fbpx
+48 22 455 38 38
Cervinia
Cervinia
Cervinia
Cervinia
Cervinia
Cervinia
Cervinia
Cervinia

Cervinia

Włochy

Lokalizacja

Cervinia Zermatt leży w dolinie Aosty.
Hotel 2050 m n.p.m., 800m od wyciągów do których regularnie kursują minibusy.

 

Transport

Turyn (118 km), transfer ok. 2 h.
Mediolan (160 km), transfer ok. 2 h 30 min.

 

Teren

62 wyciągów
360km tras

 

Śnieg, słońce i przyjazna atmosfera

Połączony region Cervinia – Zermatt, narty po stronie szwajcarskiej i włoskiej. Trasy na Matterhorn do 3900 m n.p.m. Śnieg, słońce i przyjazna włoska atmosfera. Przytulny, rodzinny klub z wieloma atrakcjami dla dzieci. Słynna, włoska kuchnia. Lunch w hotelu lub na stoku. Basen, SPA*, sauna i łaźnia turecka, taras słoneczny.


trzeba sprobowac - co zobaczyć i robić

Matterhorn Glacier Paradise

Wejdź na pokład najwyższej na świecie kolejki linowej 3S i ciesz się zapierającą dech w piersiach podróżą. Zermatt i jego eleganckie domki powoli ustępują miejsca śnieżnym krajobrazom Matterhorn Glacier Paradise. Wizyta na mieszczącej się na wysokości 3883m n.p.m. platformie panoramiczne, z której można podziwiać 38 szczytów, z pewnością przyprawi o dreszcze.

Przejażdżka Gornergrat Bahn

Odpocznij na chwilę od stoków narciarskich i wsiądź do Gornergrat Bahn, najstarszej kolejki o napędzie zębatym w Europie. Jej eleganckie, czerwone wagony będą wić się przez sosnowe lasy, mijając wąwozy i górskie jeziora, żeby wysadzić Cię przy obserwatorium Gornergrat. Obserwatorium, położone na wysokości ponad 3000 m n.p.m. znane jest m.in. z filmu o Jamesie Bondzie.

Kultowy Mont Cervin

Mont Cervin jest jednym z najbardziej charakterystycznych szczytów Alp. Sto lat temu jego kształ zainspirował niejakiego pana Toblera i został wykorzystany jako logo marki słynnej czekolady. Pod wieczór słońce barwi zbocza szczytu na różowo i pomarańczowo, tworząc niezwykle malowniczy widok.

Basen wysokościowy

Po dniu na stoku czas się zrelaksować. Zanurz się w krytym basenie (najdłuższym z naszych górskich klubów) z pięknym widokiem na górskie szczyty. Poćwicz pływanie na 25 -metrowych torach, weź udział w aquafitness a na koniec zrelaksuj się serią ćwiczeń rozciągających, poruszając się w rytm muzyki.

Pokoje
Zobacz więcej
Restauracje
Zobacz więcej
Bary
Zobacz więcej
Sporty i aktywności
Zobacz więcej
Dzieci
Zobacz więcej
Mapa klubu
Zobacz więcej