fbpx
+48 22 455 38 38
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak
Kiroro Peak

Kiroro Peak

Japonia

Lokalizacja

Akaigawa, na zachód od Sapporo Hokkaido
Hotel bezpośrednio na stoku 517m n.p.m.

Transport

Chitose (CTS), transfer ok. 1h 30min.
Sapporo Okadama (OKD)  transfer ok. 1h 10min.

Teren

Najwyższy punkt 1180m n.p.m.
11 wyciagów

Odkryj niekonwencjonalne Hokkaido

Położony na północnej wyspie Hokkaido, Club Med Kiroro Peak wita Cię w ukrytym raju z śnieżnym pudrem. Tutaj ciesz się jednymi z najlepszych warunkami śniegowymi w okolicy i na świecie z ~21 m opadów śniegu rocznie i wczesnym sezonem narciarskim. Poznaj dziewiczą przyrodę, trekking po śniegu z przyjaciółmi i rodziną lub przenieś swoje wrażenia z jazdy na nartach na wyższy poziom. Przeżyj chwile wellness w gorącej kąpieli na świeżym powietrzu Rotenburo, naturalnym japońskim Onsen i relaksie w spa. Dowiedz się więcej o rdzennej kulturze Ajnów i o pierwszych osadnikach na Hokkaido. Club Med Kiroro Peak to idealny plac zabaw, na którym możesz tworzyć niezapomniane wspomnienia z najbliższymi.

Club Med Kiroro będzie składał się z dwóch wyróżniających się ośrodków, Club Med Kiroro Peak przywita rodziny z nastolatkami – od 12 lat i powyżej, a Club Med Kiroro Grand ma zostać otwarty w 2023 roku i będzie przyjmował rodziny w każdym wieku z udogodnieniami dla dzieci od 2 lat.

Zanurz się w tradycyjnym japońskim Onsen

Znajduje się w Kiroro Grand (w odległości 3 minut jazdy autobusem od hotelu), zanurz się w naszym pierwszym tradycyjnym naturalnym japońskim Onsen, z wodami z naturalnych gorących źródeł, które są bogate w minerały i są dobrze znane ze swoich korzyści zdrowotnych. Zakończ dzień na nartach, oddając się uspokajającemu ciepłu, które pomoże poprawić krążenie krwi, zwiększyć metabolizm i odmłodzić ciało, rozluźniając mięśnie, relaksując się i rozkoszując pięknym śniegiem zimowej białej krainy czarów Kiroro.

Jedź jednym z najlepszych puchowych śniegów na świecie

Kiroro to raj w ukrytym puchu ze światowej klasy reputacją ze względu na czysty śnieg. Bliskość wybrzeża i sezonowe wiatry z Syberii stwarzają idealne warunki dla wysokiej jakości, nieskazitelnego śniegu ze świeżymi śladami i nietkniętymi ścieżkami do odkrycia. Dzięki najwyższym rocznym opadom śniegu w Japonii (około 21 m opadów śniegu rocznie!) podróżni mogą cieszyć się obfitą pokrywą śnieżną i długimi sezonami narciarskimi, które zaczynają się już w listopadzie i trwają do maja. Wypróbuj nawet wiosenne narciarstwo w kwietniu i maju, gdzie możesz doświadczyć słonecznej pogody i dni na nartach.

Wizyta w mieście Otaru

Zachwyć się zapierającą dech w piersiach przyrodą i wspaniałymi widokami dookoła, gdzie góry spotykają się z oceanem w Kiroro. Bądź jednym z pierwszych, którzy odkryją dziewiczy teren i dziewicze zbocza, wytyczając własną ścieżkę i wyruszając w pełną przygód podróż przez nieznane w tej nieskazitelnej zimowej krainie czarów. *Za dopłatą

Destylarinia Sake

Odwiedź pobliskie dzielnice Otaru i Yoichi i odkryj sekrety sake Hokkaido i piw w destylarniach. Zobacz, jak powstaje najlepsza sake na Hokkaido i skosztuj autentycznego japońskiego piwa podczas naszych wycieczek do tych nadmorskich miast.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej
Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link