fbpx
+48 22 455 38 38
Tignes Val Claret
Tignes Val Claret
Tignes Val Claret
Tignes Val Claret
Tignes Val Claret
Tignes Val Claret
Tignes Val Claret
Tignes Val Claret

Tignes Val Claret

Francja

Lokalizacja

Sabaudia, region Espace Killy, 27 km od Bourg-Saint-Maurice.
Hotel bezpośrednio na stoku lodowca Grande Motte 2100 m n.p.m.

 

Transport

Genewa, Lyon, transfer ok. 3 h.

 

Teren

96 wyciągów
300km tras

 

Narciarska przygoda na lodowcu

Klub rodzinny na stoku lodowca Grande Motte w L’ Espace Killy, usytuowany przy stacji kolejki linowej na wysokości 2100 metrów, jest jednym z najbardziej cenionych ośrodków narciarskich świata. Dzięki 300 km tras każdy znajdzie coś dla siebie, od łagodnych zjazdów dla początkujących po ekscytujące wyzwania off roadowe dla zaawansowanych narciarzy. Klub oferuje specjalny Program Narciarski dla młodzieży (11-18 lat). Po dniu spędzonym na stoku nadchodzi czas na zasłużony odpoczynek. W hotelu znajduje się basen, łaźnia turecka, sauna, SPA*, taras słoneczny i wspaniałe jedzenie! Wycieczki na nartach na lunch do Club Med Val d’Isere.trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Apres-ski

Wieczorem, po dniu spędzonym na stoku, udaj się do głównego baru. Rozgrzej się przy kominku i popijając grzane wino, podziel się wrażeniami z bliskimi. To przytulne miejsce spotkań, w którym wszyscy spotykają się pod koniec dnia, udekorowane jest zdjęciami i elementami nawiązującymi do narciarstwa.

Kolejka Perce-Neige

Wjedź na lodowiec Grande Motte na pokładzie kolejki Perce-Neige. Tam, na wysokości 3000 m n.p.m., znajduje się panoramiczny taras z pięknym widokiem na najwyższe szczyty Alp. Podziwiaj spektakularny zachód słońca, które chowając się za zbocza gór, barwi je na pomarańczowo-różowe odcienie.

L’Aiguille Percée

Odkryj niesamowitą formację geologiczną L’Aiguille Percée. Dotrzesz tam na pokładzie kolejki linowej Palafour. Z tego naturalnego, skalnego okna podziwiaj widok na dolinę Claret, szczyty Grande Sassiere, Grande Casse i Dome de la Sache, po czym udaj się nad jezioro Chardonnet, gdzie nakręcono niektóre sceny z filmu Big Blue.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej