fbpx
+48 22 455 38 38
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina

Yasmina

Maroko

Lokalizacja

Nad morzem Śródziemnym,
w pobliżu miejscowości Tetuan
40km od cieśniny gibraltarskiej

Transport

Lotnisko Tanger (TNG) – 80 km, transfer 90 min
Lotnisko Tetuan (TTU) – transfer 15 min

Teren

27 ha

Niezapomniane doznania

Piękny klub w pobliżu miasta Tetuan, z widokiem na Gibraltar. Prywatna piaszczysta plaża i 15ha ogrodu. Żeglarstwo, łucznictwo, latający trapez, fitness, jazda konna*, kajaki. Opieka dla dzieci od 2 lat w nowym Petit Club*. Wycieczki katamaranem, quadami, magiczny Tanger SPA* Cinq Mondes.


trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Jazda konna o zachodzie słońca

Udaj się na wycieczkę konną po wydmach. Po rozgrzewce z instruktorem, kłusuj wzdłuż plaży i poczuj wszechogarniające uczucie wolności. Magiczny zachód słońca, morska bryza i szum fal uczynią tę wycieczkę niezapomnianą przygodą.

Niebieskie miasto

Udaj się w kierunku gór Rif na magiczną wycieczkę do Chefchaouen. Spaceruj po uliczkach, wśród białych i błękitnych domów. W pobliżu meczetu Jemaa Bouzafar, zrób sobie przerwę na miętową herbatę. Odkryj medynę i daj się oczarować orientalnym straganom, z których unosi się tysiąc i jeden zapachów przypraw.

Restauracja na plaży

Skorzystaj z naszego słonecznego tarasu z widokiem na ocean, w restauracji Gibraltar. Zjedz z rodziną śniadanie, składające się z marokańskich naleśników i świeżo wyciskanego soku z pomarańczy. Wieczorem doceń wystrój restauracji, przyodzianej w tradycyjne gobeliny i jedz kolację pod gwiazdami.

Relaks w ogrodzie

Wybierz się na spacer po śródziemnomorskim ogrodzie, pełnym drzew laurowych i kwiatów jaśminu. Usiądź wygodnie w fotelu pod palmami i ciesz się czasem spędzonym z rodziną, skubiąc daktyle i rozkoszując się cudownym, świeżym powietrzem.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Wycieczki
Zobacz więcej