fbpx
+48 22 455 38 38
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang
Lijiang

Lijiang

Chiny

Lokalizacja

Południowe Chiny w prowincji Junnan

Transport

Lijiang Sanyi International (LJG) 55 min

Brama do uroków Lijiang

Położony w samym sercu Yunnan z widokiem na spektakularną górę Jade Dragon Snow Mountain, Club Med Lijiang wita w pięknie zachowanym miejscu. Ucieknij od codziennych kłopotów i przełącz się na życie na wolnym pasie, łącząc się z cudami Lijiang. Poznaj bogactwo autentycznej lokalnej kultury i dziedzictwa, odwiedzając pobliskie starożytne miasta. Zachwyć się fascynującą kulturą Naxi i delektuj się wyśmienitą kuchnią. Połącz się z naturą, wybierając się na rodzinny spacer na łonie natury lub wędrując po górach* w ramach naszego programu wycieczek. Przeżyj całoroczną zabawę w wodzie w krytym parku wodnym o powierzchni 1500 m2. Club Med Lijiang to idealny plac zabaw, na którym można zanurzyć się w lokalnej przyrodzie i kulturze.

Poznaj śnieżną górę Nefrytowego Smoka*

Składająca się z 13 szczytów Góra Śnieżnego Smoka Jadeitowego Smoka rozciąga się na długości 35 km. Patrząc z daleka, pokryta śniegiem i pokryta mgłą góra przypomina jadeitowego smoka leżącego w chmurach, stąd nazwa.
Święta góra nadaje się do wędrówek przez cały rok. Ciesz się wspaniałym widokiem nietkniętej przyrody, wdychając świeże powietrze: strumień szumiący nad skałami, małe chatki w zieleni, warstwy gór w oddali… Po drodze zatrzymaj się przy kamieniach modlitewnych i posągu Boga Drzewa i nie spiesz się, aby docenić tworzenie miejscowych ludzi. W pełni naładuj się po tak orzeźwiającej wędrówce, jak żadna inna.
*Za dopłatą

Całoroczna zabawa w wodzie

Rozkoszuj się rodziną w tej wewnętrznej krainie wodnej o powierzchni 1500 mkw. W ciepłej wodzie można pływać, pływać i ślizgać się przez cały rok. Popływaj w basenie, aby rozładować napięcie swojego ciała. Aby uzyskać bardziej relaksujące wrażenia, zrelaksuj się na leżakach przy oknie i podziwiaj widok na Jade Dragon Snow Mountain, podczas gdy dzieci bawią się pluskaniem w strefie dla dzieci.
Szukasz odrobiny dreszczyku emocji? Dlaczego nie wypróbujesz kolorowej zjeżdżalni. Te przezroczyste zjeżdżalnie zapewniają jazdę spiralną lub prostą, zaczynając od drugiego piętra przestrzeni, a kończąc na okrągłym basenie. Po prostu pozwól radości przejąć kontrolę!
Dostępność: codziennie

Odwiedź starożytne miasto Baisha*

Przygotuj się na oczarowanie tym miejscem na uboczu. Jeśli chcesz uciec od codziennego zgiełku miejskiego życia, to jest to miejsce, w którym powinieneś być. Wędrując po wiosce, przekonasz się, że czas wydaje się zwalniać. Ze świętą górą jako tłem, cała wioska rozwija swój rustykalny urok: czerwone ściany ozdobione pismami Dongba, kultową architekturę oraz cały komfort i łatwość slow life.
Nie przegap galerii, w której możesz nauczyć się pisania Dongba od szamana. Odwiedź lokalny warsztat haftu Naxi i zobacz, jak powstają wykwintne dzieła sztuki. Przed wyjściem usiądź, popij filiżankę lokalnej herbaty i delektuj się chwilą.
*Wycieczka jest dodatkowo płatna.

Skosztuj smaki i aromaty Naxi

Nazwany na cześć słynnej ulicy smakoszy w Lijiang, nasz nowy salon dla smakoszy „Square Lounge” prezentuje kolekcję specjałów z Yunnan. Zainspirowany legendą Naxi „Trzeci kraj Jadeitowego Smoka”, projekt restauracji tworzy intymne i romantyczne otoczenie, w którym możesz cieszyć się lokalnymi specjałami z bliskimi.
Dostępna jest szeroka gama dań mniejszości Naxi, od pikantnych przekąsek w ciągu dnia po wyszukaną ofertę „a la carte” na kolację. Świeże lokalne składniki, w tym grzyby, są zintegrowane, aby zapewnić autentyczne smaki i zdrową kuchnię. Zrób zdjęcia wszystkich kreatywnych prezentacji płyt. Wszystko jest wliczone, ale nadal możesz wypróbować nasze menu premium* a la carte, aby uzyskać lepsze wrażenia.
*Menu premium dostępne jest za dodatkową opłatą.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Wycieczki
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link