fbpx
+48 22 455 38 38
Kemer
Kemer
Kemer
Kemer
Kemer
Kemer
Kemer

Kemer

Turcja

Lokalizacja

60 km na południowy zachód od Antalii, nad Morzem Śródziemnym

Transport

Lotnisko Antalya (AYT), 60 km, transfer ok. 1 h

Teren

40 ha

Wakacje pełne wrażeń

Malowniczo położony klub od 18 lat, dla… “młodych duchem”. Tu spotkasz wesołe, kosmopolityczne towarzystwo. W ciągu dnia – narty wodne, windsurfing, fitness, siłownia, itp. Nocą – party i mnóstwo zabawy. Kolorowe drinki nad brzegiem morza, wielkie show, party w pianie i dyskoteki do rana.


trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Emocjonujące narty wodne

Tutaj narty wodne i wakeboarding to zdecydowanie najpopularniejsze sporty. Spotkaj się na molo wraz z innymi miłośnikami sportów wodnych i pochwal się swoimi umiejętnościami. Ciesz się ekscytującymi wrażeniami tnąc fale z szybkością i gracją. Z pewnością nie będziesz chciał przegapić swojej kolejności.

Szalone noce

Gdy zapadnie noc, ubierz się na czerwono-biało i udaj się nad basen na turecką noc! Delektuj się grillowaną jagnięciną i pysznymi deserami. Spędź noc w starożytnym teatrze, gdzie wśród kamieni ukryte są nowoczesne projektory, zamieniające to miejsce w parkiet dyskotekowy.

Siatkówka o zachodzie słońca

Bursztynowe słońce powoli zanurza się w morzu, a atmosfera nad plażowym boiskiem staje się coraz gorętsza. Zagraj przyjacielski mecz przed wiwatującym tłumem. Na koniec świętuj zasłużonym drinkiem z nowymi przyjaciółmi.

Chwila dla siebie

Odkryj sekretny obszar złotej plaży, o którym wie niewielu. Ciesz się koktajlem ze świeżych owoców, leżąc na leżaku, ukryty pomiędzy morzem a sosnami. Tutaj czas wydaje się stanąć w miejscu.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Wycieczki
Zobacz więcej