fbpx
+48 22 455 38 38
Krótkie pobyty i weekend na nartach

Zarezerwuj krótką wycieczkę w Alpy

Krótka przerwa na narty od 2 do 4 nocy

W Club Med pakiet all inclusive jest dostosowany do twoich wymagań. Dokładamy wszelkich starań, aby wyeliminować wszelkie problemy związane z planowaniem i przygotować wszystko żebyś nie musiał się już o nic troszczyć. Od karnetów narciarskich po lekcje jazdy na nartach… Wszystko wliczone w cenę.

Ski pass wliczony w cenę

Odbierz swój karnet narciarski na cały region w recepcji w momencie przyjazdu. Twój karnet narciarski jest ważny na pobyt od dnia przyjazdu do dnia wyjazdu. Wykorzystaj maksymalnie krótką przerwę na narty, wchodząc na stoki natychmiast po przyjeździe.

Nauka jazdy na nartach i snowbaordzie

W zależności od poziomu jazdy na nartach i snowboardzie skorzystaj z lekcji u profesjonalnych instruktorów. Lekcje są dostępne od dnia przyjazdu do dnia wyjazdu.

Uwaga: w soboty i niedziele nie ma lekcji, a stawiający pierwsze kroki na nartach mogą wziąć udział w zajęciach zaczynających się tylko w poniedziałek.

All Inclusive – wakacje bez zmartwień

Wszystko jest w naszym pakiecie all inclusive. Nie musisz spędzać godzin na planowaniu szczegółów krótkiego wypadu na narty. Posiłki, napoje i przekąski są wliczone od dnia przyjazdu (lunch) do dnia wyjazdu (lunch). Jeśli podróżujesz z dziećmi, możesz zapisać swoje dzieci na zajęcia w naszych klubach dla dzieci. Dostępne od następnego dnia po przyjeździe do dnia przed wyjazdem.

Uwaga: w niedziele nie są dostępne kluby dla dzieci.

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link