fbpx
+48 22 455 38 38
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina
Yasmina

Yasmina

Maroko

Lokalizacja

Nad morzem Śródziemnym,
w pobliżu miejscowości Tetuan
40km od cieśniny gibraltarskiej

Transport

Lotnisko Tanger (TNG) – 80 km, transfer 90 min
Lotnisko Tetuan (TTU) – transfer 15 min

Teren

27 ha

Niezapomniane doznania

Piękny klub w pobliżu miasta Tetuan, z widokiem na Gibraltar. Prywatna piaszczysta plaża i 15ha ogrodu. Prawdziwy balkon nad Morzem Śródziemnym, oparty na zielonym wzgórzu z 15ha ogrodów, oferuje wyjątkowe wrażenia pięknej prywatnej plaży. Tutaj morze to prawdziwy plac zabaw: kajak, wiosło czy żagiel, fale nadają rytm dniom.
Będzie to jeszcze bardziej prawdziwe tego lata, dzięki nowo zaprojektowanym doświadczeniom na plaży, które będą oferowane naszym gościom!

Klub jest również idealną bazą wypadową do odkrywania regionu. Czy to w jego murach, poprzez design, dekoracje i ofertę restauracyjną, czy też poza jego drzwiami z bogatą ofertą wycieczek do okolicznych miast i regionu Rif.


trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Jazda konna o zachodzie słońca

Udaj się na wycieczkę konną po wydmach. Po rozgrzewce z instruktorem, kłusuj wzdłuż plaży i poczuj wszechogarniające uczucie wolności. Magiczny zachód słońca, morska bryza i szum fal uczynią tę wycieczkę niezapomnianą przygodą.

Niebieskie miasto

Udaj się w kierunku gór Rif na magiczną wycieczkę do Chefchaouen. Spaceruj po uliczkach, wśród białych i błękitnych domów. W pobliżu meczetu Jemaa Bouzafar, zrób sobie przerwę na miętową herbatę. Odkryj medynę i daj się oczarować orientalnym straganom, z których unosi się tysiąc i jeden zapachów przypraw.

Restauracja na plaży

Skorzystaj z naszego słonecznego tarasu z widokiem na ocean, w restauracji Gibraltar. Zjedz z rodziną śniadanie, składające się z marokańskich naleśników i świeżo wyciskanego soku z pomarańczy. Wieczorem doceń wystrój restauracji, przyodzianej w tradycyjne gobeliny i jedz kolację pod gwiazdami.

Relaks w ogrodzie

Wybierz się na spacer po śródziemnomorskim ogrodzie, pełnym drzew laurowych i kwiatów jaśminu. Usiądź wygodnie w fotelu pod palmami i ciesz się czasem spędzonym z rodziną, skubiąc daktyle i rozkoszując się cudownym, świeżym powietrzem.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Wycieczki
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link