fbpx
+48 22 455 38 38
Val Thorens Sensations

Val Thorens Sensations

Klub znajduje się we francuskim Val Thorens, jednej z najwyżej położonych stacji narciarskich w Europie (2300 m.n.p.m.). Narciarze i snowboardziści mają tutaj do dyspozycji wymarzone warunki – gwarantowany śnieg od listopada do maja oraz 600 kilometrów tras o różnym stopniu trudności.
Val Thorens odwiedza międzynarodowa klientela z ponad 50 państw. Kurort leży niedaleko lotnisk w Genewie, Lyonie i Chambery oraz stacji kolejowej Moutiers.

Nowy klub został zaprojektowany według współczesnego i ciepłego designu – niemal ze wszystkich pokoi rozciąga się widok na góry, dwie trzecie z nich ma balkony. Goście nowego klubu będą mieć do wyboru 361 Club Rooms, 12 Deluxe Rooms, 5 Junior Suities i 6 Suities.

Dzięki położeniu na stoku, każdy narciarz może przypiąć narty przed klubem i zjeżdża wprost do przechowalni nart.

W każdym klubie znajduje się  wypożyczalna nart, w której znajdzie sprzęt takich znanych francuskich firm jak Rossignol, Lacroix czy Dupraz.

Oprócz narciarstwa w Val Thorens Sensation będzie można uprawiać boardercross, wypożyczyć rowery górskie, przystosowane do jazdy zimą, sanki czy skutery śnieżne. W klubie do dyspozycji gości są m.in. ścianka wspinaczkowa oraz club fitness, w którym można wziąć udział w zajęciach zumby, pilates czy body-step.

W Val Thorens Sensation wydłużono pory pracy restauracji – będą czynne od 7.30 do północy. Goście będą mieli tez do dyspozycji bufet, oferujący górskie potrawy, a w okolicach ski-roomu znajdą „take-away corner”, dzięki któremu nie muszą tracić czasu na dłuższy lunch.

Odwiedź stronę KLUBU >>

narty all inclusive, narty w alpach

Dowiedz się jako pierwszy o najlepszych ofertach i najnowszych promocjach!


 
 Zapisz się do Newslettera 
Możesz się wypisać w każdej chwili
close-link