dzień na zakupy w klimatyzowa­nych świątyniach konsumpcyjnych Fort Lauderdale czy West Palm Beach, i trochę czasu zostaje nam na hemingwayowską wyprawę na Key West czy do pastelowych dzielnic Art Dco w Miami. Oczywiście rodziny z dziećmi, ale nie tylko, mają okazję skorzystać z licznych parków rozrywki w Orladno jak: Disney World Magic Kingdom, Universal Studios, Wet n Wild czy Disney’s Animal Kingdom.

Wielkim grzechem jest nie wy­skoczyć z Miami za niewielkie pie­niądze na niedalekie Bahamy, np. do wolnocłowego portu Nassau lub zarezerwować kilka dni w resorcie Columbus Island i ćwiczymy bac­khand ze specjalistami ATP.

Możliwości wspaniałych zaku­pów i ewentualnego odegrania ich w pobliskich kasynach są nieograni­czone. Ale możemy też nie opu­szczać Paradise Island i bawić się tylko wśród swoich Gentils Organi­sateurs i Gentils Members….

Tym, którym nie chce się zała­twiać przed wyjazdem obowiązują­cej wizy (USA, Bahamy) polecamy podobną eskapadę na prawdziwe hiszpańskie Karaiby: do Varadero na Kubie lub do Puma Cana na Domi­nikanie. Ten ostatni klub jest świetny dla rodzin i miłośników sportów wodnych, ma najpiękniejszą plaże z piaskiem pudrem, z nową strefą ekskluzywna strefą Zen dla par i singli oraz szkołą cyrkową Creactive we współpracy z Cirque du Soleil.

Zaoszczędzone finanse możemy przeznaczyć na ekskluzywny dy­mek z cygar Bolivar Belicosos Finos…

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link