fbpx
+48 22 455 38 38
Club Med otwiera hotel w Québec i ogłasza amerykański ośrodek narciarski w Utah

Club Med otwiera Club Med Québec i ogłasza amerykański ośrodek narciarski w Utah

Club Med, pionier koncepcji all inclusive, ujawnił, że renomowany koncept all inclusive będzie rozwijał się w Stanach Zjednoczonych. Nowy obiekt w Snowbasin Resort w Huntsville Utah ma zostać otwarty w grudniu 2024 roku. Pierwszy w historii marki projekt Exclusive Collection (5-gwiazdkowy) w Stanach Zjednoczonych, a także pierwszy nowy ośrodek w Stanach Zjednoczonych od ponad 20 lat.

Club Med, pionier koncepcji all inclusive, ujawnił, że renomowany koncept all inclusive będzie rozwijał się w Stanach Zjednoczonych. Nowy obiekt w Snowbasin Resort w Huntsville Utah ma zostać otwarty w grudniu 2024 roku. Pierwszy w historii klub Exclusive Collection (5-gwiazdkowy) w Stanach Zjednoczonych, a także pierwszy nowy ośrodek w Stanach Zjednoczonych od ponad 20 lat.

Podczas ceremonii inauguracji Club Med Québec w tym tygodniu, prezes i dyrektor generalny marki, Henri Giscard D’Estaing, ogłosił ekspansję Club Med do Utah. Z ponad 20toma górskimi ośrodkami all-inclusive w Kanadzie, Europie i Azji, posunięcie to dodatkowo ugruntowuje pozycję Club Med jako światowego lidera zimowych wakacji w górach.

„Nasz pionierski duch pozwolił nam z powodzeniem wprowadzić nasz wyróżniający się model all-inclusive do ośrodków narciarskich na całym świecie i zmienić wygląd tradycyjnych wakacji na nartach” — zauważył Giscard d’Estaing. „Nasz pierwszy ośrodek w Kanadzie, Club Med Québec, zapewnia niezrównane całoroczne górskie wakacje dzięki wpisaniu się w stykające się kultury, które składają hołd temu regionowi. Nie możemy się doczekać współpracy z naszymi partnerami, aby zaprezentować niesamowitą kulturę Le Massif de Charlevoix, ciepłą atmosferę i niezwykły krajobraz. Patrząc w przyszłość, z przyjemnością przedstawiamy pierwszy nasz hotel w Snowbasin i przedstawimy ten spektakularny region podróżnym z całego świata”.

Carolyne Doyon, prezes i dyrektor generalny Club Med North America i Karaiby, również doceniła wzrost i ciągły rozwój marki. „Club Med jest znany z pionierskich nowych kierunków i chętnie przedstawimy Snowbasin podróżnym, a także sprowadzimy do USA pierwszy luksusowy ośrodek górski all-inclusive” – powiedział Doyon. „Kontynuując naszą 70-letnią spuściznę, Club Med Utah da podróżnikom dodatkowe możliwości odkrywania naturalnego piękna Utah i przyjmowania społeczności poprzez przeobrażające doświadczenie górskiego wypadu”.

Nowy klub w Utah

Położony 35 mil od Salt Lake City, Snowbasin Resort jest jednym z najbardziej dostępnych i najstarszych działających ośrodków narciarskich w Ameryce Północnej i będzie domem dla pierwszego ekskluzywnego hotelu Club Med (5-gwiazdkowy) w USA, dołączając do selekcji Club Med najbardziej ekskluzywnych destynacji na świecie. Pod wpływem otaczającego regionu, 320-pokojowy ośrodek połączy amerykański luksus ze słynnym francuskim savoir faire Club Med, wraz z elementami architektonicznymi i projektowymi, które integrują elementy z Utah i cennej historii tego stanu.

Dzięki bezpośredniemu dostępowi na nartach do okolicznych stoków, Club Med Utah zostanie zaprojektowany tak, aby spodobał się każdemu typowi podróżnika, w tym rodzinom, parom, grupom przyjaciół oraz firmom organizującym wyjątkowe wyjazdy integracyjne. Zakwaterowanie będzie obejmować przestronne pokoje Deluxe i apartamenty rodzinne, a apartamenty typu Penthouse będą dostępne dla osób poszukujących dodatkowego luksusu. Club Med zaoferuje swoje wielokrotnie nagradzane kluby dla dzieci w wieku od 4 miesięcy do 17 lat dla rodzin poszukujących bardziej dopasowanej, rodzinnej zabawy. Oprócz całodziennych posiłków dostępnych w restauracjach i salonach ośrodka, goście mogą również korzystać z wliczonych w cenę grupowych lekcji jazdy na nartach i snowboardzie, skipassów na wyciągi oraz podgrzewanego basenu w sezonie narciarskim. W cieplejszych miesiącach będzie okazja do odkrywania ponad 3000 akrów otaczających gór i dolin poprzez zajęcia z przewodnikiem, takie jak programy turystyczne, kolarstwo górskie i charakterystyczne zajęcia cyrkowe Club Med.

Destynacja Snowbasin

Snowbasin znajduje się 45 minut od międzynarodowego lotniska Salt Lake, które obsługuje codziennie 395 lotów bez przesiadek z ponad 90 międzynarodowych destynacji, zapewniając dostęp podróżnym z całego świata. Region oferuje ponad 300 słonecznych dni, a także „Najwspanialszy śnieg na Ziemi”, z dostępem do stoków olimpijskich, tras narciarskich na wszystkich poziomach i jednego z najwyższych pionowych spadków w Ameryce Północnej.

Oczekuje się, że projekt przyniesie około 400 miejsc pracy dla lokalnej gospodarki, a także zwiększy widoczność regionu dla międzynarodowej klienteli dzięki kompleksowemu doświadczeniu narciarskiemu Club Med. Goście mogą również odkrywać bogactwo przyrody Utah, organizując wycieczki do parków narodowych oraz wycieczki z przewodnikiem do lokalnych galerii i salonów w pobliskim Huntsville i Ogden’s Historic 25th Street.

Projekt Club Med jest częścią większego planu generalnego ogłoszonego niedawno przez Snowbasin dla gór, który obejmuje również dodatkowe domeny narciarskie dla początkujących, nową infrastrukturę wyciągów oraz powierzchnie handlowe i noclegowe w bazie.

„Club Med wprowadzi do Snowbasin wyróżniający się wysokiej jakości rozwój, opierając się na znakomitym doświadczeniu narciarskim i dziesięcioleciach starannego zarządzania i inwestycji w rozwój i propagowanie tego cudownego zimowego sportu jakim jest narciarstwo”

Tomamu Hokkaido Lato
Tomamu Hokkaido Lato
Japonia
Djerba La Douce
Djerba La Douce
Tunezja
Grand Massif Lato
Grand Massif Lato
Francja
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link